Odznaki Szkoły
1 z 4: Zobacz co oznaczają >
Kontakt
Opis
Gryf Nauka Jazdy to szkoła będąca na rynku od ponad 22 lat. Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, wysoki poziom szkolenia kursantów, wyspecjalizowana kadra, indywidualne podejście do kursanta. Kładziemy nacisk na efektywność nauki, dlatego Naszych Kursantów charakteryzuje wysoka zdawalność egzaminów państwowych, teoria - 85,%, praktyka - 44%. Dbamy o efektywność nauki, jak i komfort uczestników kursów na prawo jazdy . Najważniejszy jest dla nas sukces każdego Kursanta, czyli przygotowanie do egzaminu w WORD i bezpiecznej jazdy po otrzymaniu prawa jazdy.
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia, Raty własne
4500 zł
codziennie
ul. Krzywoustego 63/U2
30 godzin (po 45 min) zajęć z teorii, w tym 4 godz. zajęć z udzielania pierwszej pomocy, materiały do nauki - książka +testy
30 godzin (po 60 min) zajęć praktycznych (Toyota Yaris)
pierwszy egzamin wewnętrzny (teoria + praktyka)
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie





Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
a .......a ip: 62.148.80.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam szkołę Gryf!!! Przesympatyczni instruktorzy, którzy też potrafią krzyknąć gdy manewry kursantów zagrażaja zyciu, ale dzięki nim zdany egzamin za drugim razem! Dziękuję Panu Sławkowi za perfekcyjna naukę! Teraz smigam po mieście własnym autem :)
ip: 212.14.59.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.11.2012
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Naukę w tej właśnie szkole oceniam bardzo dobrze, instruktorzy super, potrafią skutecznie przekazać najistotniejsze uwagi dotyczące nauki jazdy i faktycznie uczą jeździć. Byłam totalnym laikiem w tej materii i zdałam egzamin za pierwszym razem i myślę, że wcale mi się nie udało tylko zostałam bardzo dobrze przygotowana. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE I POLECAM!!!!!