Prawo jazdy Wielichowo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wielichowo(2)

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Dziękuje Rafał Bardzo Polecam Bardzo Dobra Szkoła jazdy Grzegorz Cz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.05.2017)
Super atmosfera, dużo śmiechu, a przede wszystkim rewelacyjna nauka jazdy! Polecam każdemu z okolicy - kurs trwał zaledwie 7 tygodni! Pozdrawiam Michał :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2015)
jak najbardziej pełen pozytyw! Panowie najlepsi ze wszystkich, żałuję tylko że tak szybko zleciały wszystkie godziny. Prawko zdane za pierwszym :D Godziny mijały w super atmosferze i bezstresowo. Gdybym miała drugi raz wybierać szkołę jazdy nie wahałabym się nad tą ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2015)
Po pierwsze bezstresowo, Pan Rafał i Pan Karol najlepsi instruktorzy jacy są ;) w takiej atmosferze aż się żałuje że koniec kursu. 30 godzin zlecialo za szybko ale z jak najbardziej pozytywnym wynikiem. Zdane za 1. Z całego serca mogę polecić szkołę każdemu ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2013)
Miło, sympatycznie i bezstresowo!!! Polecam każdemu kto chce przeżyć 30 godzin niezapomnianego kursu w miłej atmosferze z fantastycznymi instruktorami;) Pozdrawiam gorąco -Aga F. P.S.-. Nauka z Wami to sama przyjemność-dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Driver. Ośrodek szkolenia kierowców

Wierzbowa 101-Maja 1, 64-050 Wielichowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2

Gradowice, Szkolna 11 64-050 Wielichowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wielichowo?


Dzień w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Wielichowo to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Wielichowo. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.