OSK Sukces Mariusz Fras

  69 opinii

O Szkole

OSK Sukces Mariusz Fras

OSK Sukces Mariusz Fras
Podmiejska 16
62-800 Kalisz

Opis

Witaj w naszej szkole!
Chcesz zdobyć prawo jazdy?Więcej-zdobyć praktyczne umiejętności ,poznać zasady prawidłowego uczestnictwa w ruchu drogowym,a przede wszystkim czuć się za kierownicą pewnie i bezpiecznie?
Potrzebujesz szkoły z doświadczeniem,w której wykwalifikowani instruktorzy dostosują zajęcia do twoich indywidualnych możliwości i potrzeb.
OSK-Fras szkoli kierowców od 1999roku-te lata to lata budowania doświadczeń,wielu doskonałych kierowców i wspólnie przeżywanych egzaminów -one naprawdę mogą być łatwiejsze,dobre przygotowanie pomaga zminimalizować stres związany z jego zdaniem.
A to jest naszym zadaniem!
Jesteśmy do dyspozycji 7dni w tygodniu-możesz skontaktować się z nami telefonicznie bądź poprzez nową aplikacje on-line (na naszej stronie osk-fras.pl) nawet przez całą dobę.
Jazda samochodem może być przyjemnością dla każdego.Jako jedyny ośrodek jesteśmy przygotowani do szkolenia osób niepełnosprawnych gdyż posiadamy samochód przystosowany do szkolenia osób z dysfunkcją ręki i/lub nogi oraz obu kończyn naraz,a także posiadamy sale i biuro przystosowane dla potrzeb tych osób-bez stopni.
Lata doświadczeń i troska o naszych kursantów skłaniają nas do ciągłego rozwoju,wprowadzania nowych rozwiązań,ofert,dodatkowych usług-zależy nam na tym każdy z Was znalazł w OSK Sukces-Fras pomoc i wsparcie zgodne ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami .
Mamy wszelkie predyspozycje i jesteśmy otwarci na każdego kursanta żeby go wyszkolić z SUKCESEM,dlatego również ty zapewnij sobie sukces i szkol się z SUKCESEM.
serdecznie zapraszamy
Nowe oferty;
-szkolenie na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów
-szkolenia dla osób niepełnosprawnych

SZKOLENIE I EGZAMIN ODBĘDZIESZ NA SAMOCHODZIE OSK.

DLA NASZYCH KURSANTÓW RABAT NA DRUGĄ KATEGORIE. !!!
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Sympatyczny facet i luźna atmosfera wspominam miło,sporo jazd po mieście,dogodne płatności,jednak egzamin zdałam po doborze godzin u konkurencji,dość długie przerwy między jazdami,brak rzeczowości,pojazdy w złym stanie technicznym

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera
- Wadyinstruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, problemy z umawianiem na jazdyzły stan pojazdów

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Pan Mariusz jest sympatyczny i ma dużą wiedzę, natomiast kurs wspominam jako chaotyczny. Najbardziej przeszkadzały mi rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy, oraz wiele spraw załatwianych "przy okazji" Po 30h nie czułam się gotowa na egzamin, choć to kwestia indywidualna

+ Zaletyatrakcyjna cena
- Wadyinstruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Normalny, rzeczowy, trzeźwo oceniający i dostosowujący się do kursanta instruktor. Polecam ludziom z dysfunkcjami - jedyny w okolicy wartościowy instruktor. Auto dostosowane pod konkretną osobę.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK PAWEŁ TOMCZAK

6 opinii w tym 1 zaufana

ul. Połaniecka 28, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz

OSK KUŚWIK

674 opinie w tym 428 zaufanych

ul. M. Konopnickiej 14-16/30, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz

OSK Marcin Piechota

238 opinii w tym 178 zaufanych

ul. Skalmierzycka 2a, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz