Centrum szkolenia kierowców. Władysław Osiński

  12 opinii

O Szkole

Centrum szkolenia kierowców. Władysław Osiński

Centrum szkolenia kierowców. Władysław Osiński
ul. Królewiecka 25 lok. 11
09-402 Płock

Kontakt

Opis

Centrum Szkolenia Kierowców Władysław Osiński, Płock ul. Królewiecka 25 lok.11, tel. 264-54-15, po godz. 17.00 tel. 263-51-33, tel. Kom. 0603-896-717. Ośrodek jest czynny codziennie (oprócz sobót i niedziel) w godz. 8.30-16.30.

Ośrodek istnieje od 1991 roku, a właściciel ośrodka szkoleniem kierowców zajmuje się od 1976 roku. Ośrodek znajduje się w centrum miasta przy ul.Królewieckiej 25 lok. 11 - I piętro. Prowadzimy szkolenia kandydatów na kierowców i kierowców na podstawie zezwolenia Nr 00041462 wydanego przez Urząd Miasta Płocka w zakresie prawa jazdy kategorii AM,A1,A2, A, B, C, D, B+E i C+E jako nieliczni w Płocku i okolicach.

Dysponujemy następującymi pojazdami:

Motorower Piaggio
Motocykl marki Yamaha YBR125
Motocykl marki Suzuki GS500
Honda CB750
Skoda Fabia - 3 szt.
Toyota Yaris - 2 szt.
MAN 18-264 z przyczepą - 1 szt.
Autobus Mercedes
Nissan X-Trail z przyczepą kat "B+E"

Jesteśmy jednym z większych ośrodków, przeszkalamy ok. 1000 osób rocznie. Zatrudniamy doświadczoną kadrę instruktorską. Dysponujemy własną salą wykładową znajdującą się w siedzibie ośrodka. Wykłady prowadzone są z wykorzystaniem środków multimedialnych (filmy, foliogramy, krzyżówki podświetlane, programy komputerowe). Posiadamy własny plac manewrowy przy ul.Bliskiej 12B - oświetlony.

Jest to nowy utwardzony, wyasfaltowany, równy plac manewrowy przystosowany do nauki jazdy na samochodach marki: Skoda Fabia, Toyota Yaris, MAN 18-264 (również z przyczepą), autobusie, motocyklach marki Yamaha, Honda, Suzuki oraz motorowerze Piaggio..Wymiary pasów ruchu, łuków do jazdy do przodu i do tyłu stanowisk oraz wzniesienia (górki) dla poszczególnych kategorii praw jazdy zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 27.10.2005r. opublikowanym w Dz. U. Nr 217 z 31.10.2005r.

Od 2001 roku jesteśmy pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Mamy uruchomionych 5 stanowisk komputerowych do szkolenia próbnego egzaminowania na komputerowych testach (zestawach pytań) wg programu informatycznego (System OSK - Test) oraz informatyczny system do nauki indywidualnej dla kandydatów na kierowców (Baza pytań z odpowiedziami) opracowany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Dzięki współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców ośrodek na bieżąco realizuje wszelkie zmiany wprowadzane do systemu szkolenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju szkoleń, gwarantuje właściwe przygotowanie kandydata na kierowcę do egzaminu państwowego.

Prowadzimy również kursy na licencję taxi, kwalifikacje wstępną i szkolenia okresowe (dawny kurs na przewóz osób i rzeczy) dla kierowców zawodowych.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, C, D, B+E, C+E, D+E, AM, C, C+E,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
C+E

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam instruktora pana Adama instruktor jak się patrzy spokojnie wytłumaczy pokarze Mega spokój i egzamin spokojnie można zdać

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

W 1995 roku odbywałam kurs na prawo jazdy kat.B tym osrodku.Kiedy doszli do nauki jazdy na mieście,nijaki instruktor o nazwisku Sadziak w aucie nieoczekiwanie namiętnie mnie pocałował.Byli to bardzo niesmaczne i nie na miejscu.Zachiwanie nie moralne i nie etyczne.Poza tym ten instruktor niczego mnie nie nauczył.Totalna ,,olewka" z jego strony.Mial na wszystko wywalone.Prawko zdałam, dzięki swojemu mężowi,który nauczył mnie jeździć.

+ Zaletyinstruktor “z powołania”
- Wadyinstruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super ośrodek! Wszystko zdane za pierwszym razem. Polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadynudne wykłady,

Szkoły polecane

PAWLIK - Ośrodek Szkolenia Kierowców

878 opinii w tym 563 zaufane

ul. Królewiecka 11 lok. 16, 09-400 Płock

Sprawdź teraz

LOKK - OSK Andrzej Kobierecki

222 opinie w tym 151 zaufanych

al. M. J. Piłsudskiego 28 paw. 5 , 09-407 Płock

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO

683 opinie w tym 493 zaufane

ul. Jachowicza 28, 09-400 Płock

Sprawdź teraz