O Szkole

CLEVER O.S.K. Adam Kacprzykowski

CLEVER O.S.K. Adam Kacprzykowski
Narutowicza 64
97-300 Piotrków Trybunalski

Kontakt

Opis

Szkoła CLEVER jest miejscem przyjaznym, a panujący klimat pozwala kursantom na poznawanie tajników przepisów ruchu drogowego. Celem Ośrodka Szkolenia Kierowców CLEVER jest wyszkolenie kierowców posiadających najwyższą wiedzę i umiejętności w zakresie świadomego i odpowiedzialnego prowadzenia samochodu. CLEVER to styl jazdy!
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Panowie z Clever podjęli wyzwanie przyjęcia mnie na jazdy doszkalające po dłuuugiej przerwie i kursie w innym mieście. Dzięki nim pozbyłam się starych, złych nawyków, poprawiłam swoją technikę jazdy, co pomogło mi opanować stres i finalnie zdać egzamin państwowy. Instruktor p. Maciek jest szalenie wyrozumiałym i cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem. Doceniam również wysoką kulturę osobistą, dobry kontakt z p. Adamem oraz kwestie organizacyjne i elastyczność z jaką panowie podchodzą do kursanta. Lepiej trafić nie mogłam, dlatego polecam wszystkim!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalne podejście do kursanta, przekazywanie tajników jazdy w serdecznej atmosferze. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam serdecznie!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Zdecydowanie polecam. Instruktor Adam Kacprzykowski jest kompetentny, cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy. Jego wskazówki przydały mi się podczas egzaminu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK PERFEKT

5 opinii

J. Słowackiego 67 lok. 307, 97-300 Piotrków Trybunalski

Sprawdź teraz

Top-Car. Ośrodek Szkolenia Kierowców

162 opinie w tym 117 zaufanych

św. Barbary 2, 97-400 Bełchatów

Sprawdź teraz