O Szkole

Szkoła Jazdy WOJ-MOT

Szkoła Jazdy WOJ-MOT
Roosevelta 24
97-300 Piotrków Trybunalski

Kontakt

Opis

TYLKO U NAS MOŻESZ ZDAWAĆ EGZAMIN KAT. B NA POJEŹDZIE SZKOLENIOWYM.
ZADZWOŃ ZAPYTAJ tel.: 509 725 505

Chcesz jeździć samochodem, ale nauka trochę Cię przeraża?
Nie stresuj się!
Nasza szkoła da Ci to, czego szukasz, czyli profesjonalne szkolenie w przemiłej atmosferze.

Instruktorzy krok po kroku wprowadzą Cię we wszystkie zagadnienia związane z nauką jazdy samochodem. Sprawią ,że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą i nauczą Cię tworzenia tego bezpieczeństwa na drodze. Nauczą Cię również rozumieć ruch drogowy tak, abyś zawsze mógł się w nim odnaleźć we właściwym miejscu.

Traktowanie każdego Kursanta w sposób szczególny i kulturalny to dla nas zadanie numer 1.
Wiemy z doświadczenia, jak bardzo stresująca bywa dla Kursanta pierwsza godzina jazdy. Rozumiemy to doskonale, toteż staramy się bardzo w jak najłagodniejszy sposób przeprowadzić każdą osobę przez tę lekcję.

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2, AM,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdecydowałam się na Woj-Mot z polecenia znajomej, i gdybym mogła jeszcze raz wybrać szkołę jazdy to na pewno mój wybór byłby ten sam. Od samego wejścia poczułam bardzo przyjazną atmosferę i wcale się nie pomyliłam. Jazdy miałam z Panią Bożenką - złota kobieta, która umie nauczyć i przy okazji pożartować. O cierpliwości to już nawet nie wspomnę, za to należy się wielki ukłon. Zdażyło mi się mieć dwie jazdy z Panem Kubą, i również wszystko przebiegało bezstresowo a co najważniejsze - na najwyższym poziomie. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdany za pierwszym razem. Woj-Mot - najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkoła niespodzianka. O wiele rzeczy trzeba się dopytywać, niektóre istotne informacje nie zostały przedstawione na początku. Do opcji z wykładami online nie mam zastrzeżeń. Co do jazd to zdecydowanym plusem jest to, że plac nie jest zostawiany na ostatnią chwilę, więc każdy zdąży się wszystkiego wyuczyć. Trudniejsze elementy są ćwiczone do skutku. Ja miałam przyjemność jeździć z panem Benedyktem. Było świetnie ze względu na dopracowanie wszystkiego na najwyższym poziomie. Czysty profesjonalizm! Śmiało można było się o wszystko zapytać. Zdecydowanie nie można mówić o jakiejkolwiek nudzie, nie dość, że wszystkie zadania wymagały najwyższej uwagi to jeszcze można było na luzie porozmawiać sobie z instruktorem (przemiły i bardzo ciekawy człowiek). Decyzja co do kursu zależy od każdego z osobna, ale warto przede wszystkim ze względu na tak cudownie prowadzone jazdy!!

+ Zaletydobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo ciekawe wykłady, super atmosfera. Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kursanta. Jazdy w super atmosferze totalnie bezstresowej. Instruktorzy z powołania, a nie z przymusu. Wszystko na plus i oczywiście prawko zdane za pierwszym????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK PERFEKT

5 opinii

J. Słowackiego 67 lok. 307, 97-300 Piotrków Trybunalski

Sprawdź teraz

Top-Car. Ośrodek Szkolenia Kierowców

166 opinii w tym 118 zaufanych

św. Barbary 2, 97-400 Bełchatów

Sprawdź teraz