Prawo jazdy Komorniki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Komorniki(2)

4 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.01.2020)
Teoria jak to teoria, oglądanie filmów na kasetach VHS z lat 90. Ale wiecej mam do powiedzenia na temat jazd przez Pana Roberta. To jest człowiek który nie powinien w ogóle być instruktorem, stresowałam się przy nim bardzo, spóźnienia na kolejne jazdy. Najczęściej wyglądały tak że ja jeździłam do pracy miałam na to 1 h i to była moja jazda. Jak był łuk uczył mnie na słupek najgorsza metoda jaka mogła być. Kiedy wjeżdżałam w dziurę to najpierw "Patrz na droge i nie wjeżdżaj w dziury " kiedy je wymijałam to był komenatrz " ale każdej dziury nie musisz wymijac " nosz cholera.. Sam nie wiedział czego chciał. Traktował mnie jakbym jego zdaniem nie umiała myśleć. Załatwiał swoje prywatne sprawy a tu jakies lekarskie a tu , jakbym za taksówkę robiła. Dobrze że po skończonym kursie poszłam do innej instruktorki , wolałam już zapłacić za dodatkowe jazdy, ale ona mnie czegoś nauczyła w porównaniu z tym "instruktorem " bo kompletnie bym nie zdała. Nie zapisujcie się tam ludzie ! Oni niczego nie uczą !
słaby
(ocena z dnia 26.01.2019)
Nie polecam. No chyba, że ktoś już umie biegle jeździć, a kurs ma być tylko formalnością. O ile część teoretyczna była przeprowadzona bardzo merytorycznie i ciekawie, to niestety cały czar prysł, kiedy przyszło do części praktycznej w postaci jazd z p. Robertem (szefem ośrodka!). Niemal wszystkie zajęcia zaczynały się jego spóźnieniem, a kończyły przedwczesnym zakończeniem, zawężając tym samym ich czas z godziny zegarowej do lekcyjnej. Podczas jazd odnosiłem wrażenie, że nie jestem pod opieką profesjonalnego instruktora, a przypadkowego kierowcy, któremu akurat ktoś kazał przejechać się z kursantem. Pan Robert notorycznie prowadził w czasie jazd długie rozmowy przez telefon, pozostawiając mnie w jakiejś mierze samemu sobie, wskazując tylko palcem gdzie jechać. Podczas jednych z zajęć kazał zawieźć się na jedno z ratajskich osiedli, gdzie wyszedł z teczką dokumentów na ok. 10 min pod pretekstem, że - uwaga - "zapomniał długopisu", wychodząc z auta i zostawiając mnie w środku z kluczykami (!). Ciekawe są też same jego kompetencje, nazwijmy je "nauczycielskie" - przez wszystkie pierwszych kilka spotkań, kiedy dojeżdżaliśmy do czerwonego światła, hamował on za mnie, nie dodając przy tym ani razu żadnego komentarza typu "hamuj" czy "pamiętaj następnym razem o hamowaniu". W tej sytuacji stwierdziłem, że widocznie właśnie tak ma przebiegać szkolenie i hamowanie dołączymy później, O tym, że byłem w błędzie dowiedziałem się kiedy za którymś razem pan Robert wybuchł krzycząc, że jestem nieprzytomny, a kiedy zwróciłem mu uwagę, że przyzwyczaił mnie do tego, że auto samo hamuje, zamiast na bieżąco mówić co mam robić, oburzył się, że "jest instruktorem od 30 lat i nie mam mu mówić co ma robić, tylko dziękować zamiast mieć pretensje". Inne dziwne sytuacje w których miałem nieprzyjemność się znaleźć to np. taka, kiedy po moim pytaniu czy wykonałem pewien manewr wystarczająco dobrze, żeby przeszedł on na egzaminie pan Robert parsknął śmiechem, po czym odpowiedział sarkastycznie "Czy w podstawówce przejmowałeś się maturą?" lub taka, kiedy kazał mi wyprzedzić rowerzystkę na podwójnej ciągłej. Wszystko to odbywało się (przynajmniej z mojej perspektywy) w atmosferze niezrozumienia przez pana Roberta tego, że nie siedzi obok niego pełnoprawny kierowca, a uczący się od podstaw kursant oraz niepotrzebnego i stresującego podkreślania swojej wyższości, co jest moim zdaniem w przypadku instruktora prawa jazdy dyskwalifikujące. Wypisałem się z tego "kursu" po 10h, ponieważ stwierdziłem, że dalsze jego kontynuowanie będzie tylko stratą czasu i nerwów.
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.08.2016)
Właściciel ośrodka to niekompetentny i chamski człowiek. Zajęcia praktyczne nie nauczą Cię niczego, oprócz czekania, aż pan Skrzypczak załatwi swoje prywatne sprawy. Serdecznie nie polecam. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.06.2015)
Żenujący właściciel-instruktor Nie polecam
1

Plewiska, ul. Koperkowa 39B/1 62-064 Komorniki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2011)
Polecam zdane za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Szreniawa, Poznańska 18 62-052 Komorniki

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK KAJA

(1 opinia)

Walerianowo
0 Komorniki