Liczba odwiedzin: 4393 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Aura. Ośrodek szkolenia kierowców

  (4 opinie)
Rezerwuj kurs

Siedziba

Aura. Ośrodek szkolenia kierowców
Muzealna 18
67-100 Nowa Sól

Opis szkoły

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela

Ostatnie opinie o Aura. Ośrodek szkolenia kierowców

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 08.06.2019

Nie polecam tej szkoly jazdy, a w szczegolnosci pazernego na pieniadze pana J.D malo kto zdaje u niego egzamin wewnterzny a jedyne co sie slyszy „chyba musisz dokupic jeszcze godziny”. Kiedy nie ma sie do czego doczepic, obleje nawet za zle trzymanie kierownicy. Instruktorzy sa w miare porzadku, mili i uprzejmi, natomiast jezdzac z panem J. odczuwa sie ogromny stres i nerwy.

Plusy

brak

Minusy

nerwowa atmosfera, nudne wykłady, ukryte koszty dodatkowe

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 22.09.2017

Instruktor jeżdżący za karę, nie omawiał błędów jedynie upominał, że coś źle. O wszystko trzeba było ciągnąć za język. Jazda w kompletnej ciszy. Jazda w 30st upale bez klimatyzacji "bo szef zabronił". Przez to dwa razy miałam zapalenie ucha od otwartych okien na trasie. Szef opryskliwy i nieuprzejmy na egzaminie wewnętrznym. Ubliżył mi mówiąc że jeżdżę jak tepa blondynka bez wyobraźni. W efekcie przeniosłam dokumenty do innej szkoły gdzie nikt do mnie nie miał żadnych zarzutów. Egzamin zdany za 1 razem. Wniosek? Ta szkoła naciąga na dokupowanie jazd! Nie polecam!!!

Plusy

brak

Minusy

częste zmiany instruktorów, długi czas trwania kursu, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, nerwowa atmosfera, nudne wykłady, problemy z umawianiem na jazdy, skracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.11.2015

Beznadzieja, pan instruktor Przemek na początku miły, później czepia się o wszystko, rzuca chamskimi komentarzami z podtekstem szowinistycznym, całkowicie obrzydził mi siedzenie za kółkiem. Zero podejścia do kursantki, tyle co się nadenerwowałam w Aurze starczy mi na całe życie. Po zmianie szkoły jest o wiele lepiej, ale dowiedziałam się po ponad 20 godzinach jazdy w Aurze, że nie nauczyli mnie tam NIC, czyli po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM!!

Plusy

brak

Minusy

długi czas trwania kursu, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, nerwowa atmosfera, nudne wykłady, problemy z umawianiem na jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 06.11.2014

Okropna szkoła jazdy, strasznie niecierpliwi instruktorzy, najgorszy instruktor jakiego znam Wojtek K. (Po zmianie szkoły jazdy potrzebowałem 6godz, żeby się pozbyć złych nawyków jazdy który u niego nabyłem, a on mi nawet nie zwracał uwagi, że robię źle) Właściciel jest bardzo dziwny, denerwującą gadkę ma. Instruktorzy bez wcześniejszego poinformowania kogoś sobie po prostu z umówionych 4godz na Zieloną Górę, zrobią sobie 1godz po Nowej Soli tłumacząc potem, że zapomnieli mi dać znać, ale przeprosiny gdzie tam. PS: Jeśli ktoś też ma u nich problemy to niech zmieni szkołę, bo po zmianie szkoły potrzebowałem 7godzin doszkalających by zdać prawo jazdy.

Plusy

brak

Minusy

częste zmiany instruktorów, nerwowa atmosfera, nudne wykłady, problemy z umawianiem na jazdy

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!