6 026

Ośrodków

149 211

Opinii

103 603

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (1)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK ASTRA M.J Goździk

(6 opinii)

Chrobrego 27
62-040 Puszczykowo

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Szkoła jazdy ASTRA M.J Goździk jest po prostu bardzo nowoczesna. Jedyna taka szkoła w mieście. Wreszcie uczę się co to znaczy defensywny sposób jazdy, a nie tylko, jak zaliczyć egzamin. Ekipa ma DUŻO energii, pasji i zero litości:) Szkolenie jazdy jest bardzo intensywne, a program dopasowany do realiów na drogach w Poznaniu. Jeżdżę w mieście po najgorszych do zaparkowania ulicach np na Wildzie =) i po kursie nic mnie nie zaskoczy. Instruktorzy maglują nas na rondach, nie oszczędzając suchej nitki. Instruktorom ZALEŻY, żebyśmy jeździli DEFENSYWNIE I EKOLOGICZNIE. Mądrze po prostu. Moim zdaniem w tej szkole wykonują bardzo dobra robotę. Rozgryzają trudnych kursantow jak orzeszki i szczerze doradzają. Prawda o sobie boli oj tak. Jestem roztrzepus, no to czas z tym skończyc. Trzeba zmienić siebie, żeby jeździć bezpiecznie. Proste, a trudne. Do wykonania. Kurs wymusza pracę nad sobą. Wreszcie jazdy to radocha, a nie przymus i męka, czego doświadczyłam w innych szkołach. Życzę EKIPIE z OSK ASTRA M.J Goździk pierwszego miejsca w rankingu szkół. Należy im się.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Z całego serca polecam tę szkole jazdy. Profesjonalni, metodycznie przygotowani instruktorzy, pasja w przekazywaniu wiedzy, przełożyły się na mój pozytywny wynik egzaminu. Instruktor Michał Goździk to najlepszy instruktor, który na pewno nauczy jeździć każdego ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo serdecznie plecam, a zwłaszcza osobom, które chcą się nauczyć jeździć tak, aby móc sobie wszędzie poradzić,a nie tylko zdać egzamin. Miałam jazdy z 3 różnymi instruktorami i każdy z nich miał profesjonalne podejście, byłoazą spokoju i świetnie nauczył. Wielkim plusem jest także to, że jest możliwość wyboru samochodu, na którym sie uczy i potem zdaje egzamin. Nie wybrałabym na pewno innej szkoły :)

Oferta szkół w okolicy

3

(1 opinia)

Pl. 20 Października 2
62050 Mosina

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2015)
Mogę spokojnie polecić OSK LIDER. ;) Instruktorzy są bardzo mili. Wszystko dokładnie tłumaczą, są zaangażowani w swoją pracę i opanowani. ;) Panuje przyjazna atmosfera, dlatego czas jazd mija bardzo szybko. Aż chce się znowu wracać i zaczynać kolejne godziny. :) egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, więc szkoła dobrze mnie do tego przygotowała. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić innym kursantom. ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(0 opinii)

Kwiatowa 7a
62-030 Luboń

1
O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT

(30 opinii)

Krosno, ul.Tylna 44
62-050 Mosina

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2019)
Super podejście do kursanta, cierpliowsc i zaangażowanie - to z pewnością wyróżnia OSK STUDENT. Cały czas trwania kursu wspominam z przyjemnością. Zero stresu, wszystko dobrze wytłumaczone, każdy element, który mógł pojawić się na egzaminie wielokrotnie powtórzony. Dzięki temu zdałam egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem. Szczerze polecam wybór tego ośrodka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Bardzo się cieszę ze trafiłam na ten OSK, bardzo przyjazna atmosfera, świetnie przeprowadzone jazdy co poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem! Polecam każdemu bardzo serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2019)
Bardzo indywidualne, wyrozumiałe, luźne oraz przede wszystkim cierpliwe podejście do kursanta zaowocowało zdaniem obu części egzaminu za pierwszym razem. Niesamowicie profesjonalni instruktorzy, którzy przekazują wiedzę na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie rozpoczynać kursu w innym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy wybierają się na prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2019)
Mam 50 lat myślałam, że w tym wieku zdanie prawa jazdy graniczy z cudem! Wsparcie Pani Asi i Pana Łukasza, ich cierpliwość i pełen profesjonalizm udowodniło mi, że jest to do osiągnięcia! Luźna i miła atmosfera, panująca w trakcie jazd spowodowała, że prowadzenie samochodu stało się dla mnie ogromną przyjemnością. Uważam, że wybrałam najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Z czystym sumieniem OSK STUDENT mogę polecić każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2019)
Świetne przygotowanie tak samo do części teoretycznej jak i praktycznej. Dużo kluczowych rad dotyczących tras egzaminacyjnych - które zapadają w pamięć. Cierpliwość i bezstresowe podejscie Pani Asi oraz Pana Łukasza przy którym łatwiej zapamiętuje się szczegóły. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem :)! Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Kluczyk

(5 opinii)

Dworcowa 4
62-050 Mosina

bardzo słaby
(ocena z dnia 14.05.2018)
Daje jedną gwiazdkę bo mniej nie można niestety. Przestrzegam wszystkich przez instruktorem [...]. Po pierwsze nie opłacajcie kursu od razu z góry bo jak to zrobicie będzie Was olewał. Umawianie się na jazdy - Masakra !!! Nie odbiera, odpisuje tylko sms-owo i to z dużym opóźnieniem (czasem 1-2 dni). Dziwnym trafem nie pasują mu terminy, których sam wcześniej nie zaproponuje. Sama praktyczna nauka jazdy również pozostawia wiele do życzenia. Instruktor był flegmatyczny, opieszały i non-stop bał się o swoje auto (mimo, że nie miałam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych). Również nie jestem pewna jego wiedzy z ruchu drogowego (np. przy zmianie pasa kazał mi kilka razy obrócić się do tyłu SIC!). W trakcie jazd w ogóle nie uczy praktycznych zasad oraz nie udziela żadnych wskazówek. Dodatkowo w weekendy bierze po 2 osoby i jazdy muszą trwać 4 godziny, bo ,,nie ma innej możliwości". Czarę goryczy przelały ostatnie dwie godziny, na których miałam mieć egzamin wewnętrzny. Ze względu na to, że miałam ponad 2 tygodnie przerwy (które były spowodowane ,,niesamowicie" napiętym grafikiem ,[...]) w trakcie jazd nagle usłyszałam, że egzaminu wewnętrznego nie będzie i trzeba dokupić dodatkowe jazdy. Co do ceny, jest najtańszy w Mosinie i okolicy, ale to tylko ułuda bo prawdziwe koszty są ukryte właśnie w dodatkowych jazdach. [...]. Przestrzegam dopłaćcie parę złotych więcej i zapiszcie się do profesjonalnego OSK. Szkoda nerwów... Przez takich instruktorów, OSK nie cieszą się dobrą opinią...
bardzo słaby
(ocena z dnia 27.03.2017)
Jedna gwiazdka za wykłady - były bardzo ciekawe. Czar prysł na jazdach. Pan [...] nie miał cierpliwości - potrafił nawet krzyczeć. Umawianie się na jazdy to była porażkAa - potrafiły być raz na dwa tygodnie. Przez to kurs trwał 7 miesięcy. Chore też było to, że umawiał się z dwiema osobami, które jeździły na zmiane przez 4 godziny. Często się spóźniał, potrafił też kończyć wcześniej - rzadko to były pełne cztery godziny. Musiałam wykupić dodatkowe jazdy w innej szkole. Tylko dzięki temu zdałam za drugim razem,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2016)
Naprawdę profesjonalny kurs, jestem bardzo zadowolona, pan Paweł uczy w sposób przystępny i praktyczny. Wykłady z teorii na wysokim poziomie. Dzięki kursowi w OSK Kluczyk zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2014)
Bardzo fajna szkoła. Odbyłem tu kilka dodatkowych jazd a dowiedziałem się więcej niż przez cały kurs w poprzedniej szkole. Pan Kluczyk uczy nie tylko jazdy pod egzamin ale również myślenia za kierownicą. Egzamin zdany bez problemowo a to głównie dlatego, że na jazdach przejechaliśmy te same trasy które był później na egzaminie. Gorąco polecam tą szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2013)
Super szkoła!Wykłady na najwyższym poziomie, bardzo fajny przekaz w koleżenskiej atmosferze.Duże zaangażowanie, precyzja i profesjonalizm prowadzącego. Gorąco Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

(1 opinia)

Szreniawa, Poznańska 18
62-052 Komorniki

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2011)
Polecam zdane za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem