Driver Solution Michał Jagiełowicz

  7 opinii

O Szkole

Driver Solution Michał Jagiełowicz

Driver Solution Michał Jagiełowicz
pl. Wolności 3
62-500 Konin

Kontakt

Opis

Driver Solution zaprasza na kurs prawo jazdy w Koninie. Nauka jazdy Driver Solution to klucz do osiągnięcia przez Ciebie sukcesu i zdobycia nowych uprawnień w tym też prawo jady kategorii B. Driver Solution Michał Jagiełowicz jest nowoczesną szkołą jazdy. Kandydatami na kierowców zajmuję się już ponad 10 lat, zarówno przyszłymi kierowcami jak i kierowcami zawodowymi. Zawsze pragnąłem stworzyć szkołę jazdy taką w której sam chciałbym się uczyć. Korzystając z najnowszego sprzętu, możliwości technologicznej nauki, wychodzimy Ci na przeciw, aby nauka jazdy była jak najłatwiejsza i najwygodniejsza dla Ciebie.

Kurs na Samochód osobowy w Driver Solution Michał Jagiełowicz zapewnia :

Zawsze efektowny i sprawny kurs - podejście do każdego kursanta jest indywidualne, liczba miejsc na kursie jest ograniczona przez co nie dopuszczamy do tzw "korków"
Instruktorów z pasją i zaangażowaniem - nasi instruktorzy są młodymi ludźmi. dla których praca z Tobą, jest pasją a nie obowiązkiem. Cykliczne szkolenia, kursy, zajęcia praktyczne na płycie poślizgowej pozwalają dokształcać zdobytą wiedzę i doświadczenie. Nie będziemy Cię uczyć wyuczonych schematów z przed 20 lat.

Najnowszy samochód KIA Rio - taki sam samochód jak na egzaminie w WORD KONIN
30 godzin zajęć praktycznych - Tyle godzin przysługuje Ci w części praktycznej. Jeździmy wyłącznie po mieście Konin, po trasach egzaminacyjnych konińskiego WORD'U. Zaczynamy jazdę w Koninie i kończymy w Koninie (chyba, że kursant chce inaczej), nie tracisz godzin na sam dojazd ! Jazdy zaczynamy z wielu dogodnych komunikacyjnie miejsc w Koninie.
Kompletna pomoc przy wszystkich formalnościach - Nie wiesz od czego zacząć ? Jakie i gdzie muszę zrobić badania ? Nie czekaj, Zadzwoń !
Autorski program szkolenia - stosowana przez nas systematyka prowadzenia kursu oraz metody nauczania wpływają na efektowne wykorzystanie kursu na prawo jazdy. Nie zależy nam, żebyś tylko "odbębnił" teorię, natomiast , abyś mógł ją wykorzystać również w późniejszej jeździe.
Nowoczesne materiały dydaktyczne - formę zajęć teoretycznych wybierzemy wspólnie i indywidualnie. W zależności od Twojego czasu, możliwości, lepszych efektów.

Mamy do dyspozycji :

Zajęcia teoretyczne w formie wykładów, gdzie możesz dowiedzieć się rzeczy których nie znajdziesz w podręcznikach, a mogą Ci się przydać na egzaminie jak i na drodze.
Dostęp do platformy e-larning pozwoli Ci to na naukę w godzinach i miejscu dopasowanym do twoich możliwości, bez podręcznika, cała wiedza jest w twoim smartfonie, tablecie, komputerze.
Aplikacja na smartona z zawsze aktualną bazą pytań na Prawo jazdy - testy na prawo jazdy takie same jak w WORD Konin. Zarówno tryb nauki jak i tryb egzaminów.
Webinar i wideo konferencje online - możliwość nauki lub przedyskutowania zagadnień związanych z prawo jazdy przez twój komputer.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. B, C, D, C+E, D+E, C, C+E,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalne podejście do kursanta, mega atmosfera podczas szkolenia oraz kontakt z instruktorem!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Nauka w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystko co do egzaminu potrzebne na jazdach się odbyło. Profesjonalne podejście i dużo cierpliwości ze strony Pana Michała. Bardzo polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Prawo jazdy zdane za pierwszym razem! Zero błędów! Wszystko dzięki wspaniałemu instruktorowi jakim jest Pan Michał :)) Bardzo cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny instruktor. Bardzo polecam :))

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Starówka" Agnieszka Drabina

209 opinii w tym 90 zaufanych

ul. Wojska Polskiego 37, 62-500 Konin

Sprawdź teraz

QUATTRO NAUKA JAZDY

49 opinii w tym 31 zaufanych

ul. Kleczewska 25, 62-510 Konin

Sprawdź teraz

OSK Auto-Elka

1 opinia

ul. Wyszyńskiego 8/1, 62-510 Konin

Sprawdź teraz