Prawo jazdy Lubartów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Lubartów(5)

28 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2023)
Super szkoła jazdy , Pan Jacek uczy do serca , po prostu super ! Polecam każdemu motocykliście
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2017)
Mariusz Dziuba , instruktor z ogromna wiedza i zaangażowaniem w swoją pracę. Polecam każdemu umie wszystko wytłumaczyć tak żeby mozna było zrozumieć. Pozdrawiam całą załogę Jazka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2017)
Najlepsza szkola i najlepszy instruktor Michal B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2016)
Robiłem w tej szkole kurs na c oraz c+e. Jestem bardzo zadowolony . Instruktor Mariusz Kutnik bardzo zaangażowany w swoją pracę umie przekazać informacje i skorygować błędy.Bardzo dobrze przygotował mnie do obu egzaminów. zdane oczywiście za pierwszym podejściem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2015)
najlepsza szkoła w Lubartowie ! Pan Jacek nauczył mnie w 8 godzin jeździć lepiej, niz instruktor z innej szkoły w 30 godzin ! mila atmosfera, cenne wskazowi a egzamin zdany za 1 razem :)
1

Słowackiego 5B 21-100 Lubartów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2015)
Robert Ziemski to najlepszy instruktor na świecie. Bardzo polecam, ja, która potrzebuje naprawdę tłumaczenia 100 razy, dzięki niemu zdałam za pierwszym razem, jazdy odbywają się w miejscach w których często odbywają się egzaminy, wszystko jasno wytłumaczone, atmosfera genialna, nigdy Robert nie podniósł na mnie głosu ani się nie zdenerwował!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2014)
Szkoła świetna . Co prawda dopiero mialam kilka godzin jazd , ale gorąco polecam . Instruktorzy w moim przypadku pan Robert bardzo przemily , tłumaczy wszystko spokojnie bez nerwow . Dopasowywuje się do klienta z godzinani jazdy , jazdy przebiegaja w bardzo miłej atmosferze . Bledy które popełniam tłumaczy do skutku . I najważniejsze nie podnosi glosu gdy zrobie cos nie tak . Duzo sytuacji obraca poprostu w zart . Szczerze polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2012)
Super atmosfera. Poleciłam kolezankom i też były zadowolone.Jak komuś coś nie wychodzi to przecież zawsze można powiedzieć że chce się jeszcze poćwiczyć jazdę na placu albo wykupić jazdy na placu w WORDzie,ja tak zrobiłam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 23.05.2012)
OSK Ziemski & Ziemski jest dobrą szkoła jazdy lecz z mojego punktu widzenia oni doskonale uczą manewrów jazdy po mieście zaś najgorzej mają jeśli chodzi o plac tam sporo osób oblewa ponieważ instruktorzy często pomijają fakt aby przeprowadzić obowiązkowy trening na placu z każdym kursantem lecz następuje to gdy dany kursant nie radzi sobie z placem wówczas przykładają większą uwagę do placu i zaczynają szkolić obowiązkowo kursantów na placu.Tak jak ja pierwsze godziny wyjeździłem na mieście na placu byłem tylko aby nauczyć się prowadzić samochód potem długo nie byłem na placu dopiero przy jakiejś 20 godzinie jazd pojechaliśmy na plac pojeździłem sobie po łuku jakąś godzinkę no i potem znowu nic i nic dopiero gdy zbliżała się końcówka mojego kursu czyli 30 godzina ponownie pojechaliśmy na plac,co przyczyniło się do tego że pierwsze podejście do egzaminu oblałem na placu potem dokupiłem sobie jazdy i na placu je wyjeździłem lecz znowu oblałem bo miałem problem z wyczuciem pojazdu to znaczy że mogłem wyczuć czy dany pojazd mieście się w skali w zaparkowanym miejscu na długość i szerokość więc egzamin oblany gdyż nie zmieściłem się w polu zatrzymania na łuku ale za to na mieście bylem tylko raz ponieważ tak jak pisałem wcześniej oni doskonale uczą jeździć po mieście dokładnie przykładają do tego uwagę i każdy kursant nie będzie miał problemów z manewrami po mieście jak i gdzie jechać.Ja tylko po Lubartowie jeździłem dwa razy potem non stop Lublin następował miałem jazdy po Lublinie aż do zdania egzaminu czyli jak to się mawia do trzech razy sztuka i to jest prawda.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Ziemski&Ziemski s.c. Ośrodek szkolenia kierowców
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2021)
Podejście szkoły jest bardzo dobre.Dostosowują się do osoby jeśli ktoś chce przyjeżdżają na miejsce tam gdzie chce kursant.i do godzin kursanta kiedy mu pasuje.P.Jerzy Kuta w zrozumiały i na spokojnie sposób wyjaśnia wszystko dokładnie.Podejscie bardzo dobre.Imstruktorzy też mili i dużo można się nauczyć.
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.07.2015)
Nie polecam Kuty. Jestem wściekła że wywaliłam tyle kasy w błoto. Oczywiście uczył mnie osobiście Kuta, początki załatwianie jego spraw. Podeszłam do egzaminu i oczywiście oblałam. Egzaminator kazał mi iść do innego ośrodka. NIE POLECAM!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2015)
Jest to świetna szkoła. Chodziłam na kurs 3 lata temu. Wykłady prowadził przesympatyczny pan,nie pamiętam imienia,a jazdy miałam z panem Krzysztofem W. Pan którego warto polecić. Super człowiek.Wspominam ten czas bardzo przyjemnie:) Zdałam za pierwszym razem. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.03.2013)
szczerze powiedziawszy to o dupę potłuc. może jestem za głupi dla nich i głąbów ciężko nauczyć cokolwiek. poszedłem do osk [...] na doszkolenie i trach - zdałem. wysłuchali moich błędów i wyćwiczyli a tu? - pan siada i jedziemy na miasto i ciągle to samo a kasę wzięli.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2012)
bardzo dobra szkoła jazdy, miła atmosfera i sympatyczni instruktorzy serdecznie polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Alma. Nauka jazdy

Lubelska 61 21-100 Lubartów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2011)
Bardzo dobrzy instruktorzy , zero stresu , atmosfera wspaniała .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Jana Pawła II 3 21-100 Lubartów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, A2 po A1, A po A1, A po A2

5
OSK JEŻE Agnieszka Jeżowska

ul. Lubelska 59 21-100 Lubartów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Lubartów?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Lubartów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Lubartów. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.