Bardzo polecam! Teoria w Word Za 2 ale za to praktyka za 1. Bardzo ciekawe wyklady. Bardzo miła atmosfera. Największe podzienkowania naleza sie do Pana Andrzeja Nowackiego ktory wszystkiego dokladnie mnie nauczył. Bardzo wporzadku instruktor, POLECAM i DZIĘKUJĘ!!!!!!!! A takze dziekuje Panu Szatkowskiemu za pierwsze godziny jazdy ;) moim zdaniem? Najlepsza Szkola Nauki Jazdy!!!!
+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ocena ogólna
Kategoria B
Rodzaj szkolenia TYLKO jazdy doszkalające
Jazdy doszkalające miałam z Panem Adamem, który mnie wszystkiego nauczył.Mam porównanie ze szkołą, w ktorej zaczęłam kurs i odczuwam kolosalną różnicę. Zdecydowanie polecam !!!
+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ocena ogólna
Kategoria B
Rodzaj szkolenia Kurs
Bardzo polecam ! Szczególnie Pana Szatkowskiego który jest najlepszym instruktorem w Toruniu , teoria i praktyka w WORDzie zdana za pierwszym bez żadnego problemu!!!
POLECAM I ZAPRASZAM
+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam! Teoria w Word Za 2 ale za to praktyka za 1. Bardzo ciekawe wyklady. Bardzo miła atmosfera. Największe podzienkowania naleza sie do Pana Andrzeja Nowackiego ktory wszystkiego dokladnie mnie nauczył. Bardzo wporzadku instruktor, POLECAM i DZIĘKUJĘ!!!!!!!! A takze dziekuje Panu Szatkowskiemu za pierwsze godziny jazdy ;) moim zdaniem? Najlepsza Szkola Nauki Jazdy!!!!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Jazdy doszkalające miałam z Panem Adamem, który mnie wszystkiego nauczył.Mam porównanie ze szkołą, w ktorej zaczęłam kurs i odczuwam kolosalną różnicę. Zdecydowanie polecam !!!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam ! Szczególnie Pana Szatkowskiego który jest najlepszym instruktorem w Toruniu , teoria i praktyka w WORDzie zdana za pierwszym bez żadnego problemu!!! POLECAM I ZAPRASZAM