Liczba odwiedzin: 45 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Szkoła Nauki Jazdy „Mariola & Krzysztof Kurpińscy”

  (0 opinii)

Siedziba

Szkoła Nauki Jazdy „Mariola & Krzysztof Kurpińscy”

ul. Błotnista 11
58-241 Dzierżoniów

Opis szkoły

Szkoła Jazdy Mariola i Krzysztof Kurpińscy szkoli skutecznie kierowców od 2008 roku. Dzięki profesjonalnemu podejściu do uczenia techniki jazdy samochodem, zyskaliśmy już uznanie wielu klientów.

Wszyscy kursanci zmierzają do tego samego celu. Dla nas jednak, liczy się głównie to, w jaki sposób tam dotrą … Nasza praca to praca z ludźmi. Każdy z naszych kursantów jest inny, ma inne cechy charakteru, predyspozycje, talenty. Niektórzy urodzili się kierowcami, niektórym nauka jazdy przychodzi znacznie trudniej. W pełni to rozumiemy, dlatego każdego kursanta staramy się dokładnie poznać i dostosować metody i tok szkolenia do jego indywidualnych potrzeb. Nic nie robimy na siłę. Staramy się, aby szkolenie było efektywne ale jednocześnie przebiegało w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Jesteśmy po to by uczyć i pomagać a nie jedynie wymagać. Niezależnie zatem, czy problemy sprawia parkowanie, czy jazda po mieście, każdy nasz kursant może być pewien, że poświęcimy mu wystarczającą ilość czasu. Dokładamy wszelkich starań, by dostosować formę zajęć do indywidualnych potrzeb osób szkolonych, zawsze stawiając jakość ponad ilość. Nasza szkoła jazdy cieszy się powszechnym uznaniem kursantów, dzięki profesjonalnemu podejściu do uczenia techniki jazdy samochodem, zyskaliśmy już uznanie wielu klientów. Pracujemy po to, by Ci pomóc. I nigdy o tym nie zapominamy. Widok zdających zadowolonych kursantów był zawsze dla nas powodem wielkiej satysfakcji i zarazem nadaje sens naszej pracy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariola&Krzysztof Kurpińscy rozpoczął swą działalność w 2008 roku. Autorem pomysłu na założenie szkoły nauki jazdy byli Mariola i Krzysztof Kurpińscy. Krzysztof pracujący dużo wcześniej jako instruktor i do dziś w tej branży pomaga żonie. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by szkoła nauki jazdy Kurpińscy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar.

Ostatnie opinie o Szkoła Nauki Jazdy „Mariola & Krzysztof Kurpińscy”

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!