Prawo jazdy Bralin

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Bralin(2)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2011)
super jestem bardzo zadowolona
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2011)
Zdawałem w tej szkole na początku wiosny tamtego roku. Pan instruktor, sam studiował uprawnienia egzaminatorskie, dzięki czemu doskonale zna wymagania egzaminatorów. Zdałem za pierwszym razem pomimo tego, że trafiłem na egzaminatora, który podobno strasznie "kosi" w WORD w Kaliszu. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Przemysława 16Przemysława, 63-640 Bralin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1

1 opinia
neutralny
(ocena z dnia 10.01.2024)
Daty egzaminu trzeba było ustalać samemu. Absolutnie nie było możliwości by instruktor pojechał z kursantem na egzamin bo jak powiedział,, nie jest taksówką ". Generowało to dodatkowe koszty i czas. W miesiącu grudniu nie był zadowolony z jazdy gdyż musiał specjalnie zmienić opony na zimowe. Ogólnie właściciele sympatyczni ale niestety to nie wystarcza...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
2
OSK GAWLIK Remigiusz Gawlik

Chojęcin-Szum , ul.Warszawska 60 63-640 Bralin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Bralin?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Bralin to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Bralin. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.