Akademia Prawa Jazdy

  26 opinii

O Szkole

Akademia Prawa Jazdy

Akademia Prawa Jazdy
Świętojańska 68/3 nad EMPiKiem - II piętro
81-393 Gdynia

Kontakt

Opis

Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest nowoczesny, doskonale wyposażony, tak aby szkolenia odbywały się zawsze na najwyższym poziomie. W CENIE KURSU OFERUJEMY: • 30 godzin zajęć teoretycznych • 31 godzin zajęć praktycznych • nowe samochody KIA RIO* 2017, takie jak na egzaminie • bezpłatny zestaw materiałów szkoleniowych (książka+płyta z testami zawierającymi pytania egzaminacyjne) • ubezpieczenie NNW dla wszystkich kursantów, • możliwość rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty bez żadnych formalności • jazdy we wszystkie dni tygodnia • bezpłatne konsultacje • dostęp do rozszerzonych materiałów szkoleniowych w siedzibie firmy • nieograniczona możliwość ćwiczenia testów na programach egzaminacyjnych DYSPONUJEMY I ZAPEWNIAMY:• młodą i wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz miłą i przyjazną atmosferę • formy płatności dostosowane do Twoich potrzeb • terminy wykładów dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów (do 7 razy w tygodniu) • salę wykładową posiadającą nowoczesne wyposażenie dydaktyczne • plac manewrowy posiadający równą nawierzchnię, usytuowany w Gdyni* • wykwalifikowanych ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego z Gdyni i Sopotu w zakresie szkolenia teoretycznego i ćwiczeń w udzielaniu pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych*samochody takie same jak w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego na egzaminie państwowym!Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i czekamy na zgłoszenia. CHCEMY BYĆ LEPSI!

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. B, C, D, B+E, C+E,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam Akademię prawa jazdy a w szczególności instruktora Krzysztofa Chejmanowskiego z którym miałam jazdy. Bardzo szybko i skutecznie wszystko tłumaczył a dodatkowo atmosfera od pierwszych jazd była przyjazna i przyjemna. Egzamin zdałam za pierwszym razem i idąc na niego czułam się w pełni przygotowana.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkoła na bardzo wysokim poziomie , polecam . Miałam tą przyjemność trafić na instruktora z pasją do swojego zawodu, czyli Pana Krzysztofa Grądalskiego, który na każdych zajęciach zajmował się tylko zadaniami egzaminacyjnymi, tj plac manewrowy , parkowania , skrzyżowania, trasy egzaminacyjne itd. Dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy, które zaliczyłam za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę i Pana Krzysztofa Grądalskiego jako nauczyciela bardzo wysokiej klasy z dziedziny prawa jazdy. Dziękuję i pozdrawiam.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Przestańcie kombinować, szukać szkół, instruktorów i wszelkich innych pomocy. Idźcie do APJ, proście, jeśli macie możliwość, o Dariusza Ch., bo to jest Michael Jordan w tej branży. Nauczy nawet niewyuczalnych i przygotuje każdego z Was najlepiej jak można. Czy zdacie za pierwszym razem? Tego nie wiem, bo ten cały egzamin to jedna wielka loteria. Ale na pewno będziecie wsiadać za kierownicę bez strachu. I nauczycie się prowadzić samochód. Serio.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

34 opinie w tym 8 zaufanych

ul. 10 lutego 25/7, 81-364 Gdynia

Sprawdź teraz

ELKA SCHOOL

9 opinii

ul. Świętojańska 38/10, 81-372 Gdynia

Sprawdź teraz

Rondobis CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

20 opinii w tym 8 zaufanych

ul. Kilińskiego 14A/3, 81-393 Gdynia

Sprawdź teraz