Szkoła Kierowców ASTRA

  447 opinii

O Szkole

Szkoła Kierowców ASTRA

Szkoła Kierowców ASTRA
ul. Duboisa 52
27-200 Starachowice

Kontakt

Opis

Szkoła została utworzona w 1991r. i posiada ponad 20-letnie doświadczenie szkoląc kolejne pokolenia osób.
Szkolimy kandydatów na kierowców w zakresie pełnego kursu, przeprowadzamy szkolenia uzupełniające oraz jazdy doszkalające.
Szkoła posiada plac manewrowy oraz dobrze wyposażoną salę wykładową.
Właściwy sposób jazdy jest podstawą bezpieczeństwa oraz koniecznym warunkiem uzyskania wyniku pozytywnego z egzaminu praktycznego więc wiedza na ten temat przekazywana jest naszym kursantom.
Jazdy szkoleniowe przeprowadzane są w miłej i bezstresowej atmosferze.
Posiadamy motocykl Suzuki Gladius oraz nowe samochody marki Hyundai i20, Toyota Yaris z silnikami takimi jak na egzaminie, nie przerobionymi na gaz, które zapewniają takie same warunki techniczne pod względem posługiwania się mocą pojazdu (bardzo istotne przy ruszaniu).

Zapisując się do nas na kurs prawa jazdy w cenie kursu otrzymują Państwo KOMPLETNE materiały dydaktyczne(książka+płyta) z którymi bez problemu zdacie egzamin teoretyczny za 1! Oczywiście w cenie kursu niezapomniane i co najważniejsze przyjemne wspomnienia, a dla chętnych na pamiątkę film z ostatniej Państwa jazdy przed egzaminem :)

Bardzo często spotykamy się z opinią od kursantów, że instruktorzy krzyczą na swoich klientów bądź odwrotnie nie udzielają cennych wskazówek i zajmują się wszystkim innym tylko nie nauką jazdy...
U nas macie Państwo gwarancje, że instruktorzy którzy będą Was szkolić w zakresie kierowania pojazdem są w pełni wykwalifikowanymi, młodymi i pełnymi energii ludźmi, którzy z pełnym spokojem i dokładnością wytłumaczą każde zagadnienie związane z jazdą samochodem. Wystarczy spojrzeć na opinie bądź zadzwonić i przekonać się samemu :) 534-09-00-09

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, B+E, A2, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdałem za 1 razem szkołę polecił mi znajomy, Wykłady dopasowane do potrzeb kursanta, Pan Henryk świetnie tłumacz teorie, ale niestety co do nauki jazdy autem mam zastrzeżenia, ale to tylko moja opinia i inny kursant może mieć całkiem inne odczucia. Za to Pan Leszek świetnie uczy jeździć, przy czym zachowuje stoicki spokój, jest elokwentny łatwo można z nim nawiązać rozmowę dosłownie na każdy temat co sprawia ze cały stres znika. Więc moja rada dla każdego rozpoczynającego naukę w tej szkole Teoria: aż się pojmie materiał mi starczyło 5 wykładów i przejść od razu do nauki jazdy autem najlepiej od 1 godziny z panem LESZKIEM ewentualnie 1-2 godziny poświęcić do zapoznania z autem z panem Henrykiem który świetnie wszystko tłumaczy (powtórzy to samo 20 razy jeśli jest potrzeba aż w końcu człowiek zrozumie) i od razu do Pana Leszka. Więc podsumowując jeżeli się podejdzie do tematu z głowa i determinacja każdy jest w stanie zdać za pierwszym razem. Stanowczo Polecam tą szkołę jazdy każdemu.

+ Zaletybrak
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdawałem egzamin na kategorię A oraz B. Kategorię A zdałem za drugim razem przez stres, gdyż nie upewniłem się o możliwości jazdy przy ruszaniu - no cóż zdarza się. Lecz przed drugim egzaminem zadzwoniłem do Pana Leszka, który wszystko mi wytłumaczył na co trzeba zwracać uwagę oraz opowiedział mi ponownie przebieg całego egzaminu wraz z trasą co, gdzie i jak nią trzeba się poruszać by nie oblać egzaminu. Co do kategorii B - zdana za pierwszym razem, owy instruktor jest bardzo cierpliwy, doskonale umie wytłumaczyć zachowanie na drodze, parkować czy innych czynności które pojawiają się na egzaminie. Chciałbym też pochwalić z owej szkółki Pana Henia, który doskanale przeprowadza wykłady.

+ Zaletybrak
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdawałem egazaminy na kategorie A i B, wszystkie egzaminy zdałem przy pierwszym podejściu. Cały kurs trwał równe 3 miesiące. Pan Leszek, wyjątkowo cierpliwy i wyrozumiały człowiek, świetnie można się z nim porozumieć. Szkoła nie narzuca żadnynych terminów (kiedy możecie, wtedy jeździcie ). Super podejście, dobra cena. Gorąco polecam, naprawdę warto.

+ Zaletybrak
- Wadybrak

Szkoły polecane

KONRAD NESKA OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

550 opinii w tym 430 zaufanych

ul. Św. Barbary 3, 27-200 Starachowice

Sprawdź teraz

IDOL-Szkoła Jazdy Tomasz Jagiełło

218 opinii w tym 192 zaufane

ul. Harcerska 11, 27-200 Starachowice

Sprawdź teraz

OSK Smile

0 opinii

Radomska 29 lok. 209, 27-200 Starachowice

Sprawdź teraz