Liczba odwiedzin: 11933 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Auto-Szkoła PERFEKT Akademia Auto Świat Maciej Janaszewski

  (86 opinii)
Rezerwuj kurs

Siedziba

Auto-Szkoła PERFEKT Akademia Auto Świat Maciej Janaszewski
Wólczańska 27
90-607 Łódź

Opis szkoły

Szkolenie w naszej szkole prowadzone jest w miłej i bezstresowej atmosferze przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów
- wykładowców, którzy cechują się spokojem i opanowaniem w każdej sytuacji oraz indywidualnym podejściem do każdej osoby szkolonej.

AUTO SZKOŁA "PERFEKT" powstała w 2000r i od tego czasu szkoli kandydatów na kierowców:

Kategoria B i Kategoria B1

W marcu 2015r. przystąpiliśmy do sieci Akademia Auto Świat

Akademia Auto Świat jest pierwszą w Polsce siecią nowoczesnych Szkół Jazdy. Wszystkie ośrodki, które ją tworzą, działają według tej samej, autorskiej metody nauki – Tracking Progress Methodology. Tworząc program nauki, korzystaliśmy z narzędzi, jakie dają psychologia i metodyka nauczania. Dzięki temu zapewniamy kursantom maksymalny komfort i redukujemy stres towarzyszący pierwszym chwilom za kierownicą. Statystyki zdawalności potwierdzają wysoką skuteczność szkolenia w ośrodkach Akademii Auto Świat.

Co nas wyróżnia?

Certyfikowani instruktorzy
Wiemy, że wizytówką naszych szkół są instruktorzy. Dlatego postawiliśmy duży nacisk na ich stałe podnoszenie kompetencji. Przed dołączeniem do Akademii kandydaci na trenerów przechodzą specjalne szkolenie, podczas którego poznają program, a także pozyskują wiedzę jak efektywnie i bezstresowo uczyć jeździć samochodem. Wiedza pedagogiczna nie jest jedną z cech wyróżniającą naszych trenerów na tle konkurencji. Ich zadaniem jest nie tylko doprowadzenie do zdania egzaminu przez kursanta ale przede wszystkim przekazanie mu wiedzy, która pozwoli na pewne i bezpieczne poruszanie się po drogach.

Technologia Finder Driver Assistant
Unikalny system stworzony specjalnie na potrzeby Akademii jest jedną z cech wyróżniających nasze szkoły na rynku. System bazuje na telematyce, która stale monitoruje parametry samochodu. Finder Driver Assistant pozwala sprawdzić przejechaną podczas lekcji trasę, poznać ilość interwencji instruktora, ilość wykonanych jazd oraz pozwala na umówienie się na jazdy online. Przed każdą jazdą otrzymasz przypomnienie SMSem.
Dane z systemu dostępne są również za pośrednictwem profilu kursanta na stronie internetowej. Umożliwia ona dostęp online do historii wszystkich jazd wraz z najważniejszymi wskaźnikami i informacjami (np. trasa, kilometry, prędkość, popełnione błędy). Te dane można udostępnić na portalach społecznościowych.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to rzecz na która stawiamy największy nacisk. Wiemy, że kierowcy nie poruszają się przez całe życie tylko w okolicach, gdzie zdawali egzamin. Program szkolenia obejmuje jazdę w możliwie wszystkich warunkach drogowych np. w nocy, po trasach szybkiego ruchu. Wszystko po to, aby przede wszystkim nauczyć absolwentów Akademii bezpiecznego korzystania z dróg. Egzamin ma być tylko formalnością potwierdzającą nabyte umiejętności.

Uznana marka
Marka Auto Świat. od niemal 20 lat znana jest polskim miłośnikom samochodów z rzetelnej wiedzy związanej z każdym aspektem motoryzacji. Pełne portfolio czasopism sygnowanych tą marką obejmuje; tygodnik Auto Świat, miesięcznik Auto Świat 4×4 oraz Auto Świat Poradnik, dwumiesięcznik Auto Świat Classic, nieregularne wydania Auto Świat Katalog. Marka ĄŚ jest wydawcą nowoczesnego serwisu autoswiat.pl oraz wydań cyfrowych dostosowanych do potrzeb wymagających użytkowników tabletów. Auto Świat jest częścią grupy Auto Bild obecnej w 33 krajach na całym świecie i sprzedającej miesięcznie ponad 7 milionów egzemplarzy.

Chcesz się dowiedzieć jak zdać egzamin na prawo jazdy?
Zachęcamy do obejrzenia serii naszych filmów
https://www.youtube.com/watch?v=F5tOprvZ8WM&list=PLa6MmajAK89Cde_X31C6A-f36L1Jh_by7

Ostatnie opinie o Auto-Szkoła PERFEKT Akademia Auto Świat Maciej Janaszewski

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 14.03.2019

Świetne Przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego :-) oczywiście zdane za pierwszym ! Pozdrawiam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 14.03.2019

Bardzo polecam, dokładne przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera.

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 14.09.2018

Po 2,5 roku przerwy od ostatnich jazd w innym mieście (i nieudanego pierwszego podejścia do egzaminu), zapisałem się do Auto-Szkoły Perfekt na jazdy doszkalające. Pan Maciek jest świetnym nauczycielem, a pani Ola zawsze znajdzie termin na dodatkową godzinę przed samym egzaminem. Udało mi się zdać za drugim podejściem - dziękuję serdecznie i polecam wszystkim!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 27.08.2018

Serdecznie polecam wszystkim poszukującym bardzo dobrej szkoły jazdy w Łodzi, która bezbłędnie przygotuje do egzaminu! Na jazdy przychodzi się z uśmiechem, pan Maciej wszystko zrozumiale tłumaczy, nigdy się nie złości nawet jak się popełni spory błąd :) Każde pytanie, nawet z perspektywy kursanta głupie, spotka się z wyczerpującą odpowiedzią. Opcja odbycia kursu teoretycznego online to też świetna sprawa dla osób studiujących czy pracujących. Egzamin zdany za pierwszym razem! Pozdrawiam cały zespół!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 08.05.2018

Egzamin zdany za 1 :) Trochę czasu minęło bo już 5 lat, ale bardzo miło wspominam naukę w tej szkole. Przygotowanie pod egzamin idealne, ale również pod "normalną" jazdę po egzaminach :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!