L-Mot OSK

  12 opinii

O Szkole

L-Mot OSK

L-Mot OSK
25 Czerwca 68 (budynek LASÓW PAŃSTWOWYCH)
26-610 Radom

Kontakt

OpisOśrodek Szkolenia Kierowców L-MOT w Radomiu prowadzi wieloletnią działalność szkoleniową w zakresie kursów prawa jazdy. Najnowsza technika wykorzystywana podczas szkolenia, dobra organizacja pracy, wysoki poziom merytoryczny instruktorów oraz bogate zaplecze techniczne pozwala na skuteczne przygotowanie kursantów do egzaminu. L-MOT od lat prowadzi w rankingach zdawalności Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu. Nasz program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin ćwiczeń praktycznych.
Nasz baza szkoleniowa obejmuje salę wykładową z pomocami szkoleniowymi, stanowiska komputerowe z programami egzaminacyjnymi oraz wzorcowy, oświetlony plac manewrowy przy ul. Kieleckiej.

Zaufało nam ponad 7000 kursantów! SPRÓBUJ I TY!!

Współpracujemy z Polskim Związkiem Motorowym Travel w Warszawie w zakresie turystyki motorowej. Jako jedyni w Radomiu prowadzimy sprzedaż WINIET na drogi Europy (autostrady i drogi płatne w Austrii, Słowacji, Czechach, Szwajcarii i Włoszech).
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Brak uzupełnionych cenników

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin za pierwszym razem zdany dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Piotra. Zawsze cierpliwy i zaangażowany. Oferta szkoły jest bardzo duża- spotkanie z psychologiem dzięki czumu wiedziałem czego się spodziewać na egzaminie. Jazda pojazdem na egzaminie sprawiła że czułem się pewnie i komfortowo. Możliwość jazdy na placu WORD dzięki pakietowi premium daje duży komfort na egzaminie. Wiedziałem czego się spodziewać i nie musiałem się o nic martwić.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin zdany za pierwszym razem, co mogę zawdzięczać Panu Rafałowi, który jest świetnym instruktorem. Polecam ośrodek. Super atmosfera i instruktorzy. L-mot!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam z całego serca ???? Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców. Instruktor Pan Piotr bardzo cierpliwy spokojny człowiek z super podejściem do przyszłych kierowców. Po nieudanym kursie i kilku próbach podejścia do egzaminów w końcu się udało ???? dzięki L-Mot w końcu mam swoje upragnione prawo jazdy... Polecam polecam i jeszcze raz polecam ????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Viper. Ośrodek szkolenia kierowców. Świostek P.

297 opinii w tym 221 zaufanych

Plac Dworcowy 2 (Budynek Dworca PKP) Nowy kurs kat B 06.06.2023, 26-610 Radom

Sprawdź teraz

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

566 opinii w tym 404 zaufane

ul. Curie-Skłodowskiej 18, 26-610 Radom

Sprawdź teraz

DELTA Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

61 opinii w tym 8 zaufanych

ul. 1905 Roku 47 (biurowiec PKS), 26-612 Radom

Sprawdź teraz