Prawo jazdy Puszczykowo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Puszczykowo(1)

6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.08.2022)
Nie mogę powiedzieć o tej szkole dobrego słowa. Totalna niekompetencja instruktorów kat. B, strata czasu. Jeździłam z p. Agnieszką D. i p. Wiesławem P. Po niecałych 10 godzinach z p. Agnieszką mam traumę. [...] instrutorka jest wulgarna, złośliwa, [...]. Później z ulgą przeszłam do p. Wiesława. Tu kolejne problemy - nie potrafi dostosować tempa nauki do możliwości kursanta. Po 20 godzinie przestał mi cokolwiek tłumaczyć, bo "już powinnam to wiedzieć" i przy popełnionym błędzie krzyczał, klął, szarpał za kierownicę i stwierdzał, że "już więcej nie da się sprowokować". Prowokowaniem oczywiście było popełnienie błędu. Żałuję każdej godziny spędzonej na jazdach. Oczywiście papiery wycofałam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2021)
Polecam wszystkim. Egzamin zdany za pierwszym razem. Nauka jazdy z p.Michałem to czysta przyjemność bez stresu i nerwów. Cieszę się, że trafiłam na tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Szkoła jazdy ASTRA M.J Goździk jest po prostu bardzo nowoczesna. Jedyna taka szkoła w mieście. Wreszcie uczę się co to znaczy defensywny sposób jazdy, a nie tylko, jak zaliczyć egzamin. Ekipa ma DUŻO energii, pasji i zero litości:) Szkolenie jazdy jest bardzo intensywne, a program dopasowany do realiów na drogach w Poznaniu. Jeżdżę w mieście po najgorszych do zaparkowania ulicach np na Wildzie =) i po kursie nic mnie nie zaskoczy. Instruktorzy maglują nas na rondach, nie oszczędzając suchej nitki. Instruktorom ZALEŻY, żebyśmy jeździli DEFENSYWNIE I EKOLOGICZNIE. Mądrze po prostu. Moim zdaniem w tej szkole wykonują bardzo dobra robotę. Rozgryzają trudnych kursantow jak orzeszki i szczerze doradzają. Prawda o sobie boli oj tak. Jestem roztrzepus, no to czas z tym skończyc. Trzeba zmienić siebie, żeby jeździć bezpiecznie. Proste, a trudne. Do wykonania. Kurs wymusza pracę nad sobą. Wreszcie jazdy to radocha, a nie przymus i męka, czego doświadczyłam w innych szkołach. Życzę EKIPIE z OSK ASTRA M.J Goździk pierwszego miejsca w rankingu szkół. Należy im się.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Z całego serca polecam tę szkole jazdy. Profesjonalni, metodycznie przygotowani instruktorzy, pasja w przekazywaniu wiedzy, przełożyły się na mój pozytywny wynik egzaminu. Instruktor Michał Goździk to najlepszy instruktor, który na pewno nauczy jeździć każdego ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo serdecznie plecam, a zwłaszcza osobom, które chcą się nauczyć jeździć tak, aby móc sobie wszędzie poradzić,a nie tylko zdać egzamin. Miałam jazdy z 3 różnymi instruktorami i każdy z nich miał profesjonalne podejście, byłoazą spokoju i świetnie nauczył. Wielkim plusem jest także to, że jest możliwość wyboru samochodu, na którym sie uczy i potem zdaje egzamin. Nie wybrałabym na pewno innej szkoły :)
1

Jana Kasprowicza 3 62-040 Puszczykowo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Puszczykowo?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Puszczykowo to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Puszczykowo. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.