Prawo jazdy Jastrowie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Jastrowie(3)

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2016)
Ilu spotkaliście dobrych nauczycieli w życiu? Jednego? dwóch? A może żadnego? Ja miałam szczęście uczyć się jeździć samochodem przy boku Pana Damiana Idzikowskiego oraz Pana Waldka (nazwiska nie znam :-) ). Byłam przyzwyczajona, że nauczyciel wymaga wyników, wykorzystując swoją pozycję, wywierając presję, zasłaniając się programami i przepisami. Wielu moich znajomych opowiadało o instruktorach jazdy, którzy niewiele tłumaczą, a gdy kursant popełnia błąd, zwyczajnie...wrzeszczą. Pan Damian oraz Pan Waldek od pierwszych godzin jazdy potrafili dostrzec to, co było dobre. Człowiek niewiele jeszcze umie a on mówi na pierwszej jeździe "Podobało mi się" . Uzasadnia to. Mijają kolejne godziny. Pan Damian oraz Pan Waldek z szacunkiem mówili o naszych pozytywnych zachowaniach. Stanowczo lecz taktownie pokazują błędy i problemy, nad którymi musimy popracować. Czułam się spokojna i bezpieczna. Wielu młodych ludzi chce bardzo szybko skończyć kurs, zdać egzamin i jeździć. Nie ukrywam, że też miałam taki zamiar. Pan Damian pokazał mi, że Opinie prawo jazdy piła wszystko co mówi, ma swoje uzasadnienie. Tłumaczy dlaczego technika jazdy jest ważna, opowiada o przepisach ruchu drogowego. Celowo piszę "opowiada", ponieważ jazda z Panem Damianem oraz Panem Waldkiem to arcyciekawe lekcje. Lekcje, w których prowadzimy auto, zważając, na dobrą technikę jazdy, obserwujemy otoczenie i ...słuchamy opowieści Pana Damiana oraz Pana Waldka o ruchu drogowym. Wszystko to razem sprawiało, że z wielką przyjemnością poznawałam zasady i starałam się do nich stosować. Z radością i zniecierpliwieniem wyczekiwałam kolejnych godzin jazdy. Pan Damian oraz Pan Waldka pokazali mi jak wielka odpowiedzialność spada na kierowcę, który włącza się do ruchu drogowego. Pokazał mi również, że jestem wartościowym człowiekiem i wielu rzeczy mogę się nauczyć. Ucząc się jeździć z Panem Damianem oraz Panem Waldkiem, miałam okazję zobaczyć jak wygląda i zachowuje się człowiek, który robi to, co kocha. Patrzyłam na tych Instruktorów i wiedziałam, że muszę robić w życiu to, co lubię najbardziej. Tylko wtedy będę robił to dobrze. Tyle, oprócz jazdy samochodem, nauczyłam się od Pana Damiana oraz Pana Waldka. Polecam tę szkołę jazdy oraz system wartości, którym kieruje się jej właściciel.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2015)
Profesjonalizm i spokoj, do tego troche wlasnego wysilku i z ta szkola masz prawko w kieszeni. Polecam Szymek
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2015)
Serdecznie polecam super nauczyciel egzamin zdany podziekowania rowniez dla pana Waldka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2014)
Naprawdę mam bardzo dobre wspomnienia z nauki z Damianem, luźna atmosfera, profesjonalizm i omówione wszystkie sztuczki i ulubione miejsca wrednych egzaminatorów. GORĄCO POLECAM, egzamin zdany za pierwszym razem ! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2013)
super szkoła, super instrukorzy znają się na jeździe ,spokojnie podchodzą do kursanta polecam ;)
1
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2017)
Polecam "ELKA U JOLKI"wszystkimi.,którzy jeszcze szukają szkoły dla siebie .Cierpliwość, serdeczność, poczucie humoru i nie wątpliwie skuteczne metody aby wydobyć i rozwinąć potencjał każdego kandydata na bycie kierowcą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2015)
Polecam gorąco, nauki jazdy były w 100 % przyjemne i skuteczne, Piła wyjeżdżona na wszelkie możliwe sposoby, bardzo fajna atmosfera i przede wszystkim świetny stosunek do kursanta. wszystko jest tłumaczone na spokojnie, bez nerwów. dużo nie brakowało by zdać za pierwszym, ale wiadomo - stres. mimo wszystko cieszę się że trafiłam właśnie na Panią Jolę, bo świetnie mnie do wszystkiego przygotowała. Dziękuje i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2014)
Bardzo polecam kurs zdalam za pierwszym razem pila wyjezdzona na maxsa:)na egzaminie nie bylo miejsca w ktorym bym nie byla.U Jolki Nie ma rzeczy nie mozliwych:) wszystkiego nauczy z ogromna cierpliwoscia.Duzo wykladow w trakcie jazdy,wszystkie godziny jazdy dopasowane do kursanta zero opoznien i przesuniec.Jestem zadowollona w 100%.pozdrawiam i dziekuje
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2013)
Właśnie skończyłam kurs u Pani Joli. Zdałam za drugim razem ale bardzo mało brakowało aby zdać za pierwszym lecz przyczynił się do tego mega stres. Bardzo polecam! Podejście do ucznia cudowne. Miła atmosfera. Terminy bardzo dopasowane do ucznia. Kurs bardzo dobry przedstawiany bardzo zrozumiale, który zostaje w pamięci co jest bardzo przydatne na testach. Bardzo skuteczna jazda. Krótko mówiąc nic dodać nic ująć. Pani Jolu Będzie mi tego brakowało. Dziękuje za Wszystko! :) Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2013)
Właściwa osoba na właściwym miejscu,tak moge opisać moją instruktorke.Jest oddana w całości kursantowi,spokojna,cierpliwa,pilnująca by kursant wyniósł jak największą wiedze nie tylko z jazd ale i ze spotkań teoretycznych,ma bardzo dobry kontakt z kursantem i odwrotnie.W 100% poleca nauke jazdy ELKA U JOLKI.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
2
Nauka Jazdy     ELKA U JOLKI

Konopnickiej 32 64-915 Jastrowie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Ul. 10 Pułku Piechoty 2a/2 64-915 Jastrowie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Jastrowie?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Jastrowie to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Jastrowie. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w nauce na prawo jazdy.