Prawo jazdy Stęszew

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Stęszew(2)

5 opinii
neutralny
(ocena z dnia 17.09.2013)
Bardzo dobrze wyłożona teoria.Jazdy po Poznaniu OK, ale jest ich za mało.W końcu egzamin zdaje się w Poznaniu, a egzaminatorzy nie traktują nas-absolwentów szkół prowincjonalnych ulgowo.Wymagania są dla wszystkich równe. Choć my na pewno lepiej radzimy sobie na autostradzie i poza miastem egzaminatorów to nie interesuje.Taki system. Instruktor sympatyczny, kontaktowy, dobrze się z nim jeździ.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2013)
Bardzo polecam tą szkołe,instruktor wszystko wykłumaczy jak należy,plac niedaleko a jazda w Poznaniu ok.teoria rewalacyjnie przekazana!!!ja jestem bardzo zadowolona.POLECEM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2012)
Bardzo polecam. Instruktor cierpliwy, wyrozumiały i sympatyczny. Plac manewrowy blisko ośrodka szkoleniowego. Jazda po mieście-Poznaniu to czysta przyjemność. Ponadto doskonale wytłumaczone przepisy ruchu drogowego, ceny przystępne. Naprawdę polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 17.01.2012)
instruktor w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy przepisy ruchu drogowego, a jazda po mieście to sama przyjemność:) godziny dostosowane o indywidualnych potrzeb. polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 16.06.2011)
Ośrodek godny polecenia. Instruktor z ogromnym doświadczeniem i cierpliwością. Materiały dydaktyczne na miescu. Nauka jazdy w Poznani. Zachęcam do skorzystania, Egzamin zdany za pierwszym razem. płatność można rozlożyć na raty.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Lipowa 8 62-060 Stęszew

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Łanowa 12 62-060 Stęszew

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Stęszew?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Stęszew to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Stęszew. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w nauce na prawko.