Liczba odwiedzin: 9299 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK Euro-Start

  21 opinii
Rezerwuj kurs
  • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Siedziba

OSK Euro-Start
Wojciechowska 7
20-704 Lublin

Opis szkoły

Ośrodek Szkolenia Kierowców Euro-Start, jest firmą działająca na terenie Lublina od ponad 16 lat. Prowadzimy szkolenia podstawowe oraz dodatkowe na kierowców w zakresie kategorii B. Nasze długoletnie doświadczenie oraz profesjonalnie przygotowana kadra zapewnia naszym kursantom naukę, w bezstresowej i miłej atmosferze jak i również najlepsze przygotowanie teoretyczne i praktyczne do egzaminu państwowego. Filie naszej firmy znajdują się przy ulicy Kunickiego 35 (Dom Kultury Kolejarza) oraz przy placu Dworcowym 4a , taka lokalizacja zapewnia naszym kursantom dogodny dojazd - MPK, bliskie sąsiedztwo dworca PKP oraz PKS i bus. Firma nasza posiada własną salę wykładową oraz własny plac manewrowy zgodny z wymogami ustawy. Ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy prowadzone są przez lekarza medycyny.

Ostatnie opinie o OSK Euro-Start

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 17.05.2019

Nie polecam tej szkoły uwaga na właściela tej szkoły straszny z niego [...] i beznadziejny [...].Nie polecam tej szkoły straszne ble fuj. I ta szkoła to na ????????????????psy zeszła.

Plusy

atrakcyjna cena

Minusy

nerwowa atmosfera

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
5

ocena z dnia: 13.10.2016

Nie polecam teho ośrodka.. Brak kultury instruktorów Spozniają się na jazdy po 20 minut i konczą jazdy 15,minut przed czasem.. Żałuje,ze tam się zapisałem na prawo.. [...]

Plusy

brak

Minusy

częste zmiany instruktorów, długi czas trwania kursu, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, nerwowa atmosfera, problemy z umawianiem na jazdy, skracanie czasu trwania jazd, ukryte koszty dodatkowe, zły stan pojazdów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 26.08.2016

Jestem w trakcie robienia kursu, ale już chciałbym zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Mam wyjeżdżone 24h, więc wydaje mi się, że na temat tej szkoły mam prawo się w pewnym stopniu wypowiedzieć. Co do zajęć teoretycznych nie mam zastrzeżeń, a nawet śmiało mogę przyznać, że były pomocne i ciekawe, lecz nie tu tkwi problem. Kurs prowadzi trzech instruktorów. Dwóch uczy bardzo dobrze, nie mogę powiedzieć na nich złego słowa, bo nie byłoby to zgodne z prawdą, lecz jest również ten trzeci instruktor. Pan Darek to po prostu porażka!! Wszystko czego się nauczyłam z dwoma dobrymi instruktorami, Pan Darek zniszczył w dwie godziny!! Po jazdach z nim czułam się jakby pierwszy raz siedziała w samochodzie, a była to już połowa kursu. Wróciłam do domu z płaczem, że nic nie umiem. Nie potrafię dokładnie wytłumaczyć co on takiego ludziom robi( bo nie tylko mi się to przytrafiło). Jedyne co zapamiętałam to nie potrzebnie łapie Ci kierownice, pomaga zmieniać Ci biegi, choć w całe nie potrzebujesz takiej pomocy, po prostu on chce chyba żebyś zrobił to szybciej oraz nie potrafi wytłumaczyć jak masz jechać dobrze, nie mówi dokładnie co masz zrobić, rzuci po prostu skręć, lub podejmuje decyzje o skręcie zbyt późno, decyduje tak nagle, a jak chcesz o coś zapytać to albo Ci nie odpowie albo odpowie tak, że niczego się nie dowiesz. Sprawia, ze atmosfera staje się nerwowa, Ty nie potrafisz zapanować nad pojazdem, gubisz się, nie wiesz co masz robić i myśleć, wprowadza w człowieka w stan lęku, zaczynasz być nerwowy i kompletnie nic Ci nie wychodzi. Podsumowując: Polecam tę szkołę ze względu ma Pana Grzesia i Pana Michała. Jazda z nimi to przyjemność, nie boisz się z nimi jeździć, są cierpliwi, wytłumaczą, pogadają, śmiało można pytać o wszystko. Oczywiście mają kilka wad takich jak: spóźnianie się około 5-10 minut i gadają często przez telefon. To może być problemem dla kogoś, lecz ja nie zwracam na to szczególnej uwagi dlatego, że uczą jeździć bardzo dobrze, a to na kursie jest najważniejsze :) Chcesz iść do tej szkoły? Śmiało, ale mów od razu, że NIE JEŹDZISZ Z PANEM DARKIEM. Gdyby nie Pan Darek szkoła byłaby idealna ;)

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”

Minusy

częste zmiany instruktorów, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, skracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.05.2016

Zdałem za pierwszym razem. Zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny.

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 05.11.2015

Polecam gorąco! Super atmosfera i najlepsze przygotowanie do egzaminu! Jestem bardzo zadowolona z usług:)

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!