Auto Drive

  255 opinii

O Szkole

Auto Drive

Auto Drive
ul. Kolegialna 7
09-400 Płock

Opis

Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO DRIVE Zbigniew Masztakowski.
Dzięki nauce jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Auto Drive nie tylko zdasz prawo jazdy, ale będziesz też bardzo dobrym kierowcą. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która zrobi z Ciebie prawdziwego kierowcę! OSK Auto Drive to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. U nas czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze. Dzięki nauce jazdy w naszym płockim ośrodku zdobędziesz solidne umiejętności w prowadzeniu i obsługi samochodu, oraz rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym.
Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii B, jazdy doszkalające i dodatkowe zajęcia teoretyczne. Kursy odbywają się również w systemie weekendowym oraz przyśpieszonym. Godziny nauki dostosujemy do twoich potrzeb. Z naszych usług korzystają także osoby, które posiadają już prawo jazdy, ale jeszcze nie czują się pewnie za kierownicą.
Nauka jazdy odbywa się na samochodach takich samych marek jak na egzaminie państwowym. Wykwalifikowani instruktorzy pokażą Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą. Wyjeżdżając na miasto wiesz, że siedzi obok Ciebie cierpliwa i rozsądna osoba, która rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą powstać podczas nauki jazdy na płockich drogach.
Jeśli jeszcze się wahasz ? To pamiętaj, że My gwarantujemy świetne przygotowanie do egzaminu za rozsądną cenę, która może być rozłożona na raty. Naszym dodatkowym plusem jest to, że posiadamy oświetlony plac manewrowy ze wzniesieniem obok biura, a sala wykładowa wyposażona jest w szereg nowoczesnych pomocy dydaktycznych.
U nas niczego nie będziesz musiał uczyć się sam !
Pamiętaj – prawo jazdy kategorii B robisz raz w życiu – wybierz dobrze !!! Wybierz OSK Auto Drive – ZAPRASZAMY już dziś !
Kontakt:
TEL.: 793 794 599
ADRES: 09- 400 Płock, ul. Kolegialna 7 (obok Urzędu Stanu Cywilnego)
e-mail: osk.autodrive@onet.pl
www.oskautodrive.pl
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam Auto drive a szczególnie Pana Zbyszka instruktor z powołania. Mimo że początki były trudne Pan Zbyszek był zawsze wyrozumiały i cierpliwy. Wszystko było wyjaśnione w bardzo prosty sposób. Jazdy odbywały się zawsze w miłej atmosferze.Zdane za pierwszym razem.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam ????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam :-) teoria i praktyka zdana za 1 razem. Dobrze przekazana wiedza, super atmosfera. Zajęcia zaczyna się na łuku i górce, co przekłada się na lepszą orientację i pewność siebie na drodze. Zajęcia trwają po 1.5h, dzięki czemu ma się większą ilość zajęć i można utrzymać na nich odpowiednie skupienie.

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja
- Wadybrak

Szkoły polecane

PAWLIK - Ośrodek Szkolenia Kierowców

878 opinii w tym 563 zaufane

ul. Królewiecka 11 lok. 16, 09-400 Płock

Sprawdź teraz

LOKK - OSK Andrzej Kobierecki

222 opinie w tym 151 zaufanych

al. M. J. Piłsudskiego 28 paw. 5 , 09-407 Płock

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO

683 opinie w tym 493 zaufane

ul. Jachowicza 28, 09-400 Płock

Sprawdź teraz