Liczba odwiedzin: 4075 Jesteś właścicielem tej szkoły?

MDRIVER

  (13 opinii)
Szkoła zamknięta

Siedziba

MDRIVER

ul. 11 Listopada 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Opis szkoły

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela

Ostatnie opinie o MDRIVER

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 06.11.2013

Profesjonalne podejście do nauczania kandydatów na kierowców. Instruktorzy zwracają uwagę na każdy drobiazg, świetnie przygotowują do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Wcześniejsze niepowodzenia w zdawaniu egzaminu mogę "zawdzięczać" tylko i wyłącznie sobie i własnemu stresowi. Szkołę oceniam na 6+. Oby więcej takich instruktorów!

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 22.03.2013

.Jeśli chodzi o instruktorów, miałam 3. Jednego z nich oceniam na 5, naprawdę człowiek kompetentny i cierpliwy, drugi wymagający na początku i mało cierpliwy. A trzeci w ogóle nie nadaje się na instruktora. Właściciel Pan P miły człowiek ale nie powinien prowadzić zajęć teoretycznych,zero pojęcia.Za to dobrze sprawdza się w roli,wypisując sobie pozytywy Jeśli chodzi o stronę organizacyjną, to totalna porażka. Umawia kursantów na konkretną godzinę,po czym w ostatnim momencie odwołuje. Długie odstępy między jazdami.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 30.01.2013

Uważam, że szkoła jest jak najbardziej godna polecenia :) Zajęcia teoretyczne są prowadzone w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Miła atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy. Z zajęć praktycznych też jestem bardzo zadowolona. Instuktorzy są sympatyczni ale jednocześnie wymagający. Uczyło mnie 4 instruktorów i jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Całość nauki zaowocowała tym, że zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem, robiąc sobie tym gwiazdkowy prezent :) Rorumiem, że każdy może mieć inne odczucia co do tej szkoły, ale osobiście, jak najbardziej polecam naukę w MDRIVER.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 11.01.2013

Ja osobiście zgadzam sie z poniższa opinnia, rownież nie jestem zadowolona z tej szkoły, a bardziej chyba z instruktora ktorego otrzymałam. Rowniez mialam długie przerwy w jazdach przez co prawo jazdy robie od wiosny , gdzie pierwszy egzamin mialam w pazdzierniku czyli pol roku wyjezdzalam godziny w tej szkole. Niedawno wykupilam dodatkowe godziny u konkurencji i przez 4 godziny nauczylam sie tam wiecej niz w m driver przez pol roku. Co z tego ze atmosfera miła, własciciel ugodowy i uprzejmy jak nikt nie ogarnia tego bałaganu. Nie polecam.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 13.12.2012

Witam. Osobiście nie popieram poniższych opinii na temat szkoły Mdriver w Grodzisku Mazowieckim. Wraz z moimi znajomymi po wielokrotnych podejściach do zdania egzaminu, nie osiągnęliśmy celu, gdyż wszyscy mięliśmy tego samego instruktora. Owy instruktor nie potrafił wytłumaczyć podstawowych pojęć na temat jazdy samochodem, był nerwowy i wolał krzyczeć. Na egzaminie trafiają się, rzeczy, które nie były omówione na zajęciach. Sam egzaminator doszedł do wniosku, że niedouczenie spowodowane jest z winy instruktora. Podczas zajęć praktycznych wolał rozmawiać przez telefon i załatwiać swoje prywatne sprawy. Wielokrotnie spóźniał się nawet do 30 minut. Często umawiał się, po czym nie przyjeżdżał i twierdził, że nie byliśmy umówieni przez co bywały przerwy między jazdami 2 tygodnie a nawet miesiąc. Wraz ze znajomymi nie polecamy tej szkoły. Strata czasu i pieniędzy. Pozdrawiam.

Plusy

brak

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!