Zielona autoszkoła

  193 opinie

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

Zielona autoszkoła

Zielona autoszkoła
ul. Piusa XI 47d (Chotomów)
05-123 Legionowo

Kontakt

Opis

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas wykształciliśmy kilkuset wspaniałych kierowców.

Według rankingu WORD zdawalności kursantów ze wszystkich szkół w województwie mazowieckim nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce wśród tych, którzy zdali teorię za pierwszym razem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Świetne przygotowanie pedagogiczne oraz miliony przejechanych kilometrów pozwalają nam wprowadzać nowe, niekonwencjonalne metody nauczania niespotykane w żadnej innej szkole.

Podczas kursu przykładamy ogromną wagę do tego abyś w przyszłości stał się dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi, ale także wymagający. Wszystko to w trosce o Ciebie i twoją pewność za kierownicą.

W naszej szkole pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni po to tylko żeby sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi z uwzględnieniem miejsc najbardziej problematycznych dla kursantów, w których często dochodzi do błędów.

Kursy prowadzimy samochodami Hyundai i20 takimi jak na egzaminie państwowym.

Sala wykładowa mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy ul. Piłsudskiego w centrum Legionowa.

Posiadamy własny utwardzony, wyłączony z ruchu, niedostępny dla osób postronnych plac manewrowy.
Dzięki temu nasi kursanci mogą się skupić na prawidłowym wykonaniu manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym. Plac jest doskonale oznaczony, oświetlony i przygotowany do szkolenia praktycznego.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy pozwala nam obniżyć koszty prowadzenia działalności w taki sposób, aby cena kursów na prawo jazdy w kategorii B wynosiła tylko 1050 zł. Jest to koszt ostateczny. Istnieje możliwość rozłożenia na raty.

Zapraszamy
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wszystko super, Pani Ania genialna. Wszystko genialnie wytłumaczyła. Przyjazna atmosfera, jak u przyjaciółki. Serdecznie polecam!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo mocno polecam wybór tej szkoły do nauki jazdy. Miałam przyjemność jeździć z panią Anią, która jest bardzo dobrą instruktorką nauki jazdy. Zawsze zaczynałyśmy punktualnie. Na jazdach atmosfera była bardzo przyjemna i każde jazdy wspominam bardzo dobrze. Mimo stresu na samym początku, pani Ania pomogła mi się rozluźnić. Wszystkie manewry opanowałam do perfekcji pod jej okiem i dzieki temu zdałam egzamin za pierwszym razem. Bardzo polecam tą szkołe.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Pani Ania to naprawdę fantastyczna instruktorka do nauki prawa jazdy! Jest nie tylko świetną nauczycielką, ale także wesołą i pełną energii osobą. Zawsze potrafi rozluźnić kursanta i sprawić, że jazda staje się przyjemnością. Jej podejście do nauki jest bardzo pozytywne i motywujące. Oprócz tego, świetnie przygotowuje na egzamin, pokazując wszystkie ważne sytuacje drogowe. Zawsze czułem się dobrze przygotowany i pewny siebie dzięki niej. Zdecydowanie polecam Panią Anię jako instruktorkę!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK POLONEZ

9 opinii

Łajski, Fabryczna 8A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

941 opinii w tym 656 zaufanych

ul. Piłsudskiego 33 lok. 304, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL

176 opinii w tym 108 zaufanych

ul. Husarska 1A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz