Prawo jazdy Suchy Las

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Suchy Las(1)

18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2021)
Wszystko super zdane za pierwszym razem teoria i praktyka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić ten Ośrodek. Wielkie zaangażowanie i cierpliwość z jaką instruktorzy pokazali jest na miarę najwyższego uznania. Lepszych instruktorów nie znajdziecie. Ja szczególnie podziękować pragnę Panu Grzegorzowi za cały kurs jazdy, trudno się było rozstawać, za encyklopedie wiedzy, która zostanie w głowie oraz duma mnie rozpiera, że wyszłam spod skrzydeł takiego Mistrza. Wielki Szacun! A dla Pana Sebastiana wielkie podziękowania za to, że tak pięknie przedstawil nam teorię, niech się inne OSK wstydzą, że ich większą misja jest brać niż dawać, ale to się mści i zostają najlepsi na Rynku-Osk Automobil Suchy Las, pozdrawiam Instruktorów !A dla nowych kursantów niech jedno będzie w głowie, umawiajac się na jazdy przychodź na nie, bo dzięki temu nie blokujesz terminów innym!Myślimy też o innych!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2017)
Świetna szkoła! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2017)
Kurs był przeprowadzony bardzo profesjonalnie i szybko (całość zakończyła się dla mnie w 2 miesiące). Umawianie jazd bezproblemowe, można było zacząć je w mieście, a skończyć pod domem. Samo jeżdżenie z p. Grzegorzem to mniej więcej od połowy zajęć już czysta przyjemność, a sam instruktor jest zdecydowanie "z powołania", punktualny i cierpliwy - pojeździłbym z Nim chętnie jeszcze więcej, ale niestety zdałem. W pokonaniu egzaminu za pierwszym razem zdecydowanie pomogło "męczenie" łuku i wizyta w WORD w ramach jazd, która pozwoliła zredukować stres w dniu próby. Z czystym sumieniem polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2016)
Kurs z panem Grzegorzem to była czysta przyjemność. Widać fach w zawodzie. Każdy błąd, który popełniłem zapamiętałem, a pan Grzegorz 'w głowie' towarzyszył mi przez cały przebieg egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem:) Ocena instruktor "z powołania" w tym przypadku odzwierciedla Instruktora w 100 procentach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

UL. SZKOLNA 15 62-002 Suchy Las

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >