Prawo jazdy Złotów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Złotów(4)

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2020)
Nauka w tej szkole jest czystą przyjemnością, rzetelna i fachowa obsługa bardzo sympatyczna atmosfera nauka jazdy w tej szkole przebiega bardzo fachowa i z dokładna precyzja do każdego ucznia podchodzą szczególnie i rzetelnie jak dla mnie to jest najlepsza szkoła w województwie wielkopolskim Polecam tą szkole nawet tym co nie wierzą w siebie i swoje umiejętności oni rozwieją wasze wątpliwości Weronika K
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2020)
Szkoła prawa jazdy u Pana Tereszczuka to czysta przyjemność, sympatyczna i miła atmosfera, dużo cierpliwości szczególnie do mojej osoby????rzetelna i kompetentna załoga, z lekcji zawsze można nauczyć się bardzo dużo, brak ukrytych kosztów, punktualność, zaangażowanie. Codziennie zwarci i gotowi, da się zauważyć już od pierwszych lekcji że P.Czesio i jego współpracownicy lubią to co robią i dają wszystko z siebie aby nauczyć każdego mogłabym tu pisać i pisać ale sami się przekonajcie.Polecam z całego mojego serducha Gośka K????
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2018)
Świetny instruktor Pan Czesio ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2017)
świetna szkoła, dużo się nauczyłem, egzamin zdany bez problemu, sympatyczni szkoleniowcy :) polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2015)
Polecam...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.03.2017)
Brak słów żeby opisać podejście do kursanta
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.02.2017)
Niemiła atmosfera w samochodzie, instruktor krzyczał, ponizal przy innych kursantach, materiał nie został przerobiony w ciągu 30h, trzeba było dużo samemu nadrabiać, dużo pieniędzy wydanych, a mało efektów. Problemy osobiste przenoszone do pracy. Życzliwość instruktorów była natomiast taka, że życzyli żeby nie zdać na placu , bo nie chcą żeby się robiło im wstyd na mieście. Instruktor nigdy się nie spoznial, koszty były znane od razu przy podpisaniu umowy, a wykłady bardzo ciekawe. Za mało plusów żebym mogła polecić ta naukę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2014)
Najlepsza ośrodek w mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2012)
witam ! jest mi bardzo przykro że ktoś śmie napisać że Lider oszukuje ! Ja mam swoje doświadczenia i idąc do Nich nie byłam super wszystko wiedzącą kursantką. Otóż gdy zaczynałam lekcje teorii powiedziano nam ,że mamy 2 godziny gratis .Teoria była prowadzona perfekcyjnie nie skracano nam wyznaczonego czasu , gdy mieliśmy pytania wątpliwości natychmiast je wyjaśniano . Jazdy odbywały się indywidualnie z każdym kursantem , przyjeżdżano ipo mnie pod dom gdzie mieszkam 18km od Złotowa i nigdy nie usłyszałam że za to się dodatkowo płaci to samo mogą potwierdzić wszyscy co poleciłam im szkołę jazdy Lider . również przyworzono pod dom . Z mojego doświadczenia wiem że płaciło sie za dodatkowe godziny doszkalające 30-50zł za godzinę a nie 500 zł no tak bo jakby liczyć 10godzin x50zł=500zł bo tylko tak można to rozumieć ale nie za godzinę .Jeżeli miałabym zdawać jeszcze raz to poszłabym bez namysłu do Lidera nigdzie nie spotkałam sie z takim zaangażowaniem do pomocy by nauczyć kursanta jeździć . Sama nawet chciałam znać swoje błędy na koniec jazdy by móc następnego dnia ich znów nie zrobić . No chyba że to był taki przypadek człowieka co tak się żle wyraża o Liderze że nic i nikt nie umiał go nauczyć nawet za tak wielkie pieniądze . Wszystkim ich polecam zaufajcie , jak ktoś tak pisze to pisze by zaszkodzić bo to są pomówienia i ja bym już była z tym na Policji bo chamstwo trzeba tępić . POZDRAWIAM LIDER TRZYMAJCIE SIĘ I NIE PRZEJMUJCIE SIĘ JAKIMŚ JEDNYM CIĘŻKIM PRZYPADKIEM MACIE WIELU WDZIĘCZNYCH KURSANTÓW :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2012)
Absolutnie nie zgadzam się z przedmówcą! Polecam tę szkołę! Jest najlepsza!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Maćkowiczów 17 77-400 Złotów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

3

ul. Juliusza Słowackiego 9 m. 48 77-400 Złotów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

ul. Wańkowicza 4 lok. 24 77-400 Złotów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Nauki Jazdy "GOLD"

(0 opinii)

Aleja Mickiewicza 14-15
77-400 ZłotówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

LOK - OSK

(0 opinii)

Al. Piasta 11a
77-400 ZłotówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Centrum Szkoleniowe Medard Kajewski

(0 opinii)

Obrońców Warszawy 31 m. 2
77-400 Złotów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Złotów?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie pojazdem silnikowym daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Złotów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Złotów. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.