Projekt Prawko

  0 opinii

Odznaki Szkoły

0 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Projekt Prawko
Cynamonowa 41
02-777 Warszawa

  • Godziny:
  • Zamknięte
  • • Otwarcie: Śr 15:00

Kontakt

Opis

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług nauki jazdy. W swoich szeregach posiadamy znakomicie wyszkolonych instruktorów legitymujących się niezbędnymi certyfikatami i uprawnieniami, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kursantów. Dysponujemy flotą nowoczesnych i zadbanych samochodów używanych do przeprowadzania egzaminów państwowych. Powoduje to, że każda z osób może od podszewki poznać pojazd, na którym będzie się odbywała jazda egzaminacyjna.

Szkoła jazdy w Warszawie i Markach – postaw na nasze doświadczenie

 

Szkoła Jazdy Projekt Prawko została stworzona, aby odpowiedzieć na wszystkie wymagania kursantów. Cechuje nas profesjonalizm oraz nacisk na skuteczną naukę, a nie wyłącznie na zdanie egzaminu państwowego. To, co wyróżnia naszą firmę to w głównej mierze brak ukrytych opłat na przykład za egzamin wewnętrzny. Dodatkowym atutem naszej szkoły jest to, że podczas zajęć praktycznych poruszamy się także po trasach egzaminacyjnych. Daje to pewność, że każdy z kursantów pozna wszystkie newralgiczne miejsca Warszawy, a co za tym idzie, podczas egzaminu państwowego będzie się czuł na drodze swobodnie i pewnie.

Nauka jazdy w Warszawie i Markach - sprawdź co oferujemy

W ramach prowadzonej działalności oferujemy przede wszystkim “Kurs standard”. Jest to standardowe przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego i odbywa się na podstawie wcześniej opracowanego harmonogramu zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia teoretyczne to 30 godzin lekcyjnych, podczas których poznaje się zasady ruchu drogowego, zasady udzielania pierwszej pomocy, a także prawidłową obsługę systemów, w które wyposażony jest samochód. Po zakończeniu zajęć teoretycznych przechodzi się do zajęć praktycznych. Obejmują one 30 godzin jazdy i są prowadzone w sprawnym, zadbanym i czystym samochodzie. Oprócz tego zajmujemy się również przeprowadzaniem kursu ekspresowego. On również składa się z 30 godzin lekcji teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Jednakże w tym przypadku istnieje możliwość dostosowania harmonogramu w taki sposób, by zajęcia mogły być ukończone nawet w ciągu 3 tygodni! Jest to oferta idealna dla osób, którym zależy na sprawnym ukończeniu lekcji oraz na możliwości szybkiego zapisania się na egzamin państwowy.

 

Dodatkowe formy kursów

Inną propozycją naszej firmy jest kurs doszkalający, składający się z 10 godzin zajęć praktycznych. Przeznaczony jest dla osób potrzebujących dodatkowego przygotowania do egzaminu lub posiadających już prawo jazdy, jednak mających bardzo długą przerwę w jeżdżeniu samochodem- powrót za kółko. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się także zajęcia doszkalające. Są to 2 godziny jazdy, z których najchętniej korzystają kursanci tuż przed wyznaczonym terminem egzaminu państwowego. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone liczne realizacje, a także pozytywne wyniki i opinie naszych kursantów dowodzą, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z klientów

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

3290 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Nasz podstawowy rodzaj kursu na prawo jazdy składa się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia związane z pierwszą pomocą. Po tym czasie rozpoczyna się kurs praktyczny. Jazdy odbywają się na podstawie wcześniej ustalonego harmonogramu. To, co charakteryzuje naszą szkołę jazdy to przede wszystkim zorientowanie na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Ekspresowy

3690 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Zależy Ci na szybkim przygotowaniu się do egzaminu państwowego? Z nami to możliwe! Wybierając kurs ekspresowy możesz ukończyć 30 godzin jazd nawet w ciągu 3 tygodni. Decydując się na ten pakiet otrzymujesz dostęp do niezbędnych materiałów oraz testów, które wspomogą przygotowania do egzaminu państwowego. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są po trasach egzaminacyjnych w samochodzie Hyundai i20 - modelu obecnie wykorzystywanym do przeprowadzanie egzaminu w WORD Warszawa.

kat. B, Wykłady i praktyka

Automat

3390 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Z zasadami ruchu drogowego i zagadnieniami związanymi z pierwszą pomocą zapoznajesz się w części teoretycznej kursu- podobnie jak w szkoleniu z manualną skrzynią biegów. Następnie rozpoczynasz kurs praktyczny. Jazdy odbywają się według indywidualnie ustalonego harmonogramu w nowiutkiej Toyocie Corolli z napędem hybrydowym. Te same auto podstawiamy na egzamin państwowy. Dodatkowo dodajemy dostęp do materiałów szkoleniowych i aktualnych testów egzaminacyjnych.

kat. B, Wykłady i praktyka

Automat, Ekspresowy

3890 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Chcesz szybko i bez stresu zdać egzamin państwowy? Górka bez żadnego problemu, auto ani nie zgaśnie, ani się nie stoczy. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak. Z nami to możliwe. 30 godzin jazd nawet w ciągu 3 tygodni. Zapoznamy Cię z trasami egzaminacyjnymi. Do tego zapewniamy dostęp do niezbędnych materiałów oraz testów, które wspomogą przygotowania do egzaminu państwowego. Auto na którym się szkoliłeś podstawiamy na egzamin państwowy.

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

cena za pakiet: 220 zł

ilość godzin w pakiecie: 2h

+ szczegółowy cennik

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności