6 026

Ośrodków

149 211

Opinii

103 603

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (3)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Cezary Lipski

(0 opinii, oczekuje na zaufane)

Stary Rynek 36
24-300 Opole Lubelskie

2

(7 opinii)

Fabryczna 102
24-300 Opole Lubelskie

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2014)
Polecam wszystkim ! Bezstresowo i duża cierpliwość prowadzącego nawet do takich niekumatych jak ja ;D Zdałam za drugim razem, a dla mnie to oznacza mega sukces!!! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2013)
Gorąco polecam super szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2013)
Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzedniczką. Muszę przyznać, że jestem osobą już trochę starszą. Bardzo długo wahałam się co do decyzji o rozpoczęciu kursu, jednak ze wsparciem rodziny i znajomych podjęłam takowe wyzwanie. Nie żałuję swojej decyzji ani trochę. Ośrodek Pana Tomka wybrałam dopiero za drugim razem. Wcześniej korzystałam z usług innego Ośrodka, również w Opolu. Nie będę podawać, który dodam tylko, że nie spełnił moich oczekiwań. To dopiero był instruktor, który tracił nerwy. Krzyczał, wyzywał, obrażał. Po każdej jeździe wychodziłam z samochodu rozdygotana. Gdy trafiłam na Pana Tomka potrafił zwrócić mi uwagę na błędy, które notorycznie popełniałam. I kategorycznie nie zgadzam się, że ponosiły go nerwy, gdyż jeśli chodzi o pracę instruktora nauki jazdy to jest on nadzwyczaj spokojnym człowiekiem a skoro jest człowiekiem to również czasem może się zdenerwować- jak każdy Jak najbardziej polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 20.08.2013)
Zapisałam się na kurs, bo słyszałam wiele dobrych opinii, sporo osób z mojej rodziny parę lat temu wybrało ten OSK. Jednak bardzo się zawiodłam, instruktorowi szybko puszczały nerwy, to co było widać, ze najsłabiej mi wychodzi (parkowanie) było dosłownie olewane miałam wrażenie jakbym już została spisana na straty w tej czynności i nie było sensu nawet próbować. Nigdy się nie stresowałam bardziej niż na jazdach, a dodam, że wcale źle mi jeżdżenie nie wychodziło, dla tych którzy sobie pomyślą, taaa źle nie wychodziło a nie zdała za pierwszym to powiem, ze egzaminator wydał mi polecenie zaparkowania w zatoczce jak będzie miejsce, nie było miejsca, widziałam z daleka ale mimo to powinnam włączyć migacz i bodajże podczas zjazdu z ronda nie zasygnalizowałam tego. Łuk ćwiczyliśmy parę godzin nie wyszedł mi ani razu, instruktor nie pozwolił mi patrzeć w boczne lusterko tylko odwrócić się i w tylną szybę, jak w końcu pokazałam, ze umiem zrobić z lusterkiem odpuścił. Na pewno znalazło by się jeszcze sporo sytuacji o których można by napisać, ale tym którzy szukają tego typu opinii bo nie są zdecydowani do kogo na kurs się zapisać tyle powinno wystarczyć, ja niestety nie trafiłam na podobną opinię i żałuję swojego wyboru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2013)
Polecam bardzo profesjonalna szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(0 opinii)

Szpitalna 1
24-300 Opole Lubelskie

Oferta szkół w okolicy

1
Auto Centrum

(92 opinie)

Rybitwy 22
24-340 Józefów

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2018)
Najlepszy instruktor!!! Najlepsza szkoła!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2016)
Pan Jarek to instruktor z powołania ,jest wyrozumiały i bardzo cierpliwy .To poprostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Naprawde polecam pan Kancika dlatego że jemu zawdzięczam prawko ktòre zdałam co prawda za drugim razem ale bez żadnego błędu. Zapisujcie się a napewno nie bedziecie żałować swojej decyzji i przekonacie się że to wspaniała szkoła jazdy !!!!!! A także wspaniały człowiek !!! Ps: Panie Jarku dziekuje za pańską cierpliwość !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2016)
Idealny człowiek na idealnym miejscu!! Najlepszy instruktor. Podchodzi indywidualnie do każdego kursanta. Wszystko co umiem , zawdzięczam jemu. Super atmosfera! Polecam serdecznie!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2016)
Pan Jarek jest po prostu fachowcem, taki instruktor jaki powinien być, wymagający, perfekcyjny, umie przekazać wiedzę, cierpliwy, zależy mu na tym, aby kursant zdał egzamin, Polecam, bo uważam, że jest to najlepszy instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2015)
Polecam wszystkim, bardzo dobra szkoła, najlepszy instruktor w okolicy. Wyrozumiały i cierpliwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.06.2016)
Instruktor notorycznie spóźniał się na umówione jazdy.Kilka razy zdarzyło się że w ogóle się nie pojawił o czym nie raczył nawet poinformować.W chwili gdy do niego zadzwoniłam okazało się że umówił się na jazdę z dwoma kursantkami w tym samym czasie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2014)
Teoria zdana za 1 razem, jazda tak samo. Instruktorzy wymagający ale to dobrze bo przynajmniej byłem solidnie przygotowany.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2013)
evrything is okey :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2013)
Bardzo dobra szkoła jazdy,instruktorzy mili i cierpliwi,potrafią dostosować się do kursanta tak żeby czuć się swobodnie na jazdach. Szkoda że nie ma tam już Kamila bardzo fajny instruktor,nie dość że nauczył mnie jeździć to można z nim pogadać na każdy temat.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2013)
Instruktorzy bardzo mili, cierpliwi gdy coś nie wychodziło. Teoria zdana bezbłędnie, praktyka za pierwszym. Miła atmosfera, z instruktorami jeździ się jak z kolegami. Pomimo wyluzowanej atmosfery instruktorzy są naprawdę wymagający i potrafią świetnie przygotować do egzaminu. W tej szkole nie tylko nauczysz się zdać egzamin na prawo jazdy, ale też dobrze jeździć już po egzaminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Prywatne Szkolenie Kierowców

(0 opinii)

Przemysłowa 25
27-300 Lipsko