Liczba odwiedzin: 46908 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Szkoła nauki jazdy B-eLka

  (668 opinii w tym 448 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

Szkoła nauki jazdy B-eLka
ul. Zwycięstwa 7-9
75-028 Koszalin

Opis szkoły

ZAPRASZAMY OBECNYCH ORAZ PRZYSZŁYCH KIEROWCÓW NA SZKOLENIA OKRESOWE ORAZ KURSY KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ I WSTĘPNEJ PRZYŚPIESZONEJ do szkoły o NAJWYŻSZEJ w Koszalinie zdawalności kategorii C i CE w 2017 roku!!!

Szkolenie VIP obejmujące prawo jazdy kat. C i CE oraz Kwalifikację Wstępną przyśpieszoną tylko 5800zł!!!!

Zapraszamy do największej szkoły i wg rankingów ZORD jednej z najlepszych szkół w woj. Zachodniopomorskim (2 miejsce teoria; 3 miejsce praktyka).

Zdecyduj się na szkołę, która prowadzi (wiele szkół w ogóle tego nie robi!!!) zajęcia teoretyczne pozwalające zdać nowy egzamin teoretyczny.

Zapraszamy codziennie od 8-17 do naszej siedziby i..... zapoznanie się z nami, z panującymi u nas warunkami jak i po wszelkie informacje dotyczące zapisu czy też samego szkolenia.

Zapraszamy do zapisania się na nowy kurs. Wierzymy, że zarówno warunki jak i nasz poziom przygotowania i działania "w kierunku naszego klienta" pozwoli obecnym na sali osobom poczuć różnicę jaką mamy nadzieję, że tworzymy naszymi staraniami o Państwa komfort i poczucie dobrze zainwestowanego czasu. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że wspólnie w sposób profesjonalny spełnimy Państwa marzenia o zdobyciu PRAWA JAZDY KAT.B.

Zapraszamy na rozpoczęcie nowego kursu prawa jazdy kat. B. Kurs rozpoczyna się dnia 14.05.2018 w naszej sali wykładowej przy ul. Zwycięstwa 7-9 (obok galerii Kosmos) 2 piętro, sala nr 3. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji 785 087 890 i 666 610 125 lub zapraszamy na naszą stronę www.b-elka.pl. Dołącz do tych co dzięki nam już uzyskali prawo jazdy!!!!

Szkoła jazdy B-eLka powstała w 2012 roku jako część firmy P.H.U. Lech Żymierski. Decyzja została dokładnie przemyślana, a działania dokładnie zaplanowane. Postawiliśmy przed samymi sobą bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości nauczania jak i skuteczności naszego działania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku stworzyliśmy szkołę nauki jazdy, której głównym zadaniem i celem będzie właściwe przygotowanie kursantów do bezpiecznego i sprawnego poruszania się po drogach.

Jako jedna z niewielu szkół nauki jazdy w Koszalinie oferujemy kompleksowe i profesjonalne szkolenie oparte na idei ukierunkowanej na naszych kursantów a nie na samych siebie. Chcemy w niedalekiej przyszłości wyznaczać kierunek i standardy jakimi kierować się będą szkoły prawa jazdy na naszym terenie. Od najlepszych nauczyliśmy się najlepszego, dodając do tego naszą pasję, zaangażowanie i ambicję bycia najlepszymi. Staramy się ciągle rozwijać i budować ośrodek szkolenia kierowców będący wykładnikiem Waszych oczekiwań. Dlatego też nie traktujemy jako pustego sloganu starego przysłowia: „jeżeli jesteś z naszych usług zadowolony powiedz to innym, jak nie – powiedz to nam”. Oczekujemy na wszelkie Państwa uwagi i opinie mogące zmienić na lepsze pracę naszej szkoły.

Chcemy aby każdy z Państwa kończąc u nas szkolenie miał poczucie, że zrobiliśmy wspólnie wszystko aby mogli Państwo osiągnąć swój cel w sposób nie przysparzający większych problemów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że egzamin na prawo jazdy jest przeżyciem stresującym i pod wpływem tegoż i emocji można popełnić błąd. Dlatego też dołożymy wszelkich starań aby jazda stała się dla Państwa czymś jak najbardziej naturalnym i czymś z czego będą Państwo czerpać przyjemność – bo tak właśnie jest. Przekonają się Państwo, że nawet jazda podczas egzaminu będzie dla Państwa mniej stresująca a co za tym idzie bardziej pewna. Jazda samochodem to wielka przyjemność pozwalająca na pokonywanie samodzielnie odległości i poznawaniu rzeczy dotychczas niepoznanych – POZNAJCIE Z NAMI ŚWIAT CZTERECH KÓŁEK!

Ostatnie opinie o Szkoła nauki jazdy B-eLka

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 19.04.2019

Damian Kuryś

Damian Kuryś
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła na bardzo wysokim poziomie, wykłady bardzo ciekawe i bardzo dobrze prowadzone. Pan Piotr to najlepszy, sympatyczny i cierpliwy instruktor, który świetnie przygotowuję do egzaminów jak i do normalnej jazdy. Jazdy w super atmosferze i na wysokim poziomie. Bardzo polecam :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 19.04.2019

Asia W .......... ip: 188.147.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam szkołę, ciekawe wykłady i profesjonalne podejście instruktora, pani Edyty, która tłumaczy zrozumiale i spokojnie.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 19.04.2019

Paweł P ........i ip: 83.11.71.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo miła atmosfera, instruktorzy są mili i można się bez problemu dogadać, wysoki poziom nauczania teorii jak i praktyki.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.04.2019

Asia Brzezińska

Asia Brzezińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła godna polecenia! Wykłady z Panem Lechem bardzo ciekawe! Teoria zostaje w głowie!???? Dziękuję Pani Dominice za przygotowanie do jazdy! Bardzo sympatyczna i cierpliwa instruktorka! Jazdy naprawdę w miłej i fajnej atmosferze! ???? POLECAM każdemu! ☺️

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.04.2019

Jakub Jakub

Jakub Jakub
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Kurcze no słów mi brak, żeby opisać zarówno profesjonalizm, jak i otwartość tej szkoły. Niesamowite przeżycie, nawet będąc totalnie niewyspany na zajęciach z TEORII nie mogłem oderwac wzroku od szefa i z otwartą buzią wchłaniałem tę niezwykle przydatną i ciekawą wiedzę. Widać, że firmę prowadzą ludzie z pasją, których misją jest poprawa bezpieczeństwa na drogach, wpajając nam nie tylko wiedzę niezbędną do zdania, ale również starali się przekazywać nam własne doswiadczenia. Bardzo wysoki nacisk na bezpieczeństwo. Na koniec chciałbym podziękować mojej najwspanialszej i przepięknej instruktorce Dominice, której uśmiech i zawsze dobry humor wywoływał uśmiech na mojej twarzy nawet o 7:30. Dominika idealnie łączy efektywną naukę z super spędzaniem czasu, widać, że lubi tę pracę (i chwała jej za to!). Każda minuta spędzona w tym aucie stanowiła dla mnie niesamowite przeżycie, które polecam każdemu z Państwa. Gdyby każdy nauczyciel był taki jak szanowna Dominika jestem przekonany, że poziom edukacji natychmiast wywindowałby na najwyższe piętro drapacza chmur. Dziękuję bardzo za ten wspólnie spędzony czas, za to, że dzięki wam ani moja rodzina, przyjaciele (może nawet kiedyś dziewczyna) nie będą się bać wsiąść do mojego Ferrari, ani tym bardziej ja nie będę się bać o ich życie. Wasz na zawsze Jakub

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!