Bogdan Przybylski. Ośrodek Szkolenia Kierowców

  5 opinii

O Szkole

Bogdan Przybylski. Ośrodek Szkolenia Kierowców

Bogdan Przybylski. Ośrodek Szkolenia Kierowców
Żołnierska 11
62-800 Kalisz

Opis

Jako Ośrodek Szkolenia Kierowców swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Od początku Naszego istnienia zyskaliśmy duże zaufanie wśród kursantów. Naszym hasłem przewodnim i de facto celem jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego kierowcę , aby egzamin państwowy był już tylko przyjemną formalnością a nie drogą przez męki.


Szkoląc kolejnych kursantów opanowaliśmy perfekcjonalnie metody nauczania w kategori B .Na dzień dzisiejszy do państwa dyspozycji mamy doświadczonych instruktorów oraz pojazdy przeznaczone typowo do nauki jazdy i identyczne jak na egzaminie państwowym.Cierpliwość to nasza mocna strona dlatego nie podnosimy głosu, a już na pewno nie krzyczymy na przyszłych „mobilów”

Wiemy jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w twojej sytuacji. Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby dobrze Cię nauczyć i doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobre podejście, super atmosfera, Pan instruktor świetnie tłumaczy i ma duże doświadczenie. Bezstresowo i ze spokojem, polecam! :)

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkolenie pan Bogdan podchodzi do kursanta z ogromnym spokojem i potrafi wytłumaczyć kazda jedna Nawet najmniej istotna kwestie związaną z prowadzeniem pojazdu jak i przepisów ruchu drogowego za szkolenie daje 5tke ponieważ niema wyższej oceny . Szanowni Państwo jak zdawac to w dobrych rekach a ręce tego oto instruktora sa najbardziej odpowiednie gorąco polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo miła atmosfera, bez stresu, profesjonalnie. Instruktor doświadczony i świetnie uczy. Jestem bardzo zadowolona, zdałam za pierwszym razem. Polecam!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK PAWEŁ TOMCZAK

8 opinii w tym 2 zaufane

ul. Połaniecka 28, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz

OSK "KÓŁKO" Jakub Gałęski

208 opinii w tym 124 zaufane

Hoża 10/2a, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz

GAZeLka

0 opinii

Rzemieślnicza 4/2, 62-800 Kalisz

Sprawdź teraz