Liczba odwiedzin: 211 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Nauka Jazdy ZIOŁO

  (0 opinii)

Siedziba

Nauka Jazdy ZIOŁO

ul. Jagiellońska 70A/4
70-382 Szczecin

-
miejsce spośród
71 szkół w rankingu
Szczecin
0 Opinii
Suma opinii (0)
  • Bardzo dobry 0
  • Dobry 0
  • Neutralny 0
  • Słaby 0
  • Bardzo słaby 0
Statystyka zdawalności
Cennik i terminy kursów

Cennik i terminy kursów

KategoriaCena kursuTermin rozpoczęciaAdresDodatkowe informacje
B1400 zł--
Opis szkoły

Opis szkoły

www.ziolo.szczecin.pl

Głównym założeniem naszej szkoły jest przygotowanie kursanta do bezpiecznego przemieszczania się w ruchu miejskim. Bo to właśnie dzięki umiejętności oceny sytuacji na drodze, obserwacji drogi i pobocza, oceny potencjalnych zagrożeń i gotowości do szybkiej reakcji tworzymy poczucie bezpieczeństwa i spokoju na drodze.

Kurs kat. B w naszej szkole to nie tylko wiedza teoretyczna i schematyczne pokonywanie ulic i skrzyżowań, ale przede wszystkim praktyczne zastosowanie przepisów kodeksu ruchu drogowego, dostosowywanie się do różnych sytuacji na drodze oraz uruchamianie wyobraźni przestrzennej i myślenie o kilka chwil do przodu.

Nasza kadra instruktorska przede wszystkim szkoli przyszłych kierowców do wpłynięcia na szerokie wody jako bezpieczny kierowca i przewidywalny uczestnik ruchu drogowego, nie powodujący zagrożenia przy choćby prostym manewrze zmiany pasa ruchu. Naszą ideą jest przygotowanie uczestników kursu do bezpiecznego poruszania się pojazdem po drogach publicznych, z zachowaniem przepisów ruchu drogowego, oraz z zachowaniem należytej kultury wobec innych uczestników ruchu.

Wypadkową takiego systemu szkolenia jest pozytywny wynik na egzaminie państwowym. Bo można jednocześnie przygotowywać się do spełnienia warunków egzaminu państwowego i uczyć się jak jeździć bezpiecznie i przewidywalnie, z zachowaniem przepisów ruchu drogowego.

Instruktorzy

Instruktorzy

Galeria

Dodaj swoją opinię o szkole!


Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena

Pokaż wszystkie
Plusy
Pokaż wszystkie
Minusy
Pokaż wszystkie

Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantów w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin .

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!