5 848

Ośrodków

121 653

Opinii

79 433

Zaufanych Opinii

3 659

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (99)

51
AUTO SZKOŁA SAM-PRODUKT Iwona Sobczak-Zielińska
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.03.2013)
Straszne [...]! Instruktorzy zachowują się jakby ci łachę robili że zgodzili się z tobą jeździć, traktują kursantów jak idiotów, wywyższają się. Zapominają że to my płacimy im za to żeby nas uczyli, a nie oni nam za to żebyśmy ich wozili po mieście. Nie potrafią się powstrzymać przed uwagami na temat kursantów. Profesjonalizm zawodowego kierowcy to jedno, ale zdolności interpersonalne do drugie. Instruktorzy z tej szkoły z którymi miałem wątpliwą przyjemność jeździć, byli wyjątkowo chamscy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2012)
Ta szkoła jest rewelacyjna: profesjonalna i rzetelna! Zajęcia są prowadzone w sposób bardziej wymagający niż na egzaminie i to daje efekty! Przepisałam się do niej z innej szkoły, która zawodziła, a tu efekt był natychmiastowy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
52
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
Nie zawiodłam się. Wzięłam kilka godzin dodatkowych, nauczyłam się więcej niż przez połowę kursu w innej auto szkole. POLECAM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2016)
Super instruktor!! Nie chodzi mu o kasę tylko żeby nauczyć ludzi jeździć porządnie a nie ze 30 h i już egzamin. Uczy jak reagować na drodze i w trudnych warunkach:-) Polecam najbardziej:-). Zdalam za drugim razem na Smutnej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.11.2015)
Nie polecam!
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.10.2015)
Instruktor (właściciel) najgorszy z możliwych. Zero przyjaznego podejścia do kursanta. Krytykuje wszystko czego nauczają inni instruktorzy, mianując się najlepszym instruktorem w Europie. Nie zauważa postępów i nie potrafi pochwalić nawet jeśli progres jest widoczny, co z pewnością podbudowałoby kogoś, kto dopiero się uczy. Taka osoba nie powinna nikogo uczyć niczego. Serdecznie nie polecam.
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.07.2014)
najgorsza szkoła w mieście , beznadziejny instruktor krzyczy i wprowadza nerwową atmosferę nie polecam tej szkoły nikomu
53
Jan Papierski

(6 opinii)

Grota Roweckiego 1
93-217 Łódź

bardzo słaby
(ocena z dnia 02.03.2017)
Szczerze to nie polecam. Nie ukończyłam nawet kursu. Właściciel chyba wypalony zawodowo bo cały czas krzyczał i nic nie chciał wytłumaczyć. Musiałam iść do innej szkoły i zaczynać od początku bo jazdy były dla mnie koszmarem...
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2017)
Czytam opinie poprzedniczek i uśmiecham się pod nosem. Je też nie jeździłem trasami egzaminatorów - dzięki temu w miesiąc po zdanym egzaminie potrafiłem jeździć do Czech, a nie " tylko w okolicach Smutnej i M1". Nie znałem tylko kilku tras na pamięć i dzięki temu potrafiłem sobie poradzić jadąc w zupełnie nieznane okolice. W tej szkole przede wszystkim można się nauczyć jeździć, zachowywać na drodze a nie tylko "jak zdać egzamin". Dzięki nauce w tej szkole wiem jak jeździć zarówno autostradą jak i po mieście. Instruktor jest wymagający, ale musi taki być, aby czegoś nauczyć. Jak zaczniecie sami jeździć nie będzie obok was instruktora. Podsumowując: od roku mam prawo jazdy, wyjeżdżone 40 tys. km, ani jednej stłuczki i z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Wawrzek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 03.12.2015)
Również jak moje poprzedniczki miałam problem z uzyskaniem zaświadczenia,notorycznie słyszałam,że nie umiem jeździć,nie jeździłam po trasie egzaminacyjnej mimo moich próśb,kiedy miałam jakiekolwik pytania w trakcie jazdy słyszałam odpowiedzi typu : " wszystko jest w książce", " nie umiesz czytać ze zrozumieniem dlatego tak jeździsz" wzięłam jazdy w innej auto szkole i zdałam bez problemu. Odradzam tą auto szkołe. Jeżeli możecie to omijajcie ją "szerokim łukiem" !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 11.07.2013)
Także odradzam. Nie chcą wydać zaświadczenia. Wyłudzają pieniądze jak mogą. Dokupiłam 8 dodatkowych godzin, mówili, że cały czas to za mało. Notorycznie namawiają na dodatkowe jazdy. Nie jeżdżą trasami egzaminatorów (w okolicach smutnej, M1), tylko po Widzewie (bo tam mają bliżej). Obrażają i krzyczą. Zdecydowanie odradzam!
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.06.2013)
Odradzam ta auto szkole!!!! Nie chcieli mi wydac zaswiadczenia o zakonczeniu kursu. Mowili mi ze nie umiem jezdzic i musze wykupic u nich kilkanascie godzin wtedy mi wydadza papiery!!! to jest chore!!!Wzielam dodatkowe godziny w innej auto szkole. Instruktorzy mowili mi ze jestem przygotowana do egzaminu , ktory zdałam za 1 razem. Odradzam kazdemu!!!!
54

(1 opinia)

ul. Przełajowa 2/30
94-044 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2017)
Instruktor bardzo wymagający, ale tak jak nauczy Pan Mietek to nikt nie nauczy. Wiedza przekazana przez Pana Mietka jest bezcenna.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
55

(1 opinia)

ul. Gajcego 33
92-630 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2016)
Polecam serdecznie. Ja się nie zawiodłem. Niestety na egzaminach stres zrobił swoje.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
56

(1 opinia)

ul. Lermontowa 7
92-001 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2017)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Łodzi, gorąco polecam, profesjonalni instruktorzy, Pan Włodzimierz - wymagający solidny, cierpliwy, zdałam egzamin za pierwszym podejściem!
57

(1 opinia)

ul. Narutowicza 41
90-125 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2016)
Trafiłam do F1 z polecenia brata,który też zdał dzięki tej auto szkole za 1 razem. Od samego początku byłam traktowana na równi,nie było barier. Teoria wytłumaczona w bardzo przystępny i jasny sposób. Najmilsze zaskoczenie: pierwsza jazda nie po placu,lecz od razu po mieście. Wszystko omawiane i pokazywane do momentu aż dany manewr był wykonywane idealnie. Lepszej Auto Szkoły nie można sobie wymarzyć. Egzamin zdany za 1 w lutym ubiegłego roku. Radość moja i Ekipy ogromna. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
58
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2017)
egzaminator bardzo miły i cierpliwy. Wszystko dobrze tłumaczy. Widać że zna się na swojej robocie. Egzamin zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
59
Testosteron OSK

(1 opinia)

ul. Piotrowska 294/15
92-223 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2016)
Z pewnością mogę polecić innym tę szkołę ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie instruktorów. Nauczyłam się jeździć i zdałam egzamin za pierwszym razem, co jest najlepszą reklamą dla tej szkoły. Nie uczą "na pamięć" tras egzaminacyjnych tylko rzeczywiście dbają byś nabył umiejętności kierowania. Są sympatyczni, weseli i dbają o dobry nastrój w samochodzie co jeszcze lepiej wpływa na samopoczucie kursanta i jego wiarę we własne możliwości. Szkoła na piątkę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
60

(1 opinia)

Modrzejewskiej 28
92-620 Łódź

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2016)
Wszystko jak należy kurs jazdy teoria oraz bez stresowa nauka jazdy samochodem . Instruktor bardzo cierpliwy majacy wielkie pojecie i wiedze do nauki jazdy samochodem. Pozdrowienia dla pana Jarka instruktora oraz włascieli firmy PROMO.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem