Babska Auto Szkoła

  8 opinii

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

Babska Auto Szkoła
ul. Wałbrzyska 48
02-739 Warszawa

Kontakt

79x xxx xxxPokaż numer
www.bab....Pokaż adres
@/babsk....Pokaż adres

Opis

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Brak uzupełnionych cenników

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam z całego serca! Instruktorka Wiola - wspaniała! Trafiałam do niej na jazdy doszkalające po kursie w innej szkole i z lekką trauma, bałam się jeździć. Dopiero Wiola nauczyła mnie wszystkiego, miłości do prowadzenia, pewności siebie i luzu. Wspaniała atmosfera na jazdach, wsparcie i poczucie humoru Wioli sprawiły że odkryłam radość z prowadzenia samochodu! Polecam wszystkim!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Kończąc jazdy podstawowe ze Szkołą Jazdy Expert, nie czułam się pewnie za kierownicą. Postanowiłam sprawdzić swoje umiejętności, zapisując się na jazdy doszkalające w Babskiej Szkole Jazdy za namową przyjaciółki, która również za dużo nie wyniosła z jazd w Expercie. Zapisałam się do pani Ewy Kaszyńskiej. Od pierwszej minuty można było poczuć różnicę w podejściu instruktora do kursanta. Nie czułam presji, lecz wyrozumiałość i przyjazną atmosferę ze strony pani Ewy. Jeśli kursant popełni choćby malutki błąd nie zacznie na niego krzyczeć a wyjaśni co mogło się wydarzyć gdyby popełnił taki błąd, pokaże, jak powinien wykonać daną czynności na drodze. Serdecznie polecam panią Ewę Kaszyńską. Kobieta wielu talentów i pasji do tego co robi. Rzadko kiedy spotka się taką wspaniałą osobę o wielkim sercu i stalowych nerwach do kursanta :))

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Prawo jazdy zaczęłam robić 15 lat temu, niestety po 3 nieudanych próbach zniechęcona do instruktorów i egzaminatorów zrezygnowałam. W tym roku postanowiłam jeszcze raz zawalczyć i zgłosiłam się do Babskiej Szkoły. W związku z tym, że zależało mi na faktycznej nauce jazdy, a nie tylko pod Egzamin wykupiłam cały pakiet jazd doszkalających. I wtedy trafiłam na Panią Agnieszkę Mikołajską . I nie mogłam lepiej trafić. Mam porównanie bo kilkanaście lat temu jeździłam z kilkoma instruktorami i mówiąc wprost byli słabi i nie nauczyli mnie niczego. Pani Agnieszka jest idealnym instruktorem – profesjonalna, wymagająca, skrupulatna i konkretna. W pełni angażuje się w kursanta. Atmosfera na jazdach była super, myślę że dobrze się ze sobą zgrałyśmy. Z każdych jazd wychodziłam z uśmiechem na ustach, pewniejsza swoich umiejętności. Nigdy nie było problemu z dogadaniem terminu. Nie mam żadnych uwag wszystko było super A pomimo perturbacji w postaci zamkniętego ośrodka na Radarowej, gdzie głównie jeździłyśmy w weekend zdałam egzamin na Bemowie. A wczoraj pierwszy raz jechałam sama samochodem w trudniejszych warunkach bo w nocy i w deszczu i nie bałam się

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Auto Szkoła LAMBO

1694 opinie w tym 1588 zaufanych

ul. Sabały 58/2 Włochy, Ochota, Mokotów, 02-174 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK ENIGMA

4132 opinie w tym 3005 zaufanych

ul. Grochowska 194/196 (Praga), 04-357 Warszawa

Sprawdź teraz

GAZeLka

694 opinie w tym 410 zaufanych

18 oddziałów w Warszawie, 02-703 Warszawa

Sprawdź teraz