O Szkole

OSK Pietrzak & Nowak s.c.
ul. Kościuszki 70
14-500 Braniewo
Kontakt
Opis
OSK Pietrzak & Nowak s.c powstał w Maju 2015 roku. . Posiadamy samochody KIA RIO BIAŁA 2019,KIA RIO szara 2020, KIA RIO niebieska2021, KIA RIO brązowa2021 oraz TOYOTA Yaris 2022 automat , instruktorzy prowadzący posiadają uprawnienia specjalistyczne Piotr Pietrzak uprawnienia kat. A, B oraz uprawnienia Instruktora Techniki Jazdy kat. B ,Krzysztof Nowak uprawnienia kat. A,B,C,T oraz ukończył kurs na kandydata na egzaminatora kat B
Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Kat.
A, B, B78,














Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pełen profesjonalizm.Szkoła z klasą. Pan Piotr Pietrzak to Instruktor z powołania. Podczas kursu panowała bardzo dobra atmosfera. Jazda szybko stała się przyjemnością. Wystarczy słuchać cennych wskazówek, a egzamin będzie formalnością. Kurs przygotowuje nie tylko do egzaminu państwowego,ale również do jazdy w życiu codziennym. Serdecznie polecam!!!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Kurs przebiegł w bardzo pozytywnej atmosferze, instruktor sympatyczny, cierpliwy i wyrozumiały. Samochody nowe, w bardzo dobrej kondycji. Po wyjeżdżeniu 30 h kursant jest swadomy swoich umiejętności i podczas egzaminu jest pewny swoich zachowań. Można również nauczyć się odrobiny pokory za kierownicą, która niezbędnie przydaje się na egzaminie, jak również w życiu codziennym. W 100 % polecam!!!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolona,że zdecydowałam się na kurs w tej szkole jazdy Podejście Pana Piotra do kursanta jest jak najbardziej na plus. Bez stresu, zbędnych nerwów, wszystko wyjaśniane na spokojnie! Jestem właśnie po egzaminie państwowym, który zdalam za pierwszym razem! Jeżeli tylko będziemy brać do serca uwagi Pana Piotra i wprowadzać je w życie, jazda będzie czymś prostym i przyjemnym. Bardzo polecam tę szkołę. Wiem co mówię, gdyż wcześniej mialam już styczność z inną braniewskà szkołą. Polecam i pozdrawiam serdecznie Pana Piotra!