Prawo jazdy Luboń

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Luboń(3)

4 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.11.2014)
Odradzam! Naprawdę tylko wymagają, widać, że nie mają takiego pedagogicznego podejścia jak powinien mieć instruktor- jedziesz i on Ci mówi jak jest prawidłowo, czego nie wolno robić, jak zrobić, żeby sobie coś ułatwić. Wsiadasz do samochodu i od razu wytykają Ci błędy jakie popełniasz- nic więcej. Absurd jakiś po prostu! A jak już zdarzyło mi się wprost zapytać o coś to albo instruktor nie wiedział :) albo co lepsze drugi instruktor chlapnął "nie mamy czasu na takie pierdoły"....... I tak właśnie wygląda ich "indywidualne" podejście do kursanta".... Im dalej, tym mniej chce się jeździć, a powinno być raczej odwrotnie. Jedyne plusy to dobry stan pojazdów i punktualność instruktorów ale żeby umówić się na jazdy to też zawsze problem, bo mimo tego, że dzwoni się dokładnie o umówionej godzinie, jakimś dziwnym zrządzeniem losu "już wszystko zajęte" także mój kurs niestety również dłużył się w nieskonczoność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2013)
Gorąco polecam szkole OSK MAX z Lubonia. Bardzo PROFESIONALNIE podejście do każdego, instruktorzy duzo wymagają, ale cholernie duzo uczą! Zdane za pierwszym razem bez problemu! Teoria bardzo ciekawa i na temat! Bardzo miła kadra! Gorąco polecam każdemu! Pozdrawiam, Kuba
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.10.2013)
potwierdzam, po prostu tragedia,instruktor bardzo słaby,właściwie nie uczy a wymaga
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.10.2013)
Nie polecam. Instruktor nie ma wogóle podejścia a czas robienia kursu to ok 5 miesięcy.
1

Kopernika 8a 62-030 Luboń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2017)
Instruktor wymagający, daje niezły wycisk, ale tydzień jazd z nim dał mi więcej , niż dwa miesiące z innym panem. To, że zdałam, to bardzo duża zasługa p.Krzysztofa. Naprawdę mu zależało, nie żałował wskazówek ani samochodu, a wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Koszmar wielu kursantów - ruszanie z ręcznego, to po szkoleniu u tego instruktora przysłowiowa bułka z masłem.
2

Szkolna 14a lok. 3 62-030 Luboń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Kwiatowa 7a 62-030 Luboń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Luboń?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się daje nam wolność. Jeżeli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Luboń to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Luboń. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawko.