L-Mot OSK

  14 opinii

O Szkole

L-Mot OSK

L-Mot OSK
25 Czerwca 68 (budynek LASÓW PAŃSTWOWYCH)
26-610 Radom

Kontakt

OpisOśrodek Szkolenia Kierowców L-MOT w Radomiu prowadzi wieloletnią działalność szkoleniową w zakresie kursów prawa jazdy. Najnowsza technika wykorzystywana podczas szkolenia, dobra organizacja pracy, wysoki poziom merytoryczny instruktorów oraz bogate zaplecze techniczne pozwala na skuteczne przygotowanie kursantów do egzaminu. L-MOT od lat prowadzi w rankingach zdawalności Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu. Nasz program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin ćwiczeń praktycznych.
Nasz baza szkoleniowa obejmuje salę wykładową z pomocami szkoleniowymi, stanowiska komputerowe z programami egzaminacyjnymi oraz wzorcowy, oświetlony plac manewrowy przy ul. Kieleckiej.

Zaufało nam ponad 7000 kursantów! SPRÓBUJ I TY!!

Współpracujemy z Polskim Związkiem Motorowym Travel w Warszawie w zakresie turystyki motorowej. Jako jedyni w Radomiu prowadzimy sprzedaż WINIET na drogi Europy (autostrady i drogi płatne w Austrii, Słowacji, Czechach, Szwajcarii i Włoszech).
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Brak uzupełnionych cenników

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Nie polecam tej szkoły jazdy. Kurs robiłam pół roku. Nauczono mnie jedynie PODSTAW PODSTAW. Reszta to masakra. Na łuk byłam dwa razy podczas kursu. Uczono mnie trzymać kierownicy jedną ręką! Przez co do tej pory mam problem z tym, a na egzaminie trzeba trzymać dwiema. Nie zbyt miła atmosfera podczas jazd, mam traumę do dziś przez to. Do tego ciągłe spóźnienia jednego z instruktorów, używanie telefonu podczas moich pierwszych godzin, gdzie sama czułam się wystraszona na drodze, ze coś się wydarzy i instruktor nie zareaguje w porę. W innej szkole jazdy dokupiłam zostały 10h jazd doszkalających, i przez ten czas nauczona zostałam więcej niż podczas 30h w tej szkole. Przykro mi, że piszę w ten sposób, ponieważ ten kurs to był prezent na moje urodziny. Żeby nie było tak źle, to z plusów - cudowny Pan właściciel prowadzący wykłady. Bardzo miłe Panie w sekretariacie, i Pan Robert też w porządku, szkoda że nie dostałam go od samego początku. Pozdrawiam, i radzę zmienić co niektórych instruktorów nauki jazdy…

+ Zaletyciekawe wykłady, dobry stan pojazdów
- Wadydługi czas trwania kursu, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazdnerwowa atmosferaproblemy z umawianiem na jazdyskracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Z całego serca w 100% polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców L-MOT. Pan Piotr bardzo miły spokojny i profesjonalny. Dzięki jego zaangażowaniu i dobrym radom po wielu nieudanych próbach udało mi się zdać egzamin i zdobyć prawo jazdy.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin za pierwszym razem zdany dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Piotra. Zawsze cierpliwy i zaangażowany. Oferta szkoły jest bardzo duża- spotkanie z psychologiem dzięki czumu wiedziałem czego się spodziewać na egzaminie. Jazda pojazdem na egzaminie sprawiła że czułem się pewnie i komfortowo. Możliwość jazdy na placu WORD dzięki pakietowi premium daje duży komfort na egzaminie. Wiedziałem czego się spodziewać i nie musiałem się o nic martwić.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK L-Star

41 opinii

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 5/3 I piętro , 26-616 Radom

Sprawdź teraz

OSK Viper

310 opinii w tym 223 zaufane

Plac Dworcowy 2 (Budynek Dworca PKP) Nowy kurs kat B 15.05.2024, 26-610 Radom

Sprawdź teraz

DELTA Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

79 opinii w tym 9 zaufanych

ul. 1905 Roku 47 (biurowiec PKS), 26-612 Radom

Sprawdź teraz