Autodrive

  135 opinii

O Szkole

Autodrive

Autodrive
ul. Sczanieckiej 6/2 (wejście: ul. KASPRZAKA 11a)
60-216 Poznań

Kontakt

Opis

Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoDrive jest stosunkowo młodą szkołą jazdy, która działa na terenie Poznania i tutaj też ma swoją siedzibę. Stawiamy przede wszystkim na jakość szkoleń, a nie na ich ilość. Dzięki temu nasze kursy odbywają się bezstresowo, rzetelnie i w miłej atmosferze. W swojej ofercie posiadamy szereg propozycji dla przyszłych kierowców i nie tylko: kategorie B, C, C+E, D, kwalifikacje wstępne, szkolenia okresowe, ale także szkolenia na instruktora nauki jazdy i na operatora wózka jezdniowego.
Zapewniamy komfortowe warunki do nauki teoretycznej i praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych dydaktyków w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem. Dzięki temu wiedza zdobywana jest w sposób łatwy i przyjemny. Szkolenia planowane są w systemie ciągłym, co minimalizuje czas oczekiwania na uzbieranie się grupy. Kursant może dołączyć w każdym momencie, a zaległe zajęcia odrobić na końcu.
Nasi instruktorzy nauczą nie tylko zasad poruszania się po drodze, techniki kierowania samochodem oraz jego obsługi, ale również pokażą „haczyki” tras egzaminacyjnych. Przygotuje to przyszłego kierowcę nie tylko do samego egzaminu, ale i czerpania przyjemności z jazdy po otrzymaniu uprawnień. Plac manewrowy znajduje się blisko WORD w Poznaniu, a godziny jazd ustalamy według dyspozycyjności kursantów.
Naszą najlepszą wizytówką są statystyki przedstawione przez Urząd Miasta Poznania za rok 2013 dotyczące zdawalności egzaminu teoretycznego i praktycznego. Zajmujemy pierwsze miejsce w teorii oraz jesteśmy w szóstce najlepszych szkół w szkoleniach praktycznych. Jest to nie tylko bardzo dobry wynik w województwie wielkopolskim, ale i w skali całego kraju. Włączyliśmy się w projekt „Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej”, dzięki której rodziny wielodzietne mogą uzyskać u nas rabat na kurs prawa jazdy.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. B, C, D, B+E, C+E,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Solidna szkołą, dobrzy instruktorzy. Skutecznie uczą jeździć

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkoła. Dobrze uczą jeździć. Instruktor przystępnie prowadzi zajęcia teoretyczne. Jazdy w bezstresowej atmosferze. Solidnie przygotowują do egzaminu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalna szkołą jazdy. Uczą jeździć od podstaw. Spokojnie i cierpliwe szklą na placu i podczas jazdy po mieście. Polecam

+ Zaletydobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

LOK - Ośrodek Szkolenia Kierowców

13 opinii

Czechosłowacka 108, 61-476 Poznań

Sprawdź teraz

KONKRET nauka jazdy

164 opinie w tym 77 zaufanych

Szwajcarska 14, Teokryta 27, 60-461 Poznań

Sprawdź teraz

OSK SZEROKOŚCI

43 opinie w tym 39 zaufanych

Wilczak 16 - 300 m od WORD Poznań, 61-623 Poznań

Sprawdź teraz