Zielona autoszkoła

  197 opinii

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

Zielona autoszkoła

Zielona autoszkoła
ul. Piusa XI 47d (Chotomów)
05-123 Legionowo

Kontakt

Opis

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas wykształciliśmy kilkuset wspaniałych kierowców.

Według rankingu WORD zdawalności kursantów ze wszystkich szkół w województwie mazowieckim nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce wśród tych, którzy zdali teorię za pierwszym razem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych. Świetne przygotowanie pedagogiczne oraz miliony przejechanych kilometrów pozwalają nam wprowadzać nowe, niekonwencjonalne metody nauczania niespotykane w żadnej innej szkole.

Podczas kursu przykładamy ogromną wagę do tego abyś w przyszłości stał się dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi, ale także wymagający. Wszystko to w trosce o Ciebie i twoją pewność za kierownicą.

W naszej szkole pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni po to tylko żeby sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi z uwzględnieniem miejsc najbardziej problematycznych dla kursantów, w których często dochodzi do błędów.

Kursy prowadzimy samochodami Hyundai i20 takimi jak na egzaminie państwowym.

Sala wykładowa mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej przy ul. Piłsudskiego w centrum Legionowa.

Posiadamy własny utwardzony, wyłączony z ruchu, niedostępny dla osób postronnych plac manewrowy.
Dzięki temu nasi kursanci mogą się skupić na prawidłowym wykonaniu manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym. Plac jest doskonale oznaczony, oświetlony i przygotowany do szkolenia praktycznego.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy pozwala nam obniżyć koszty prowadzenia działalności w taki sposób, aby cena kursów na prawo jazdy w kategorii B wynosiła tylko 1050 zł. Jest to koszt ostateczny. Istnieje możliwość rozłożenia na raty.

Zapraszamy
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Dla osoby która była bardzo zestresowana samą ideą siedzenia za kółkiem już pierwsza lekcja przekonała mnie do tego. Luźna atmosfera, mili ale i profesjonalni instruktorzy spowodowali że każda lekcja była przyjemna i nie mogłem się doczekać następnych jazd. Najbardziej stresujące sytuacje na drodze okazują się jedynie drobnostką, co na tym kursie nauczyłem się dostrzegać. Same lekcje porównać mógłbym do kumplowskiego wypadu, gdzie nauczysz się jeździć samochodem nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Bardzo naturalny przebieg kursu, przyjazna atmosfera i super pomocni instruktorzy powodują, że była to moja "szkoła marzeń".

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Uczęszczanie do tej Szkoły Jazdy to jedna z najlepszych decyzji, jaką mogłem podjąć. Instruktorzy są nie tylko profesjonalni, ale również niezwykle cierpliwi i pomocni. Dzięki nim, każda lekcja była przyjemnością, a nie stresującym obowiązkiem i nawet najbardziej stresujące momenty na drodze stawały się mniej przerażające. Polecam każdemu kto chce nauczyć się bezpiecznie i pewnie prowadzić samochód.

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdane za pierwszym razem. Super przygotowanie oraz profesjonalne podejście. Instruktorzy mają ogromną wiedzę i potrafią ją w świetny sposób przekazać. Bardzo kontaktowi. Nie mam do czego się przyczepić i nic złego nie mogę napisać na temat tej szkółki. POLECAM!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK POLONEZ

9 opinii

Łajski, Fabryczna 8A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

969 opinii w tym 665 zaufanych

ul. Piłsudskiego 33 lok. 304, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Beatka

406 opinii w tym 292 zaufane

ul. Jagiellońska 20A, 05-120 Legionowo

Sprawdź teraz