Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN

  37 opinii

O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN

Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN
.
. Łomża

Kontakt

@oskboc....Pokaż adres

Opis

Nasz Ośrodek powstał w celu profesjonalnego szkolenia przyszłych kierowców. Jesteśmy nową Szkołą, lecz kadra którą dysponujemy posiada wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym szkoleniu. Stawiamy na jakość oraz profesjonalizm w podejściu do Kursanta. Dysponujemy nowoczesną salą wykładową, wyposażoną w urządzenia do nauki oraz pomoce dydaktyczne. Posiadamy również klimatyzowane pojazdy szkoleniowe wyposażone w wideorejestrator. Klimatyzacja pozwala na komfortowe szkolenie a kamera umieszczona w aucie rejestruje obraz i dźwięk tak samo jak pojazdy egzaminacyjne WORD. W czasie kursu osoba szkolona ma możliwość rejestrowania swojego kursu. Tak zebrany materiał pozwala na wnikliwe przeanalizowanie przez Instruktora i Kursanta całego procesu szkoleniowego i wyeliminowanie błędów. Na życzenie Kursanta materiał jest nagrywany na płytę CD. W zakładce galeria można zapoznać się z filmami instruktażowymi przedstawiającymi przykładowe zadania egzaminacyjne.

Doświadczenie i profesjonalne podejście naszych Instruktorów owocuje bardzo wysoką zdawalnością egzaminu państwowego. Niezaprzeczalnym atutem naszych Instruktorów jest ich umiejętność przeprowadzenia szkolenia w sposób bezstresowy.

Serdecznie zapraszamy!
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. B,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalnie przeprowadzone wykłady , dobrze zrozumiałe . instruktorzy to profesjonaliści !! miałam przyjemność uczyć się z panią Ireną, dzięki której zdobyłam uprawnienia . poznałam cudownych ludzi , wspaniale spędziłam czas .Wczasy z prawem jazdy polecam wszystkim !!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
C+E

Rodzaj szkolenia
Kurs

Dla mnie BOCIAN okazał się strzałem w dziesiątkę. Miałam czas w dwa tygodnie zrobić prawo jazdy i udało się. Wszystko zdane za pierwszym podejsciem, OSK Bocian spełnił moje oczekiwania w każdym względzie. Wspaniale warunki zakwaterowania, pyszne posiłki, dobrzy instruktorzy. Może warto popracować nad organizacją w ostatnich dniach, ale ja jestem naprawdę zadowolony Polecam bardzo gorąco i kierowniczka jest najlepsza.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam . Profesjonalizm w czystej postaci.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK METELSKI Krzysztof Metelski

34 opinie w tym 17 zaufanych

Bernatowicza 6/7, 18-400 Łomża

Sprawdź teraz

OSK GRUSZFELD

1208 opinii w tym 690 zaufanych

ul. Legionów 7A, 18-400 Łomża

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkoleniowy LIDER GROUP

12 opinii w tym 6 zaufanych

ul. Nowogrodzka 29, 18-400 Łomża

Sprawdź teraz