O Szkole

HEMAREX

HEMAREX
Słowackiego 15
21-500 Biała Podlaska

Kontakt

Opis

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i dużym doświadczeniem w branży szkoleniowej i usługowej, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Zatrudniamy zarówno bardzo doświadczonych instruktorów z ponad dziesięcioletnią praktyką zawodową z dziedziny szkolenia kierowców jak i młodych ambitnych. Staramy się dopasować do potrzeb naszych kursantów. Nasza szkoła posiada jedyny w naszym regionie symulator nauki jazdy.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

HEMAREX wybrałem na podstawie opinii w internecie i był to słuszny wybór. Instruktor Pan Zenek ma wyjątkowo spokojne podejście do kursanta i bardzo dobrze tłumaczy. Polecam każdemu.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Rewelacja. Kategoria A. Atrakcyjna cena, profesjonalne podejście do kursanta. Prawo jazdy zdane bezproblemowo za 1 razem. Dużym plusem jest możliwość zdawania egzaminu na motocyklu szkoły jazdy w cenie kursu. Zdecydowanie polecam szkołę jazdy oraz infrastruktura Pana Tadeusza!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam Hemarexa, wykładowcy mili i z doświadczeniem, odnośnie spraw formalnych wszystko wytłumaczą. Pomimo wielu obowiązków przez które nie zawsze mogłem uczestniczyć w zajęciach można było ustalić inny termin na spokojnie oraz indywidualnie z wykładowcą. Na zajęcia idzie się z przyjemnością przez co godziny lecą bardzo szybko. Pan Wojtek bardzo dobrze i na luzie przygotowuje do egzaminu praktycznego - wszystko zdane za pierwszym razem :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Ośrodek Szkolenia Motorowego DUET

15 opinii

Grodzieńska 33e, 17-300 Siemiatycze

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zbyszek"

272 opinie w tym 213 zaufanych

pl. Narutowicza 3, 21-400 Łuków

Sprawdź teraz

AKADEMIA JAZDY OSK SIEDLCE ROBERT JÓŹWIK

293 opinie w tym 179 zaufanych

ul. Swiętojańska 11, 08-110 Siedlce

Sprawdź teraz