Prawo jazdy Opole Lubelskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Opole Lubelskie(3)

Więcej filtrów kursów
11 Zaufanych Opinii (11 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2020)
jestem zadowolona że zdałam za pierwszym razem świetny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2019)
Najlepsi, wyrozumiali instruktorzy z super podejściem do kursanta, spokojna atmosfera i dobrze przeprowadzony egzamin !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Każdemu kto nie wie jaka szkołę jazdy wybrać to polecam z całego serca OSK LIPSKI Zdałem bezbłędnie. Atmosfera bardzo dobra Instruktorzy w pełni wykonują swoją pracę w 100 procentach
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2019)
Zdałem za pierwszym. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2019)
Zdałam bezbłędnie. Atmosfera podczas kursu świetna, instruktorzy rewelacyjni plus wszystko bardzo dobrze wytłumaczone.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Cezary Lipski

Stary Rynek 36 24-300 Opole Lubelskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2014)
Polecam wszystkim ! Bezstresowo i duża cierpliwość prowadzącego nawet do takich niekumatych jak ja ;D Zdałam za drugim razem, a dla mnie to oznacza mega sukces!!! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2013)
Gorąco polecam super szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2013)
Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzedniczką. Muszę przyznać, że jestem osobą już trochę starszą. Bardzo długo wahałam się co do decyzji o rozpoczęciu kursu, jednak ze wsparciem rodziny i znajomych podjęłam takowe wyzwanie. Nie żałuję swojej decyzji ani trochę. Ośrodek Pana Tomka wybrałam dopiero za drugim razem. Wcześniej korzystałam z usług innego Ośrodka, również w Opolu. Nie będę podawać, który dodam tylko, że nie spełnił moich oczekiwań. To dopiero był instruktor, który tracił nerwy. Krzyczał, wyzywał, obrażał. Po każdej jeździe wychodziłam z samochodu rozdygotana. Gdy trafiłam na Pana Tomka potrafił zwrócić mi uwagę na błędy, które notorycznie popełniałam. I kategorycznie nie zgadzam się, że ponosiły go nerwy, gdyż jeśli chodzi o pracę instruktora nauki jazdy to jest on nadzwyczaj spokojnym człowiekiem a skoro jest człowiekiem to również czasem może się zdenerwować- jak każdy Jak najbardziej polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 20.08.2013)
Zapisałam się na kurs, bo słyszałam wiele dobrych opinii, sporo osób z mojej rodziny parę lat temu wybrało ten OSK. Jednak bardzo się zawiodłam, instruktorowi szybko puszczały nerwy, to co było widać, ze najsłabiej mi wychodzi (parkowanie) było dosłownie olewane miałam wrażenie jakbym już została spisana na straty w tej czynności i nie było sensu nawet próbować. Nigdy się nie stresowałam bardziej niż na jazdach, a dodam, że wcale źle mi jeżdżenie nie wychodziło, dla tych którzy sobie pomyślą, taaa źle nie wychodziło a nie zdała za pierwszym to powiem, ze egzaminator wydał mi polecenie zaparkowania w zatoczce jak będzie miejsce, nie było miejsca, widziałam z daleka ale mimo to powinnam włączyć migacz i bodajże podczas zjazdu z ronda nie zasygnalizowałam tego. Łuk ćwiczyliśmy parę godzin nie wyszedł mi ani razu, instruktor nie pozwolił mi patrzeć w boczne lusterko tylko odwrócić się i w tylną szybę, jak w końcu pokazałam, ze umiem zrobić z lusterkiem odpuścił. Na pewno znalazło by się jeszcze sporo sytuacji o których można by napisać, ale tym którzy szukają tego typu opinii bo nie są zdecydowani do kogo na kurs się zapisać tyle powinno wystarczyć, ja niestety nie trafiłam na podobną opinię i żałuję swojego wyboru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2013)
Polecam bardzo profesjonalna szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Fabryczna 102 24-300 Opole Lubelskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Szpitalna 1 24-300 Opole Lubelskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Opole Lubelskie?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Opole Lubelskie to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Opole Lubelskie. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.