Projekt Prawko

 58 opinii w tym 22 zaufane

Odznaki Szkoły

1 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Projekt Prawko
Cynamonowa 41
02-777 Warszawa

  • Godziny:
  • Zamknięte
  • • Otwarcie: Pon 15:00

Kontakt

Opis

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług nauki jazdy. W swoich szeregach posiadamy znakomicie wyszkolonych instruktorów legitymujących się niezbędnymi certyfikatami i uprawnieniami, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kursantów. Dysponujemy flotą nowoczesnych i zadbanych samochodów używanych do przeprowadzania egzaminów państwowych. Powoduje to, że każda z osób może od podszewki poznać pojazd, na którym będzie się odbywała jazda egzaminacyjna.

Szkoła jazdy w Warszawie i Markach – postaw na nasze doświadczenie

 

Szkoła Jazdy Projekt Prawko została stworzona, aby odpowiedzieć na wszystkie wymagania kursantów. Cechuje nas profesjonalizm oraz nacisk na skuteczną naukę, a nie wyłącznie na zdanie egzaminu państwowego. To, co wyróżnia naszą firmę to w głównej mierze brak ukrytych opłat na przykład za egzamin wewnętrzny. Dodatkowym atutem naszej szkoły jest to, że podczas zajęć praktycznych poruszamy się także po trasach egzaminacyjnych. Daje to pewność, że każdy z kursantów pozna wszystkie newralgiczne miejsca Warszawy, a co za tym idzie, podczas egzaminu państwowego będzie się czuł na drodze swobodnie i pewnie.

Nauka jazdy w Warszawie i Markach - sprawdź co oferujemy

W ramach prowadzonej działalności oferujemy przede wszystkim “Kurs standard”. Jest to standardowe przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego i odbywa się na podstawie wcześniej opracowanego harmonogramu zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia teoretyczne to 30 godzin lekcyjnych, podczas których poznaje się zasady ruchu drogowego, zasady udzielania pierwszej pomocy, a także prawidłową obsługę systemów, w które wyposażony jest samochód. Po zakończeniu zajęć teoretycznych przechodzi się do zajęć praktycznych. Obejmują one 30 godzin jazdy i są prowadzone w sprawnym, zadbanym i czystym samochodzie. Oprócz tego zajmujemy się również przeprowadzaniem kursu ekspresowego. On również składa się z 30 godzin lekcji teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Jednakże w tym przypadku istnieje możliwość dostosowania harmonogramu w taki sposób, by zajęcia mogły być ukończone nawet w ciągu 3 tygodni! Jest to oferta idealna dla osób, którym zależy na sprawnym ukończeniu lekcji oraz na możliwości szybkiego zapisania się na egzamin państwowy.

 

Dodatkowe formy kursów

Inną propozycją naszej firmy jest kurs doszkalający, składający się z 10 godzin zajęć praktycznych. Przeznaczony jest dla osób potrzebujących dodatkowego przygotowania do egzaminu lub posiadających już prawo jazdy, jednak mających bardzo długą przerwę w jeżdżeniu samochodem- powrót za kółko. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się także zajęcia doszkalające. Są to 2 godziny jazdy, z których najchętniej korzystają kursanci tuż przed wyznaczonym terminem egzaminu państwowego. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone liczne realizacje, a także pozytywne wyniki i opinie naszych kursantów dowodzą, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z klientów

Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

7 Okólna, 05270 Marki

tel: 506200323

Marki

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

3290 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Nasz podstawowy rodzaj kursu na prawo jazdy składa się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia związane z pierwszą pomocą. Po tym czasie rozpoczyna się kurs praktyczny. Jazdy odbywają się na podstawie wcześniej ustalonego harmonogramu. To, co charakteryzuje naszą szkołę jazdy to przede wszystkim zorientowanie na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.

kat. B, Wykłady i praktyka

Automat

3390 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Z zasadami ruchu drogowego i zagadnieniami związanymi z pierwszą pomocą zapoznajesz się w części teoretycznej kursu- podobnie jak w szkoleniu z manualną skrzynią biegów. Następnie rozpoczynasz kurs praktyczny. Jazdy odbywają się według indywidualnie ustalonego harmonogramu w nowiutkiej Toyocie Corolli z napędem hybrydowym. Te same auto podstawiamy na egzamin państwowy. Dodatkowo dodajemy dostęp do materiałów szkoleniowych i aktualnych testów egzaminacyjnych.

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Ekspresowy

3990 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Zależy Ci na szybkim przygotowaniu się do egzaminu państwowego? Z nami to możliwe! Wybierając kurs ekspresowy możesz ukończyć 30 godzin jazd nawet w ciągu 3 tygodni. Decydując się na ten pakiet otrzymujesz dostęp do niezbędnych materiałów oraz testów, które wspomogą przygotowania do egzaminu państwowego. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są po trasach egzaminacyjnych w samochodzie Hyundai i20 - modelu obecnie wykorzystywanym do przeprowadzanie egzaminu w WORD Warszawa.

kat. B, Wykłady i praktyka

Automat, Ekspresowy

4190 zł

codziennie

Cynamonowa 41

WIĘCEJ Chcesz szybko i bez stresu zdać egzamin państwowy? Górka bez żadnego problemu, auto ani nie zgaśnie, ani się nie stoczy. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak. Z nami to możliwe. 30 godzin jazd nawet w ciągu 3 tygodni. Zapoznamy Cię z trasami egzaminacyjnymi. Do tego zapewniamy dostęp do niezbędnych materiałów oraz testów, które wspomogą przygotowania do egzaminu państwowego. Auto na którym się szkoliłeś podstawiamy na egzamin państwowy.

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

cena za pakiet: 240 zł

ilość godzin w pakiecie: 2h

+ szczegółowy cennik

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Daria W ....t ip: 5.173.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.06.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam szkole Projekt Prawko, Miła atmosfera ,dobre instruktory, cierpliwe,dokładnie tłumacza indywidualne podejscie. Dobra komunikacja z biurem . Jestem zadowolona. Bardzo dziękuję Panu Sławku za cierpliwość i profesjonalizm.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Magdalena Winiarska

Magdalena Winiarska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 20.05.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam Świetna atmosfera, Instruktor Krzysztof niezwykle cierpliwy, wszystko bardzo dokładnie tlumaczy. Grafik dopasowany nawet do osób o dosyć małej dostępności czasowej jak ja a mimo wszystko kurs poszedl bardzo sprawnie i mam wrażenie dość szybko co jest dodatkowym atutem. Naprawdę uważam że nie mogłam trafić lepiej.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Инна Петриченко

Инна Петриченко
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.05.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Chciałabym bardzo podziękować tej szkole , a bardzieja Sławka i Michała, instruktorzy profesjonalni , zawsze odpowiadali na różne pytania , skupialiśmy się na tym co bardziej potrzebowałam ???? Brałam 5 zajęć doszkalających i nauczylam się więcej za tych 5 zajęć, niż w poprzedniej szkole gdzie było ich 15 Jest super szkoła , Pani która dopasowuje zajęcia ( godziny) jest bardzo miła , bez problemu można było zmieniać na inne dni Polecam z całego serca ❤️ Egzamin zdałam za pierwszym razem !!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Julia S ..........o ip: 109.206.198.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Wybrałam tę szkołę z polecenia na jazdy doszkalający! Instruktor Sławomir był bardzo profesjonalny, zawsze odpowiadał na zadane pytania oraz świetnie tłumaczył. Zawsze panowała przyjemna atmosfera. Indywidualne podejście. Elastyczny grafik jazd. Dobry i miły kontakt z biurem. Polecam!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Bogumiła Więch

Bogumiła Więch
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Z czystym sumieniem mogę polecić szkole jazdy Projekt Prawko i w szczególności instruktora Janka. Nauka przebiegła w pozytywnej i profesjonalniej atmosferze, z uzgodnieniem konkretnych terminów jazd również nie było problemu. Polecam wszystkim zestresowanych

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Anna G ............ ip: 185.186.152.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.03.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam! Po historiach znajomych z innych szkół jazdy byłam sceptycznie nastawiona do kursu natomiast w projekt prawko wszyscy instruktorzy są bardzo spokojni i profesjonalni. Jazdy zawsze odbywały się w bardzo przyjemniej atmosferze, nie raz były to 2 godziny pełne śmiechu. Muszę zwrócić uwagę na świetny kontakt z biurem i elastyczne godziny jazd. Super rozwiązaniem dla osób, które mają mało wolnego czasu jest kurs teoretyczny online.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm
- Wadybrak

Jakub Z ......... ip: 5.173.21.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 21.02.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam tą szkołę nauki jazdy. Na początku byłem nastawiony trochę sceptycznie widząc ocenę 5/5, nie chciało mi się w to wierzyć, że to są oceny ich kursantów, ale po przyjściu przez cały kurs, zrozumiałem, że ta ocena jest w pełni zasłużona.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Adrianna Szewczyk

Adrianna Szewczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.02.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam Projekt Prawko. Byłam sceptycznie nastawiona, bardziej przez ogólne obawy dotyczące jazdy na drodze, ale nic bardziej mylnego. Mój najlepszy na świecie instruktor Krzysztof nauczył mnie wszystkiego tak, że nie boję się wsiadać za kółko. Świetnego instruktora można poznać po tym jak reaguje na sytuacje oraz jakie ma ogólne nastawienie. Czułam się bardzo bezpiecznie, bo w odpowiednim momencie Krzysztof potrafił złapać za kierownicę, zahamować oraz jedną ręką, na siedzeniu obok, wyciągnąć mnie z bagna :D Przede mną egzaminy i totalnie się nie boję, bo wiem co się liczy na drodze, na co uważać oraz przed czym mogę się uchronić. Bardzo polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Kseniia K ....r ip: 213.156.100.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.02.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam Projekt Prawko! Wykłady z teorii prowadzone w super miłej i przyjemnej atmosferze, jazdy tak samo. Elastyczne godziny jazd i miła atmosfera.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, profesjonalizm
- Wadybrak
Magda Jakubowiak

Magda Jakubowiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.02.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wybór Projektu Prawko był najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć. Od A do Z zostałam przeprowadzona przez przygotowanie do egzaminu państwego i na każdym kroku spotkałam się ze wsparciem i dobrą radą. Zdecydowanie polecę Projekt Prawko każdemu, kto szuka rzetelnego przygotowania do egzaminu w dobrej atmosferze.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”
- Wadybrak

Katie K ........a ip: 213.134.186.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkoła jazdy. Miłe i spokojne podejście instruktorów do kursanta. Polecam.

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera
- Wadybrak

Maria G ......z ip: 31.61.251.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobry kontakt z instruktorami i biurem, świetna atmosfera!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, punktualność
- Wadybrak

Michał B .........i ip: 83.24.123.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkoła jazdy godna polecenia. Świetny kontakt z biurem, instruktorzy bardzo profesjonalni. Cały kurs przeszedł bardzo szybko, sprawnie i w dobrej atmosferze. Polecam :D

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Cecylia S .................... ip: 37.47.240.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

❤Jestem bardzo zadowolona z kursu odbytego w projekcie prawko. Trafiłam na świetnego instruktora Pana Sławka, z którym mimo dużej różnicy wieku złapaliśmy wspólny vibe. Widać,że jest profesjonalistą i dzięki temu świetnie przygotował mnie do egzaminu! Cecylia❤

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”
- Wadybrak

Michał M .....k ip: 89.64.86.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam Projekt Prawko! Pełen profesjonalizm instruktorów i cierpliwe podejście do kursanta. Kurs w Projekt Prawko daje poczucie spokoju i bardzo dobrego przygotowania do egzaminu.

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Kinga Wawrzak

Kinga Wawrzak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.12.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam! Jazdy odbywały się w świetnej atmosferze, profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, super podejście do kursanta.

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Aleksandra Kurek

Aleksandra Kurek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 28.11.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super pozytywni ludzie, przyjazna atmosfera na wykładach i ogromna wiedza. Kontakt w sprawie pomocy. Ekspresowy. Z wielu szkół polecam właśnie tą.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Aleksandra C ........... ip: 31.0.74.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.11.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam szkołę, bardzo mili instruktorzy, duża dostępność godzinowa. Pełny profesjonalizm, więc czuję się dobrze przygotowana do egzaminu, a mimo to lekcje były bardzo przyjemne.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Claudia Sopińska

Claudia Sopińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 14.11.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły jazdy. Instruktorzy z super podejściem i ogromną cierpliwością :) Elastyczny grafik, świetna obsługa. Stan samochodów bez zarzutów. Bardzo miła Pani w biurze. Z całego serca polecam. :D

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Norbert Nowakowski

Norbert Nowakowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.11.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wszystko w porządku, dużo miejsc startowych jazd, elastyczne godziny jazdy

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Adam G .... ip: 31.61.245.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.10.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super kurs na prawo jazdy, zdalem egzamin za pierwszym razem. Polecam z calego serca.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Artur S .......i ip: 80.238.118.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.10.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetne podejście instuktorów, merytoryczne wykłady oraz bardzo dobry kontakt z biurem.

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Kamil N ......z ip: 89.64.76.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.10.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jak najbardziej polecam szkołę Projekt Prawko. Instruktorzy Pan Krzysztof i Kuba są super, mega cierpliwi i opanowani. Dodatkowo posiadają dużą wiedzę i doświadczenie zarówno jak i na drodze za kółkiem a także pod względem egzaminów. Polecam także pójść na zajęcie teoretyczne, które są fajne, ciekawe w luźnej atmosferze które są prowadzone przez Kubę.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”
- Wadybrak

Ignacy B ...a ip: 31.61.228.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.08.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Projekt Prawko wybrałem ze względu na bardzo dobre opinie i po zachęcającej rozmowie telefonicznej. Kurs standardowy udało mi się ukończyć w ciągu 1 miesiąca. Jazdy z instruktorami przebiegały w miłej atmosferze, jednakże oczekiwałem czegoś więcej oprócz nauki pod egzamin. Polecam instruktora Krzysztofa i Jacka.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów
- Wadybrak

Kalina D .....k ip: 79.184.222.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.08.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam:) dobra organizacja i bardzo miła Pani na recepcji. Wszystko przebiegło sprawnie

+ Zaletybrak ukrytych kosztów
- Wadybrak

Julia K .........a ip: 31.61.188.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.08.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Nauka poszła bardzo sprawnie. Polecam :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Julia Kisielińska

Julia Kisielińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 05.08.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

bardzo polecam :)) nauka przebiegła sprawnie

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Jan Z .....g ip: 37.248.173.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.07.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam tą szkółkę. Bardzo dobrze przygotowują do zaliczenia prawa jazdy. Wszyscy instruktorzy, z którymi miałem jazdy są cierpliwi i poprawiają nawet najmniejsze błędy.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność
- Wadybrak
Bartek Żelazko

Bartek Żelazko
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.07.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy z bogatym doświadczeniem, co sprawia, że po kursie czuję się znakomicie przygotowany zarówno do egzaminów, jak i do jazdy samochodem na co dzień. Kolejnym atutem szkoły jest świetna organizacja.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Wojtek Celiński

Wojtek Celiński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.07.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam ta szkółkę jazdy, nauka przebiegła bardzo sprawnie tak samo jak jazdy i egzaminy. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do konsumenta, brak uwag. Serdecznie polecam każdemu

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak