Ranking Szkół (3)

1

(4 opinie)

Kopernika 8a
62-030 Luboń

bardzo słaby
(ocena z dnia 07.11.2014)
Odradzam! Naprawdę tylko wymagają, widać, że nie mają takiego pedagogicznego podejścia jak powinien mieć instruktor- jedziesz i on Ci mówi jak jest prawidłowo, czego nie wolno robić, jak zrobić, żeby sobie coś ułatwić. Wsiadasz do samochodu i od razu wytykają Ci błędy jakie popełniasz- nic więcej. Absurd jakiś po prostu! A jak już zdarzyło mi się wprost zapytać o coś to albo instruktor nie wiedział :) albo co lepsze drugi instruktor chlapnął "nie mamy czasu na takie pierdoły"....... I tak właśnie wygląda ich "indywidualne" podejście do kursanta".... Im dalej, tym mniej chce się jeździć, a powinno być raczej odwrotnie. Jedyne plusy to dobry stan pojazdów i punktualność instruktorów ale żeby umówić się na jazdy to też zawsze problem, bo mimo tego, że dzwoni się dokładnie o umówionej godzinie, jakimś dziwnym zrządzeniem losu "już wszystko zajęte" także mój kurs niestety również dłużył się w nieskonczoność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2013)
Gorąco polecam szkole OSK MAX z Lubonia. Bardzo PROFESIONALNIE podejście do każdego, instruktorzy duzo wymagają, ale cholernie duzo uczą! Zdane za pierwszym razem bez problemu! Teoria bardzo ciekawa i na temat! Bardzo miła kadra! Gorąco polecam każdemu! Pozdrawiam, Kuba
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.10.2013)
potwierdzam, po prostu tragedia,instruktor bardzo słaby,właściwie nie uczy a wymaga
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.10.2013)
Nie polecam. Instruktor nie ma wogóle podejścia a czas robienia kursu to ok 5 miesięcy.
2
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2017)
Instruktor wymagający, daje niezły wycisk, ale tydzień jazd z nim dał mi więcej , niż dwa miesiące z innym panem. To, że zdałam, to bardzo duża zasługa p.Krzysztofa. Naprawdę mu zależało, nie żałował wskazówek ani samochodu, a wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Koszmar wielu kursantów - ruszanie z ręcznego, to po szkoleniu u tego instruktora przysłowiowa bułka z masłem.
3

(0 opinii)

Kwiatowa 7a
62-030 Luboń