Liczba odwiedzin: 409 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK eLCity

  (1 opinia)

Siedziba

OSK eLCity

Konarskiego 16
33-100 Tarnów

Opis szkoły

Szkoła nauki jazdy eLCity została stworzona aby uczyć ludzi jeździć. Niezależnie w jakim jesteś wieku zgłoś się do nas, zrobimy wszystko, aby jak najlepiej przygotować Cię do samodzielnej jazdy!
ZNAMY TRASY EGZAMINACYJNE
Chcąc jak najlepiej przygotować Cię do egzaminu, pokażemy Ci najczęściej wybierane przez egzaminatorów trasy oraz trudne miejsca w naszym mieście, które sprawiają kłopoty.
NASZĄ REKLAMĄ SĄ ZADOWOLENI ABSOLWENCI SZKOLENIA
To rekomendacje, wysoka zdawalność i opinie naszych Kursantów budują zaufanie do nas i wysoką pozycję wśród ośrodków szkolenia.
ZA CEL STAWIAMY SOBIE WYSZKOLENIE KIEROWCÓW POSIADAJĄCYCH NAJWYŻSZĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI
Największym naszym atutem jest to iż w naszym ośrodku uczy wykwalifikowana oraz doświadczona kadra instruktorów i wykładowców. Organizując szkolenia mamy na celu podnieść jakość wiedzy naszych kursantów do takiego poziomu, aby nie mieli wątpliwości podczas podejmowania decyzji na drodze.

Ostatnie opinie o OSK eLCity

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 02.08.2018

Witam, szkoła warta polecenia. Wykłady w porównaniu do innych szkół ciekawe, widać, że wykładowcy zależy na tym, żeby kursant wsiadając do samochodu na pierwszych zajęciach wiedział wszystko co może napotkać na drodze. Instruktorzy pierwsza klasa! Pani w biurze bardzo miła i robi wszystko, żeby rozpisać kursanta tak, żeby jazdy miał jak najczęściej! Nie zastanawiaj się nad inną szkołą

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!