Odznaki Szkoły
0 z 4: Zobacz co oznaczają >
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Jesteśmy małą firmą rodzinną, działającą od 1990 roku. Naszym priorytetem jest nie tylko ,,przygotowanie do egzaminu", ale przede wszystkim przygotowanie do prawdziwego, świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym. Zależy nam na tym, by kursanci zdobywali nie tylko wiedzę, ale też pewność siebie, empatię i dobre nawyki. A tym samym potrafili zadbać o bezpieczeństwo własne i innych w ruchu drogowym. Zaufaj nam. Zapraszamy.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówJazdy dodatkowe - ceny i pakiety
kategoria B
cena za pakiet: 1200 zł
ilość godzin w pakiecie: 10h



Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Wiktor S ......k ip: 5.173.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 02.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam tę szkołę jazdy, w szczególności Pana Mirka! Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwość i świetne podejście do kursanta. Na jazdach panowała bezstresowa atmosfera, a każda sytuacja na drodze była dokładnie i spokojnie tłumaczona. Zarówno egzamin teorytyczny, jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem! Jeśli szukacie instruktora z powołania, to tylko Pan Mirek. Dziękuję i gorąco polecam, Wiktor.
Dziękuję i życzę dużo radości z prowadzenia pojazdu.Bezpiecznej i dobrej drogi w dalszym zdobywaniu doświadczeń.Mirek.
Piotr Struszczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.02.2026
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam
Dziękuję i pozdrawiam.
Monika M ..........k ip: 46.204.48.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.10.2021
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Trafiłam do p. Mirka z polecenia po ,,nieudanym,, kursie w innej szkole . Człowiek cierpliwy i wspaniały. Uczy jeździć kursantów , a nie wyucza na pamięć tras egzaminacyjnych. Byłam ciężkim kursantem: emocjonalna, nie wierząca w siebie i swoje umiejętności. Dziękuję p.Mirku i sedecznie P O L E C A M!!!
Agnieszka Z ...........a ip: 159.205.239.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.05.2021
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam.
ip: 83.27.170.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.03.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy. egzamin zdany za pierwszym podejściem dzięki pozytywnemu nastawieniu instruktora i trudach oraz cierpliwość wobec kursantów. lepszej szkoły nie znajdziecie. gorąco polecam. Mobilek