Prawo jazdy Puszczykowo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Puszczykowo(1)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2021)
Polecam wszystkim. Egzamin zdany za pierwszym razem. Nauka jazdy z p.Michałem to czysta przyjemność bez stresu i nerwów. Cieszę się, że trafiłam na tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Szkoła jazdy ASTRA M.J Goździk jest po prostu bardzo nowoczesna. Jedyna taka szkoła w mieście. Wreszcie uczę się co to znaczy defensywny sposób jazdy, a nie tylko, jak zaliczyć egzamin. Ekipa ma DUŻO energii, pasji i zero litości:) Szkolenie jazdy jest bardzo intensywne, a program dopasowany do realiów na drogach w Poznaniu. Jeżdżę w mieście po najgorszych do zaparkowania ulicach np na Wildzie =) i po kursie nic mnie nie zaskoczy. Instruktorzy maglują nas na rondach, nie oszczędzając suchej nitki. Instruktorom ZALEŻY, żebyśmy jeździli DEFENSYWNIE I EKOLOGICZNIE. Mądrze po prostu. Moim zdaniem w tej szkole wykonują bardzo dobra robotę. Rozgryzają trudnych kursantow jak orzeszki i szczerze doradzają. Prawda o sobie boli oj tak. Jestem roztrzepus, no to czas z tym skończyc. Trzeba zmienić siebie, żeby jeździć bezpiecznie. Proste, a trudne. Do wykonania. Kurs wymusza pracę nad sobą. Wreszcie jazdy to radocha, a nie przymus i męka, czego doświadczyłam w innych szkołach. Życzę EKIPIE z OSK ASTRA M.J Goździk pierwszego miejsca w rankingu szkół. Należy im się.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Z całego serca polecam tę szkole jazdy. Profesjonalni, metodycznie przygotowani instruktorzy, pasja w przekazywaniu wiedzy, przełożyły się na mój pozytywny wynik egzaminu. Instruktor Michał Goździk to najlepszy instruktor, który na pewno nauczy jeździć każdego ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo serdecznie plecam, a zwłaszcza osobom, które chcą się nauczyć jeździć tak, aby móc sobie wszędzie poradzić,a nie tylko zdać egzamin. Miałam jazdy z 3 różnymi instruktorami i każdy z nich miał profesjonalne podejście, byłoazą spokoju i świetnie nauczył. Wielkim plusem jest także to, że jest możliwość wyboru samochodu, na którym sie uczy i potem zdaje egzamin. Nie wybrałabym na pewno innej szkoły :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2017)
Polecam !!! Miła atmosfera sprzyjająca zdobywaniu umiejętności Zawsze na czas, łatwość umówinia terminu jazdy Profesjonalizm i łatwe przekazywanie wiedzy
1

Jana Kasprowicza 3 62-040 Puszczykowo

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >