MOBIL-auto Nauka Jazdy

 370 opinii w tym 315 zaufanych

Odznaki Szkoły

1 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

MOBIL-auto Nauka Jazdy
ul. Niepodległości 14/1
74-320 Barlinek

  • Godziny:
  • Zamknięte
  • • Otwarcie: Śr 08:00

Kontakt

Opis

OŚRODEK SZKOLENIOWY BARLINEK

Na zachodniopomorskim rynku szkół nauki jazdy działamy od 12 lat. Przez ten czas poznaliśmy mocne i słabe strony oraz potrzeby naszych kursantów. Dlatego też otworzyliśmy mobilny ośrodek nauki jazdy, który jest filią szczecińskiego MOBIL auto. Barlinek stwarza znacznie spokojniejsze warunki do nauki i szlifowania techniki jazdy.

Atutem miasta jest z pewnością liczba mieszkańców, która jest niemal 27 razy niższa niż w wojewódzkim Szczecinie. Ponadto nie musisz być naszym kursantem, aby skorzystać z oferty, jaką przygotowaliśmy. Nasza kadra złożona z doświadczonych instruktorów i egzaminatorów prowadzi m.in. ekspresowe kursy na prawo jazdy oraz kursy internetowe. Poza pełno wymiarowym kursem zapewniamy także pojedyncze lekcje doszkalające z techniki jazdy lub pomagające opanować konkretne manewry.

Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku lub w weekendy. Udostępniamy jazdy samochodami z manualną skrzynią biegów oraz automatyczną. Specjalnie dla Was zakupiliśmy nowiutkiego FIATA PUNTO identycznego jak na egzaminie w Barlinku.

WCZASY Z PRAWEM JAZDY W BARLIKNU

„Wczasy z prawem jazdy z MOBILauto” w Barlinku to oferta dla osób, które chcą w szybkim czasie zdać prawo jazdy i przy okazji odpocząć od dnia codziennego. Oferowany przez nas apartament znajduje się w samym centrum Barlinka, w odległości 300 m od placu egzaminacyjnego i punktu, w którym rozpoczynamy jazdy. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć na szkolenia, a zaoszczędzone chwile przeznaczyć na relaks w otoczeniu barlineckiej przyrody, uliczek, kawiarni i restauracji.

Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

ul. Niepodległości 14/1, 70-412 Szczecin

tel: 732582582;796396396;914223326

Szczecin

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Tylko praktyka

Manualna skrzynia, Automat, Ekspresowy

4300 zł

codziennie

ul. Niepodległości 14/1

WIĘCEJ SZYBKIE KURSY JAZDY I KURSY VIP

Ofertę nauki jazdy dostosowujemy do możliwości i ilości czasu, jaką dysponują nasi kandydaci na kierowców. Uczymy dorosłych oraz uczniów, dlatego też nasza elastyczna oferta szkoleniowa obejmuje różne warianty, tak aby każdy mógł uczestniczyć w szkoleniu w komfortowym dla siebie czasie. W pakiecie kursów mamy:

ekspresowe kursy na prawo jazdy
rozszerzone kursy jazdy
kursy VIP — kursy w nietypowych godzinach

Szkolenia prowadzimy w dwóch formach, z których krótsza trwa tylko 15 dni. W tym czasie otrzymujesz kompletną wiedzę z obowiązującego zakresu oraz odbywasz przepisową liczbę jazd. To również idealna propozycja dla osób, które potrzebują szkolenia po zabraniu prawo jazdy.

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Automat, Ekspresowy, Weekendowy, Raty własne, Raty bank, Popołudniowy, Indywidualny

5500 zł

codziennie

ul. Niepodległości 14/1

WIĘCEJ "WAKACJE Z PRAWEM JAZDY W BARLINKU - NOWOŚĆ ! "
KURS EXPRESOWY w 12 DNI + ZAKWATEROWANIE !!!


W ciągu 12 dni odbędziesz profesjonalny kurs prawa jazdy kat. B pod okiem byłego egzaminatora, a zdobyte doświadczenie zaowocuje wysoką zdawalnością i znakomitym przygotowaniem do samodzielnej jazdy własnym pojazdem.
Jest to nowatorski, a zarazem jedyny taki pomysł w Barlinku łączący aktywny wypoczynek i możliwość uzyskania w tak krótkim czasie wymarzonego prawa jazdy.

Oferowany przez nas apartament znajduje się w samym centrum Barlinka, w odległości 300 m od placu egzaminacyjnego i punktu, w którym rozpoczynamy jazdy. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć na szkolenia, a zaoszczędzone chwile przeznaczyć na relaks w otoczeniu barlineckiej przyrody, uliczek, kawiarni i restauracji.

"Wakacje z prawem jazdy" cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych klientów. Istnieje możliwość ustalenia z wyprzedzeniem indywidualnego planu pobytu. Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach marki Fiat Punto z manualną skrzynią biegów oraz Toyota CH-R i Peuegot 206cc z automatyczną skrzynią - takimi samymi jak na egzaminie państwowym.

kat. B, E-learning i praktyka

Manualna skrzynia, Automat

3600 zł

codziennie

ul. Niepodległości 14/1

WIĘCEJ Kurs teoretyczny LIVE za pomocą platformy internetowej oraz 30h jazd praktycznych.
Rabat dla uczniów oraz studentów: 100.00zł

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

WIĘCEJ Jazdy doszkalające:
W tygodniu:
140.00zł/godz

Sobota, niedziela, świata
150.00zł/1godz

Zapisy na jazdy doszkalające:
https://mobil-auto.pl/ZapisyNaJazdy

cena za pakiet: 140 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

TJaudio Barlinek Aparaty Słuchowe

TJaudio Barlinek Aparaty Słuchowe
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.06.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B72

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Zdany egzamin, Pani Grażyna przecudowna kobieta o cierpliwości Anioła, bez niej by się nie udało :) Pan Piotr, również super instruktor który w bardzo dobry sposób potrafi dotrzeć do kursanta i wytłumaczyć wszystko na spokojnie :) Po prostu instruktorzy z powołania, co tu dużo pisać :) Będę wszystkim polecać bo ta szkoła jest naprawdę na wysokim poziomie dbałości o kursantów :) :) :) Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w zdobyciu upragnionego prawa jazdy :*

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Agnieszka Tabor

Agnieszka Tabor
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.05.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Serdeczne podziękowania dla Pani Grażynki za cenne wskazówki, porady i sugestie, za cierpliwość. Podczas jazd przekaz informacji jasny, prosty i konkretny. Na bieżąco korygowane błędy. Wszystko w atmosferze spokoju i z uśmiechem na twarzy. Bezcenny również aspekt psychologiczny, który pomógł zbudować wiarę w siebie i nabrać pewności. Całokształt wysiłku uwieńczony sukcesem i pozytywnym wynikiem egzaminu. Jeszcze raz ogromne podziękowania i wdzięczność. Polecam. Agnieszka

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Gloria S ........a ip: 194.25.46.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.04.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Raczej negatywne mam nastawienie do samej szkoły. Szkoła sama anulowuje termin egzaminu bez wcześniejszej konsultacji. Instruktor powiedział że mogę się zapisać to się zapisałam. Pan Marek jest bardzo nieprofesjonalny, gdy uczniowi coś nie wychodzi, parska, wzdycha, śmieje się, jak mało potrafię, i podnosi głos. Na pewno nie pomaga to, tylko stresuje. Nie fajne jest też to, że instruktorzy rozmawiają z innymi uczniami albo szkołą przez telefon i omawiają jak to inny uczeń nie potrafi jeździć, tak jakby nigdy w samochodzie nie siedział. Pani Grażyna jest super, bardzo pomaga, brakuje tylko, żeby bardziej wierzyła w ucznia, że zda. A w samej szkole było dużo nieporozumień, ktoś czegoś nie wiedział i przez to doszło kilka razy do zamieszań.

Odpowiedź:

Witam, to nie szkoła anulowała termin egzaminu tylko sam WORD. Co do reszty zarzutów, nigdy nie skarżyła się Pani na sposób prowadzenia szkolenia przez naszych instruktorów, więc też nie mogliśmy Pani pomóc w czasie trwania kursu np. poprzez zmianę instruktora. Gratulujemy zdanego za pierwszym razem egzaminu :)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów
- Wadyczęste zmiany instruktorówinstruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazdnerwowa atmosferaproblemy z umawianiem na jazdyzły stan pojazdów
Małgorzata Hoffmann

Małgorzata Hoffmann
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Najlepsza szkoła!!! Z całego serca dziękuję p.Grażynce za jej cierpliwość i wielkie serce .Wiem ,że w moim przypadku nie było lekko ????.Nauka,jazdy i szlifowanie umiejętności przełożyły się na zdany egzamin.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Patryk K ....a ip: 46.204.0.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo mili i sympatyczni instruktorzy który zdecydowanie znają się na swojej robocie. Mimo że terminy na egzaminy w Barlinku były bardzo długie (czasami nawet miesiąc czekania na kolejny egzamin) pozytywem było że mogłem zapisać się w dowolnej chwili do tej nauki jazdy i poćwiczyć z dobre dwie godzinki rzeczy które w końcu pomogły mi ten egzamin zdać. Serdecznie pozdrawiam wszystkich instruktorów z którymi miałem szanse pojeździć oraz z góry przepraszam za lekkie zawały serca które sprawiłem⭐⭐⭐⭐⭐

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
BAsia Nako

BAsia Nako
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 16.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Nie ma lepszych instruktorów, nie dość że wytłumaczą to jeszcze tak podejdą psychologicznie że zaczynasz wierzyć w siebie i na luzie podchodzi się bez żadnego stresu do egzaminu. Serdecznie polecam Panią Grażynkę i Pana Marka. jak dla mnie duet idealny :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Rafał B ......i ip: 37.47.180.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo chciałbym pochwalić p. Grażynkę, bardzo opanowana osoba, idealnie przeprowadziła moje doszkolenie przed egzaminem. Wystarczyło jej tylko 1.5h jazd doszkalających. Dziękuję bardzo za pomoc ????????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Emilia M .....k ip: 31.0.93.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Dziękuję kochanej Pani Grażynce za wiarę we mnie i Panu Markowi za cenne wskazówki!! JESTESCIE NAJLEPSI

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Iwona Janicka

Iwona Janicka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.04.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo ,ale to bardzo i z całego serca i sił dziękuję za trud włożony w moje doszkalanie dla pani Grażynki oraz dla pana Marka za bloga tonacje głosu która do nie trafiała za mnóstwo informacji a i za miło spędzony czas. Z wyrazami szacunku. Iwona

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Maja J ........ ip: 37.248.177.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 12.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Z całego serca polecam, instruktorzy super.Miałam przyjemność poznać chyba wszystkich, podejście do kursantów niesamowite, choć w moim przypadku nie było im łatwo. Bardzo dziękuję za cierpliwości i wiarę we mnie zwłaszcza pani Grażynce.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Agnieszka G ....k ip: 104.28.129.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.01.2024

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam Panią Grażynę, jazda po trasach egzaminacyjnych, szlifowanie umiejętności w których zauważy braki. W końcu egzamin zdany, dziękuję!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Beata Wieleba

Beata Wieleba
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 21.11.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo goraco polecam Pania Grażynkę. Profesjonalizm, cierpliwość. Wystarczyły dwie jazdy z Pania Grażynka i egzamin pozytywny. Kto chce zdać to tylko do Pani Grażynki. Super kobitka. Bardzo goraco polecam i Dziekuje Pani

Odpowiedź:

Dziękuję za miły uśmiech. Oby droga była szeroka a drzewa gumowe

+ Zaletydobra atmosfera
- Wadybrak
Olga Kalinina

Olga Kalinina
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.09.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo dziękuję Pani Grażynie za naukę i za terpliwość. Polecam z calego serca

+ Zaletydobra atmosfera
- Wadybrak

Olivier P ..n ip: 46.114.37.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.08.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin zdany za pierwszym razem, ekspresowy kurs w Barlinku bardzo polecam. Super instruktorzy, profesjonalne podejście, od rozpoczęcia kursu do zdania egzaminu minęły niecałe 3 tyg. Najlepsza szkoła !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Piotr I .......i ip: 83.21.142.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.08.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Szkoła Mobil Auto super szkoła fajna Szefowa. Kobieta z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym umiejąca dotrzeć do wszystkich którzy mają wątpliwości w swoje umiejętności. Polecam wszyscy instruktorzy super ludzie pełni pasji i doświadczenia każda wydana złotówka w tej szkole na kurs przyniesie Wam satysfakcję z bycia ich kursantem i późniejszym czasie po kursie kierowcą z dobrym przygotowaniem .

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Wiktoria M .....k ip: 31.60.106.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.07.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam tę szkołę jazdy i najlepszych instruktorów na jakich trafiłam (a było ich sporo)! W 5 dni wyszkolili mnie tak, że poczułam się pewnie za kierownicą i zdałam za pierwszym razem po 7 latach przerwy. Jestem bardzo wdzięczna!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Daniel K ......... ip: 37.248.165.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.06.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam jazdę z p Grażyną. Doświadczony instruktor

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Kacper Krzesiński

Kacper Krzesiński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

MOBILAUTO to najlepszy wybór dla osób, które mają braki spowodowane kiepskim nauczaniem z innych szkół. Od samego początku wiedziałem, że dobrze trafiłem. Nie napotkałem żadnych problemów i czuję, że zostałem dobrze przygotowany do samodzielnej jazdy.

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Emilia Korba

Emilia Korba
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam jazdy z Panią Grażyną i panem PIotrkiem. Doświadczeni instruktorzy.

+ Zaletydobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Czesław Blędecki

Czesław Blędecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam bardzo, najlepsza szkoła w Barlinku z przystępnymi cenami.

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra organizacja, profesjonalizm
- Wadybrak
Weronika Stasiak

Weronika Stasiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Szkoła nauki jazdy MOBILAUTO to idealne miejsce dla kogoś kto nie tylko chce zdać egzamin za pierwszym razem ale przede wszystkim chcę być dobrym kierowcą, jeździć bezpiecznie ale przy tym dynamicznie. Pozdrawiam całą kadrę mobilauto.

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Agnieszka Korpań

Agnieszka Korpań
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetna szkoła! Zdałam bez problemu za pierwszym razem!!! Jazdy były super i bez stresu, atmosfera bardzo luźna, instruktorzy z cudownym podejściem, cierpliwi i sympatyczni! Dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu

+ Zaletydobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Robert Myszoń

Robert Myszoń
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

W kwietniu robiłem kurs na prawo jazdy kat. B. Wszystko przebiega sprawnie i profesjonalnie. Grafik ustalany indywidualnie, dopasowany pod kursanta. Instruktorzy bardzo ogarnięci i pomocni. Zdane za pierwszym razem. To jest najlepsza reklama !!!!!!!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak
Marek Szymczak

Marek Szymczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Przyjazna atmosfera, dużo wiedzy i sposobów na jej przekazywanie. Bardzo fajna ekipa instruktorów/ek i świetny wybór. Jestem przed egzaminem, ale już teraz śmiało mogę polecić prawko z MOBILAUTO. Wszystkie odbyte jazdy bardzo dużo mi dały i nie wiem, czy udałoby mi się trafić lepiej. P. Grażyna i p. Piotrek to znakomici instruktorzy.

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Karol Kostka

Karol Kostka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Wykupiłem kilka godzin doszkalających w szkole MOBILAUTO. Ceny bardzo przystępne, biuro zawsze znajdzie i dopasuje terminy do kursanta. Instruktorka, z którą miałem przyjemność jeździć - pełny profesjonalizm. Wreszcie czuje, że czegoś się nauczyłem, a nie jak w innych szkołach ciągła jazda jednymi trasami bez żadnego tłumaczenia.

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Maksymilian Skalski

Maksymilian Skalski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam szkole jazdy MOBILAUTO! Pytajcie o Panią Grażynę. Nie dość, że super uczy i tłumaczy wszystko bardzo dokladnie, to jeszcze jest świetnym człowiekiem z którym można porozmawiać o wszystkim. Jeszcze raz bardzo polecam!

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Nobert Ulkowski

Nobert Ulkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobra szkoła, super przygotowanie teoretyczne i praktyczne, bardzo dobra atmosfera z instruktorem, a także nie zawodne pro tip ze strony instruktora. Bardzo polecam

+ Zaletybrak
- Wadybrak
Damian Kruszyński

Damian Kruszyński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo serdecznie polecam Szkołę MOBILAUTO, instruktorzy mają dużo cierpliwości, zawsze uśmiechnięci, bardzo dobrze przygotowano mnie do zdania egzaminu w Wordzie!!! Polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”
- Wadybrak
Magdalena Welc

Magdalena Welc
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Baaardzo polecam, pełen profesjonalizm. Prawo jazdy zdane za 1 razem. Szczególnie polecam Panią Grażynkę :)

+ Zaletyprofesjonalizm
- Wadybrak
Marcin Pisarczyk

Marcin Pisarczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.05.2023

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam szkołę jazd mobilauto. Teoria LIVe minęła szybko i przyjemnie a dodatkowo dużo wyciągnęłam z zajęć. Instruktorzy dużo wymagają, ale nigdy nie stresują, świetnie tłumaczą oraz ma niezwykłą cierpliwość. Na jazdach zawsze panowała przyjemna, a nawet zabawna atmosfera. Z każdych zajęć wracałem zadowolony, nie mogąc doczekać się następnych:).

+ Zaletybrak
- Wadybrak