Prawo jazdy Krzyż Wielkopolski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Krzyż Wielkopolski(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2021)
Ogromnie polecam ☺️☺️ Profesjonalni instruktorzy, cierpliwi, wyrozumiali, przemiła atmosfera, doskonałe wytłumaczenie krok po kroku !!!Spełniacie marzenia!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2021)
Po kilku nieudanych próbach w Poznaniu zaczęłam wątpić, że kiedykolwiek zdam egzamin państwowy na prawo jazdy. Pan Wieńczysław przywrócił mi wiarę w to, że jest to możliwe. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm, olbrzymie zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Agnieszka K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2021)
Polecam z całego serca!!! Pan Wieńczyslaw to rzeczowy , konkretny i wymagający instruktor . A do tego bardzo cierpliwy. Wyniki nauki przekładają się na pozytywne wyniki egzaminu państwowego . Instruktor z powołania , wklada w to dużo zaangażowania, a co najważniejsze ta praca sprawia mu radość i satysfakcję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2020)
Świetna szkoła jazdy, instruktor marzenie, wie jak dojść do ucznia, cierpliwie powtarza instrukcje, przez swoje podejście sprawia że atmosfera jazd jest przyjemna, a także szybko czuć postępy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2020)
Polecam z całego serducha!! Instruktor pierwsza klasa, sumienny i życzliwy człowiek. Takich instruktorów potrzebuje Polska!!! Dzięki temu Panu bo nieudanych kursach na prawko w Poznaniu, spełniłam swoje marzenie o posiadaniu prawka :)
1
AKROPOL Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zachodnia 27C 64-761 Krzyż Wielkopolski

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >