Prawo jazdy Włodawa

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Włodawa(3)

29 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2021)
Gdyby nie pani Kasia, nigdy nie zdałbym prawa jazdy ( w tym teorii) za pierwszym razem! Wkłady były prowadzone w sposób treściwy, nasza wiedza była na bieżąco sprawdzana i korygowana. Dostaliśmy czytelne podręczniki oraz testy w formie elektronicznej. Najlepiej wspominam jazdy do Chełma, świetna zabawa i przełożenie teorii na praktykę. Miła atmosfera to drugie imię tej szkoły, polecam serdecznie! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2021)
Bardzo polecam ośrodek OSK Pirat! Wszystko zostało tłumaczone od zera, w czasie jazd nabierałam większej pewności siebie, cały kurs odbył się bardzo szybko, bez zbędnego przeciągania. Teoria i praktyka zdana za pierwszym, polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2020)
W temacie nauki jazdy samochodem byłam całkowicie zielona. Jednak z każdym kolejnym dniem wykładów jak i wyjeżdżonych godzin nabierałam coraz to większej pewności siebie. Tak dużej, że udało mi się zdać wszystko za pierwszym razem. Nie osiągnęła bym tego bez pomocy Pani Kasi, za co ogromnie dziękuję. Całym sercem polecam OSK Pirat!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2020)
Wszystko zdane za pierwszym razem. Bardzo gorąco polecam tę szkołe jazdy. Pani Kasia uczy samodzielności, wykonywania kilku rzeczy jednocześnie i bardzo dużej koncentracji. Jestem bardzo zadowolona.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2016)
Gorąco polecam OSK Pirat!!! Wszystko tłumaczone spokojnie i w zrozumiały sposób dało efekt w postaci zdania egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego za pierwszym razem. Jednak najbardziej liczy się to, że w trakcie jazd nabrałam dużej pewności siebie. Dziękuję bardzo pani Kasi za ciepłe słowa, odstresowanie w trudnych sytuacjach oraz motywację i cały kurs! Jeszcze raz gorąco polecam zapisanie się do OSK Pirat :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIRAT

ul.Szkolna 1(budynek I liceum) I piętro sala nr 20 22-200 Włodawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2016)
Popieram przedmówcę, ukończyłem kurs w Tadexie zdałęm bez problemu, Pan Tadeusz to wporządku instruktor , polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2016)
odpowiedz na.ocena z dnia: 23.09.2016. Droga konkurencjo, to nie mógł pisać kursant, tylko niezdrowa konkurencja, odnośnie lat 90-tych, to było 26 lat temu, a Ty wypowiadasz się o szkoleniu w latach 90-tych, ale te czasy juz mineły. Firma TADEX w 2016r na kategorię C, oraz C+E uzyskała zdawalnośc w granicach 70%. W listopadzie 2016 ukończyło kurs 5 osób. i wszyscy zdali za 1-szym razem. Za zgodą upubliczniam nazwiska osób kture zdały: 1: 1:Namczuk Tomasz kat. C za 1-szym razem 2:Namczuk T. kat.C+E za 1-szym razem 512510687. 3:LWojdat Grzegorz kategoria C, za 1-szym razem, 4Wojdat Grzegorz za 1-szym razem, tel: 661104098. 5:Szwalikowski Rafał kategoria C+E tel: 515844502. Proszę o dodawanie własnych opinii kursantów kategorii C, C+E i B którzy ukończyli kursy w firmie TADEX
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2016)
Polecam szkołę jazdy TADEX egzamin c i c+e zdany za pierwszym razem bez problemu.Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Najlepsza szkoła jazdy we Włodawie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.09.2016)
nie polecam kat. C i C+ E w tej szkole, szkolenie w tym ośrodku zatrzymało się w latach 90 - tych, nie uzyskasz cennych wskazówek co do techniki jazdy, jazda na placu manewrowym na zasadzie wsiadaj i rób co chcesz. Jazda głównie po Włodawy, jeden wyjazd do Chełma. Instruktor [...], opryskliwy, mało kulturalnym jest człowiekiem. Przestrzegam przed tym ośrodkiem. Nie polecam i odradzam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2014)
Polecam szkołę jazdy tadex. na kat. c i ce zdałem za 1 razem. teraz jeszcze egzamin na kwalifikacje wstępną ale myślę że to też pójdzie bo miałem bardzo dobrego instruktora - Tomka który potrafi dobrze przygotować do egzaminu:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Żołnierzy WiN 14B 22-200 Włodawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2024)
Indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. Radzi sobie nawet z trudnymi kierowcami którzy muszą poukładać sobie pewne rzeczy w głowie. Tłumaczenie spokojnie wszystkiego nawet kilka razy. Bałam się na początku szybko jeździć, ale teraz jestem już spokojna i pewna siebie. Na jazdach poruszałam się samochodem który wyglądał dokładnie tak jak na egzaminie. Wykłady były ciekawe i zawierały przy okazji różne ćwiczenia na które mogły udzielić odpowiedzi chętne nieprzymuszone osoby, a wszyscy inni w swoich głowach. Jednocześnie też jest rozwijane samodzielnie podejmowanie decyzji co uważam, że jest najważniejsza umiejetnoscią podczas bezpiecznej jazdy w przyszłości na drodze! Do egzaminu również przygotuje bardzo dobrze, dowodem tego jest zdanie przeze mnie teorii oraz praktyki za pierwszym razem. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2015)
Super szkoła. Wszystko załatwiane szybko i bez problemów. Pan Jarek świetnie uczy. Polecam w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2012)
Super kadra. Pan Jarek świetny instruktor. Polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
FHU OLO

Partyzantów 17/13 22-200 Włodawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+ESZKOŁA ZAMKNIĘTA

Test. Ośrodek szkolenia kierowców

(28 opinii)

Chełmska 15
22-200 WłodawaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

LINIA Szkolenia

(4 opinie)

Al. Jana Pawła II 13
22-200 Włodawa

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Włodawa?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Włodawa to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Włodawa. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.