Liczba odwiedzin: 4537 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

  (9 opinii)

Siedziba

Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

KIEŁCZOWSKA 43 i ŁOWIECKA 9
51-315 Wrocław

18
miejsce spośród
106 szkół w rankingu
Wrocław
9 Opinii
Suma opinii (9)
  • Bardzo dobry7 (78%)
  • Dobry 0
  • Neutralny 0
  • Słaby 0
  • Bardzo słaby2 (22%)
Statystyka zdawalności
Cennik i terminy kursów

Cennik i terminy kursów

Cennik szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela

Opis szkoły

Opis szkoły

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela

Instruktorzy

Instruktorzy

Galeria

Dodaj swoją opinię o szkole!


Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena

Pokaż wszystkie
Plusy
Pokaż wszystkie
Minusy
Pokaż wszystkie

Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantów w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin .

Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 25.12.2017

Wiele razy podchodziłem do egzaminu bezskutecznie i dałem sobie spokój. Po wielu latach odnalazłem OSK Szczotka i tam z instruktorem Pawłem wyjeździłem 15 godzin doszkalających po czym podszedłem do egzaminu państwowego i zdałem go za 1 razem. Instruktor Paweł ma świetne podejście do kursanta, 0 stresu, wszystko na spokojnie objaśni a jak trzeba to i kawę postawi na poprawę koncentracji na drodze :) Polecam całym sercem OSK Szczotka.

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 09.08.2017

Przykro to przyznać lecz potwierdzam negatywną opinię poniżej i się pod nią w 100% podpisuję... Pozytywne opinie chyba rodzina wystawiła....

Plusy

brak

Minusy

częste zmiany instruktorów, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, wysoka cena

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 22.09.2016

Najlepsza szkoła, profesjonalnie. Punktualność, elastyczność, generalnie super. Zdane za 1 razem. Moja mama również. Polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 28.01.2015

Świetna szkoła, Pan. Szczotka "zamiata" po wszystkich innych instruktorach, sam jest instruktorem z wieloletnim stażem i doświadczeniem. :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 13.05.2014

Najlepsza szkoła we Wrocławiu...Paweł jest najlepszym instruktorem ...polecam serdecznie wszystkim ....

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 27.04.2014

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu! Pełen profesjonalizm i ogromny "dar" pana Pawła do przekazywania wiedzy. Świetna atmosfera podczas jazd. Jest niesamowity i naprawdę potrafi uczyć. To nie zwykła jazda po ulicach ale nauka myślenia i przewidywania pewnych sytuacji. Niesamowicie ważne uwagi, które do tej pory mam w głowie i które często mi się przypominają gdy siedzę za kółkiem. Nie ma tu żadnego naciągania i oszustwa ale dobrze zrobiona robota. Każdemu z czystym sumieniem polecam i polecać będę bo są to dobrze wydane pieniądze.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.09.2013

Również nie mogę zgodzić się z 1 opinią. Najpierw wylądowałam w "Akademii dobrej jazdy" gdzie jeździłam z instruktorem tylko w strefie egzaminacyjnej i cały czas tymi samymi ulicami, gdzie znałam już na pamięć nawet znaki.Wtejszkole,tylkoCimowiącomaszzrobić.Ucząjeżdzićnapamięć. Słabo mi szła nauka, więc postanowiłam się przenieść do Pana Szczotki, chciałam aby stwierdził, czy to ja się nie nadaję na kierowcę, czy faktycznie wina leżała po stronie instruktora. Wyjeździłam sporo godzin z P. szczotką i jest on rewelacyjny. nauczył mnie jeździć, zachowywać się na drodze myśleć, kultury jazdy! Jeździliśmy po całym Wrocławiu. Owszem godzina jazdy droga, ale było warto. Egzamin zdany za 1 podejściem.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 23.02.2013

Nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Ja jestem po jednej ze szkół tych, które są wysoko w rankingu i efekt taki był, że za pierwszym podejściem do egzaminu oblałam, bo zostałam nauczona sztucznie jeździć. Po tym incydencie zapisałam się na 8 dodatkowych godzin do Pana Macieja Szczotki i stwierdzam, że to człowiek z ogromną wiedzą i powołaniem do tego co robi. Świetnie tłumaczy, bardzo zwraca uwagę na techniczne kwestie, które ułatwiaja jazde, jeździ sie w strefie, ale również w innych miejscach Wrocławia, ale to bardzo dobrze!! Bo dzięki temu nie uczy się człowiek jeździć na pamięć a uczy się jeździć z głową! Pan Maciej Szczotka jest dla mnie wielkim fachowcem i w ciągu 8 godzin u niego nauczyłam się znacznie więcej niż w ciągu 30 godzin kursu w mojej poprzedniej szkole. Kurs jest owszem drogi, ale warty swojej ceny. Bo w przeciwieństwie do wielu szkół nauki jazdy Pan Szczotka uczy jeździć a nie idzie na masówkę byle zarobić jak najwięcej kasy. Przede wszystkim uczy bezpiecznie jeździć używając przy tym głowy i uczy przewidywać wiele trudnych sytuacji na drodze. Nie uczy w stylu "jak zobaczysz tyczkę to wtedy skręt kierownicy o jeden obrót a jak zobaczysz kolejną to odkręcasz" - to jest sztuczne nauczacie, a w życiu nikt nigdzie tyczek nie ustawia więc trzeba się nauczyć jeździć czując wymiary auta - tego właśnie Pan Maciej Szczotka uczy. Jego kurs to przede wszystkim nauka jazdy o czym wiele ośrodkow chyba zapomniało, a nie "odbębnienie 30 godzin". Polecam z czystym sumieniem.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.02.2013

Kurs jest bardzo drogi i niewarty ani złotówki na niego wydanej. Kurs teoretyczny pobieżny, płaci się za książkę, nic nie wymagają, egzaminy wewnętrzne robią kiedy chcą. Jazdy nie wyglądają za ciekawie, nie uczą manewrów, bo pierwsze godziny są na "rozjeżdżenie", i tak prawie przez 12 godzin. Potem zmiana instruktora, ja najpierw jeździłam z synem, potem z ojcem. I tu zaczął się ogromny problem, ponieważ Pan Paweł nie jest wogóle zainteresowany nauką i nie ma do niej siły. Moje jazdy wyglądały tak, że jeździłam załatwiać coś do banku, po grzyby, które przywiózł mu kolego itp i tak traciłam około poł godziny z godziny jazd. Mało jeździ się w strefie, bo przecież jak się jeździ dobrze wszędzie to na strefie też ale nie robi się wogóle manewrów. Często pan Paweł zatrzymuje auto, żeby wytłumaczyć jakiś drobny błąd, po czym jego anegdyty rociągają się autentycznie z zegarkiem w reku na 17 minut. Po skończonym kursie wcześniej wspomniany Pan Paweł nawet nie zrobił mi egz. wenętrznego tylko poinformował, że on mi papierów nie podpisze i że mam dokupić kolejne 10. I tak już od 20 godziny jego jazdy polegały w 70 % na załatwianiu swoich spraw, zrobiłam 4 parkowania w 10 ostatnich godzin i zostałam poinformowana o tym, że na jego podpis w dokumentach nie mam co liczyć. Oszust i naciągacz, naprawdę z całego serca odradzam, bo tylko się traci pieniądze.

Plusy

brak

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoł jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!