6 012

Ośrodków

143 906

Opinii

98 818

Zaufanych Opinii

4 323

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (1)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK ASTRA M.J Goździk

(5 opinii)

Chrobrego 27
62-040 Puszczykowo

bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Z całego serca polecam tę szkole jazdy. Profesjonalni, metodycznie przygotowani instruktorzy, pasja w przekazywaniu wiedzy, przełożyły się na mój pozytywny wynik egzaminu. Instruktor Michał Goździk to najlepszy instruktor, który na pewno nauczy jeździć każdego ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo serdecznie plecam, a zwłaszcza osobom, które chcą się nauczyć jeździć tak, aby móc sobie wszędzie poradzić,a nie tylko zdać egzamin. Miałam jazdy z 3 różnymi instruktorami i każdy z nich miał profesjonalne podejście, byłoazą spokoju i świetnie nauczył. Wielkim plusem jest także to, że jest możliwość wyboru samochodu, na którym sie uczy i potem zdaje egzamin. Nie wybrałabym na pewno innej szkoły :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2017)
Polecam !!! Miła atmosfera sprzyjająca zdobywaniu umiejętności Zawsze na czas, łatwość umówinia terminu jazdy Profesjonalizm i łatwe przekazywanie wiedzy
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.04.2017)
Ogolnie tragedia! Ciągle jakieś problemy z samchodami. Co z tego że jest ich 5 jak sprawne tylko 3 i to w stanie technicznym tez srednim. Instruktorzy-porażka. Pan Michał nic tylko gadał [...] zamiast zwracać kursantowi uwage na jego jazde. Na placu gadał sobie z innym instruktorem ktory tez był tam z kursantem zamiast imstruować mnie co robić. Umawianie sie na jazdy tez utrudnione bo ciagle wszystko zajete i trzeba dzwonic i dowiadywac sie o wolne godziny. W koncu przerwałem kurs i wykupiłem godziny w innym osrodku. NIE POLECAM!
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.02.2012)
Jedna z gorszych szkol.Opłata za kurs nie adekwatna do umiejętności instruktorów.Zdecydowanie odradzam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem