O Szkole

OSK DM PABISZ
ul. Mazowiecka 6/1
59-700 Bolesławiec
Kontakt
Opis
Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkołyKursy - ceny i terminy
Kat.
A, A1, B, B1, A2, AM, B po B1, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2,





Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Chciałbym serdecznie podziękować pani instruktor Joli (Jolancie) ze szkoły nauki jazdy Pabisz w Bolesławcu. Jestem ogromnie wdzięczny za wszystkie cenne rady, które przekazała mi podczas jazdy tuż przed egzaminem. Ma naprawdę świetne, spokojne i bardzo mądre podejście do kursanta. Potrafi uspokoić człowieka i dodać pewności siebie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzeba. Szczerze mogę powiedzieć, że dzięki tej jednej godzinie jazdy i temu, co pani Jola we mnie „wlała”, udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy. Bardzo polecam panią Jolę każdemu, kto stresuje się przed egzaminem albo potrzebuje konkretnego, życzliwego instruktora. Jeździłem również z panem Bartkiem — także świetny, znakomity instruktor nauki jazdy. Cała szkoła Pabisz w Bolesławcu ma naprawdę super atmosferę. Można przyjść, usiąść, zapytać o wszystko, a człowiek zawsze dostanie pomoc i normalne, życzliwe podejście. Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pabisz w Bolesławcu!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Hej ????dziś zdałam swoje prawo jazdy a to zasługa Joli ,która przeprowadziła mnie przez wszystkie jazdy bardzo pozytywnie , wszystko dokładnie tłumaczyła. Widać że ta szkoła robi robotę z powołania a nie dla pieniędzy czy muszą oni chcą ❤️. Jeśli ma, ktoś dylematy do wybrania szkoły całym sercem polecam DM PABISZ.
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam z całego serca! Zdałam prawo jazdy i duża w tym zasługa Pana Artura. Jazdy przebiegały w bardzo komfortowej i spokojnej atmosferze, wszystko było dokładnie tłumaczone. Świetne podejście do kursanta i dużo cierpliwości. Jeszcze raz dziękuję!