O Szkole

OSK Pietrzak & Nowak s.c.
ul. Kościuszki 70
14-500 Braniewo
Kontakt
Opis
OSK Pietrzak & Nowak s.c powstał w Maju 2015 roku. . Posiadamy samochody KIA RIO BIAŁA 2019,KIA RIO szara 2020, KIA RIO niebieska2021, KIA RIO brązowa2021 oraz TOYOTA Yaris 2022 automat , instruktorzy prowadzący posiadają uprawnienia specjalistyczne Piotr Pietrzak uprawnienia kat. A, B oraz uprawnienia Instruktora Techniki Jazdy kat. B ,Krzysztof Nowak uprawnienia kat. A,B,C,T oraz ukończył kurs na kandydata na egzaminatora kat B
Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Kat.
A, B, B78,














Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Przyznaję że spotkałam się z prawdziwym profesjonalizmem. Dziękuję p. Piotrze za troskę i opiekę, wsparcie do końca. W tej szkole nie da się nie zdać. Pomimo wręcz paraliżującego stresu zdałam gdyż zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Najbardziej pomogło mi poczcie bezpieczeństwa jakie miałam w czasie każdej jazdy to powodowało że nie miałam trudności z przyswajaniem potrzebnej wiedzy. Egzaminator p. Kurek powiedział że dobrze radzę sobie w ruchu miejskim że poradzę sobie na każdej drodze, jazda Energo oszczędna, dobrze radzę sobie na światłach i skrzyżowaniach. To prawda że zdałam dopiero za 5 razem ale nie boję się jeździć bo prawdziwie zostałam do tego przygotowana. Dziękuje także p. Krzysztofowi za wiedzę której udzielił na wykładach. Dziękuję i polecam wszystkim jeśli chcecie zdać to tylko tu.
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam szkołę OSK Pietrzak & Nowak. Pan Piotr profesjonalnie podchodzi do nauki jazdy Z każdą jazdą czyniłem postępy. Widziałem dużą różnie między moimi początkami (wcześniejszym doświadczeniem) a jak kończyłem kurs. Trzeba tylko słuchać i próbować wyciągać z jego wiedzy jak najwięcej. Pokazywał więcej elementów jazdy co powinno przydać się w przyszłości. Bardzo duża wiedza oraz odpowiednie podejście. Bardzo wyrozumiały, miły i sympatyczny. Widać w nim że bardzo lubi swoją pracę, sprawia mu przyjemność - a to ważne. Bardzo inteligent i wyrozumiały. Ma również bardzo dużo spokoju wewnętrznego co przekładało się na to że kurs przebiegał bez większych stresów. 5 lat temu uczyłem się w innym OSK poddałem się za 2 razem. Mam porównanie z innym osk. Po mimo tego że nie udało mi na początku - dopingował mnie żebym nie poddał się i wierzył że będzie dobrze. Byłem pewny siebie mimo moich problemów zdrowotnych. Na początku przygody polecono mi go jak profesjonalistę. Nie zawiodłem się. Będę bardzo miło wspominał Pana Piotra na długo. :)
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Super polecam tą szkołę jazdy, dzięki Panu Piotrkowi Pietrzakowi zdałem Egzamin Państwowy pozytywnie Pozdrawiam Łukasz.