O Szkole

Olsztyńskie Centrum Kształcenia
ul. Wyszyńskiego 7 (DH Gracja)
10-457 Olsztyn
Kontakt
Opis
Olsztyńskie Centrum Kształcenia powstało 1 czerwca 2004 roku. Jego założycielem i właścicielem jest MBA Jan Zdziarstek, instruktor nauki jazdy i były egzaminator w WORD. Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców, dbając przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów, w myśl naszego motta „Stawiamy na komfort i jakość szkolenia”. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie, doskonałą kadrę dydaktyczną oraz naukę na najnowocześniejszym sprzęcie.Naszą wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Od 1 stycznia 2006 r. patronat nad nami objął Instytut Transportu Samochodowego. Bardzo ważna dla naszej firmy jest data 22 września 2006 r., gdyż to właśnie od tego dnia należymy do stowarzyszenia Business Centre Club. Dnia 13 grudnia 2006 roku została nam przyznana akredytacja na prowadzenie szkoleń dla kandydatów na kierowców w zakresie kategorii: A, B, B+E, C, C+E oraz D. Nasz ośrodek został trzykrotnie odznaczony Medalem Europejskim – za szkolenia kandydatów na kierowców, za szkolenia operatorów wózka jezdniowego oraz za szkolenia operatorów koparko-ładowarki. Warto tu dodać, że jesteśmy pierwszym ośrodkiem szkolenia kierowców w woj. warmińsko-mazurskim, który może pochwalić się zdobyciem akredytacji oraz członkostwem w Business Centre Club, a jako pierwszy ośrodek w całej Polsce otrzymaliśmy Medal Europejski.Olsztyńskie Centrum Kształcenia oferuje:Najnowocześniejsze pomoce i materiały dydaktyczne, animacje i programy multimedialne zapewniają właściwy poziom nauczania i ułatwiają zrozumienie treści wykładów.Kursy dostosowane do potrzeb klientówSzkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów z odpowiednimi kompetencjamiStanowiska egzaminacyjne identyczne jak na egzaminie państwowym w WORDPlac przygotowany zgodnie z normami szkoleniaKursant może wybrać sobie instruktora, a nawet zmienić go na innego w trakcie trwania kursuOlsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się również działalnością społeczną. Powtarzając po H. Jackson Brown’ie: „Nigdy nie postanawiaj nic nie robić tylko dlatego, że możesz zrobić bardzo mało. Rób co możesz” uczestniczymy w życiu Olsztyna oraz działamy na rzecz rozwoju szkolnictwa.
























Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Byłam kursantką która ubiegała się o kategorię B. Wybrałam szkołę OCK ze względu na dobre opinie. Z dobrych opinii sprawdziło się tylko to że mają nowe samochody. Instruktor z którym jeździłam przez większość swojego kursu był spokojny i opanowany. Miałam również (nie)przyjemność jeździć z innym instruktorem który był arogancki, ogólnie typ cwaniaka. Podczas kursu nie wiem czy było to w cenie ale dowiedziałam się, że osoby chodzące na kurs na kat. B mają zajęcia z ratownikiem medycznym z zakresu pierwszej pomocy. Nie wiem czy było to w cenie kursu czy nie ale szkoda że nie zostałam poinformowana o możliwości takiego spotkania. Kursantką OCK byłam tylko do pierwszego egzaminu, niestety nie powiodło mi się. Więc poszłam do siedziby aby dokupić kilka godzin, usłyszałam że nie ma miejsc, z chęcią wykupienia godzin poszłam również przed swoim pierwszym egzaminem i również usłyszałam że nie ma miejsc. Jedyną ofertą jaką mi złożono była jazda z tyłu samochodem szkoleniowym, gdy za kierownicą siedzi inny kursant. Poczułam się odrzucona ponieważ nie zdałam za pierwszym razem. [...]. Ogólnie nie polecam szkoły, chyba że ktoś ma 300% pewność że zda za pierwszym razem.
Witam,
Każdy Nasz kursant do samego końca otrzymuje pomoc jeśli jej potrzebuje. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i wiemy, że każdy jest inny. Jeśli nie ma miejsca na jazdy ze względu na dużą ilość kursantów proponujemy przeniesienie terminu egzaminu praktycznego lub zdawanie go na naszym aucie co nie jest obowiązkowe i gdy ktoś się na to nie zdecyduje to nie ponosi żadnych kosztów dodatkowych. To samo dotyczy ratownika medycznego, każdy kursant jest o tym informowany na samym początku kursu, że takie spotkanie się odbędzie, a termin jest podawany z wyprzedzeniem. Obecnie cieszymy się bardzo dużą zdawalnością, a kursanci są zadowoleni z przebiegu całego kursu. Przykro Nam, że nie potrafiliśmy spełnić Pani oczekiwań. Mimo wszystko pozdrawiamy.
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ta szkoła jazdy według mnie jest najlepszą szkołą w jakiej jeżdziłem. Instruktorzy mają bardzo dobre podjeście do kursanta. Ceny są trochę za wysokie ale można to przeboleć. Plusem tej szkoły jazdy jest możliwośc zaplacenia za kurs w ratach. Kursy teoretyczne odbywają się przy komputerze co jest bardzo fajnym udogodnieniem. Raz jeszcze polecam wszystkim tą szkołę jazdy.
Ocena ogólna
Kategoria
C
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam