Ranking Szkół (1)

16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2017)
Świetna szkoła! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2017)
Kurs był przeprowadzony bardzo profesjonalnie i szybko (całość zakończyła się dla mnie w 2 miesiące). Umawianie jazd bezproblemowe, można było zacząć je w mieście, a skończyć pod domem. Samo jeżdżenie z p. Grzegorzem to mniej więcej od połowy zajęć już czysta przyjemność, a sam instruktor jest zdecydowanie "z powołania", punktualny i cierpliwy - pojeździłbym z Nim chętnie jeszcze więcej, ale niestety zdałem. W pokonaniu egzaminu za pierwszym razem zdecydowanie pomogło "męczenie" łuku i wizyta w WORD w ramach jazd, która pozwoliła zredukować stres w dniu próby. Z czystym sumieniem polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2016)
Kurs z panem Grzegorzem to była czysta przyjemność. Widać fach w zawodzie. Każdy błąd, który popełniłem zapamiętałem, a pan Grzegorz 'w głowie' towarzyszył mi przez cały przebieg egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem:) Ocena instruktor "z powołania" w tym przypadku odzwierciedla Instruktora w 100 procentach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2015)
Po 40-tce odważyłam się zrobić prawo jazdy.Nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem.Zdałam za pierwszym razem. Radość bezcenna! Instruktor "z powołania"- sympatyczny, punktualny a przede wszystkim CIERPLIWY. Serdecznie polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2015)
jeśli chodzi o instruktora - cierpliwy, posiadający ogromną wiedzę jednocześnie potrafiący ją przekazać dalej. Można by pisać i pisać - same zalety. polecam z czystym sumieniem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

UL. SZKOLNA 15
62-002 Suchy Las

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: