Zielona autoszkoła

  183 opinie

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

Zielona autoszkoła

Zielona autoszkoła
ul. Piusa XI 47d (Chotomów)
05-123 Legionowo

Kontakt

Opis

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas wykształciliśmy kilkuset wspaniałych kierowców.

Według rankingu WORD zdawalności kursantów ze wszystkich szkół w województwie mazowieckim nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce wśród tych, którzy zdali teorię za pierwszym razem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Świetne przygotowanie pedagogiczne oraz miliony przejechanych kilometrów pozwalają nam wprowadzać nowe, niekonwencjonalne metody nauczania niespotykane w żadnej innej szkole.

Podczas kursu przykładamy ogromną wagę do tego abyś w przyszłości stał się dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi, ale także wymagający. Wszystko to w trosce o Ciebie i twoją pewność za kierownicą.

W naszej szkole pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni po to tylko żeby sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi z uwzględnieniem miejsc najbardziej problematycznych dla kursantów, w których często dochodzi do błędów.

Kursy prowadzimy samochodami Hyundai i20 takimi jak na egzaminie państwowym.

Sala wykładowa mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy ul. Piłsudskiego w centrum Legionowa.

Posiadamy własny utwardzony, wyłączony z ruchu, niedostępny dla osób postronnych plac manewrowy.
Dzięki temu nasi kursanci mogą się skupić na prawidłowym wykonaniu manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym. Plac jest doskonale oznaczony, oświetlony i przygotowany do szkolenia praktycznego.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy pozwala nam obniżyć koszty prowadzenia działalności w taki sposób, aby cena kursów na prawo jazdy w kategorii B wynosiła tylko 1050 zł. Jest to koszt ostateczny. Istnieje możliwość rozłożenia na raty.

Zapraszamy
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Witam wszystkich, Chciałabym się podzielić moją szczerą opinią na temat kursu, podejścia do kursanta i skutecznością nauki jazdy. Zacznijmy od tego, że instruktorzy nie uczą pod samo zdanie egzaminu, a dobrą jazdę ogólnie. Dowiedziałam się i nauczyłam masę ciekawych i przydatnych rzeczy które dobrze wpływają na późniejszą jazdę, o których masa kursantów z innych szkół jazdy nie znało. Odpowiadali na każde moje pytanie związane z samochodem i prawem jazdy, a uwierzcie mi zadawałam je cały czas. Potrafili wytłumaczyć funkcjonowanie każdego skrzyżowania, ronda, zachowania innego kierowcy czy przewidywania sytuacji na drodze. Tok nauczania moim zdaniem był bardzo przemyślany i skuteczny. Wszystko było uczone stopniowo i w dobrej kolejności. Nie krzyczeli jak zrobiło się coś źle, pocieszali jak była taka potrzeba, tłumaczyli jak nie miało się pojęcia o co chodzi. Samo podejście do kursanta to po prostu petarda. Uśmiechnięci, zadowoleni, pocieszni i najważniejsze zafascynowani swoją pracą. Gołym okiem widać, że znają się na swoim fachu i wiedzą co robią. Od samego początku byłam podekscytowana każdą kolejną jazdą przez pryzmat nauki i atmosfery panującej w czerwonej błyskawicy. Z ręką na sercu mówię, że nie wymieniłabym tej szkoły jazdy na inną. Pokazali swój profesjonalizm i zaangażowanie, a przede wszystkim nauczyli mnie dobrze jeździć. Uważam, że mogą nauczyć każdą osobę, która chce zacząć swoją przygodę z jazdą samochodem. Najlepsza szkoła do nauki jazdy to #ZielonaAutoszkoła Jeszcze raz Dziękuję panie Michale! Buziaczki :))))

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Prawo jazdy można zrobić mając nawet 60+ , ale tylko w Zielonej Autoszkole , którą bardzo polecam . Pierwszym moim instruktorem był pan Marek , który cierpliwie i życzliwie przekazywał swoją wiedzę i doświadczenie ucząc nie tylko do egzaminu , ale do codziennej jazdy. Potem jeździłam z panią Anią , pełną zapału , życzliwości i profesjonalizmu . Dzieliło nas wiele lat , ale w jej towarzystwie nauka jazdy była przyjemnym i dobrze wykorzystanym czasem. Kiedy po pierwszej porażce na egzaminie chciałam się poddać , pani Ania nie odpuszczała i motywowała do kolejnego podejścia , udało się za drugim . Nauka jazdy to trudne zadanie , przynajmniej w moim przypadku ,ale w Zielonej Autoszkole na pewno nauczą każdego . Dziękuję pani Aniu , dziękuję Zielona Autoszkoło .

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam tę szkołę jazdy, zwłaszcza instruktora Michała, świetne podejście, elastyczne godziny jazd i dobra atmosfera. Świetne przygotowanie do egzaminu i do jazdy na co dzień dzięki któremu zdałam za pierwszym razem. Szczerze polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK POLONEZ

9 opinii

Łajski, Fabryczna 8, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL

176 opinii w tym 108 zaufanych

ul. Husarska 1A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Beatka

400 opinii w tym 290 zaufanych

ul. Jagiellońska 20A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz