Liczba odwiedzin: 18630 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

  (188 opinii w tym 141 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
Curie-Skłodowskiej 18
26-610 Radom

Opis szkoły

********************************
ROZPOCZĘCIE NAJBLIŻSZEGO KURSU 20 SIERPNIA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
********************************
W ubiegłym roku Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" obchodził 20-lecie założenia - jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie funkcjonujących placówek tego typu w regionie radomskim. Do chwili obecnej szkolenie w zakresie kat. A i B w tym Ośrodku łącznie przeszło ponad 10 000 kandydatów na kierowców. W roku 1998 z pierwszego kursu skorzystało 7 osób - obecnie w organizowanych comiesięcznych kursach, tych, którzy pragną odbyć szkolenie wyłącznie w Ośrodku "AS" bierze udział w liczbie 60-90 osób.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" należy do nielicznych w kraju, który kształci osoby niepełnosprawne, nieustannie współpracując w tym zakresie z WORD w Radomiu. Wykorzystywany jest do tego celu wyposażony w automatyczną skrzynią biegów pojazd marki Mercedes klasy A. Jest przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych. Przy użyciu tego pojazdu osoba niepełnosprawna zarówno przechodzi szkolenie na kierowcę, jak i odbywa w nim egzamin państwowy.

Ośrodek ten jest także organizatorem corocznych warsztatów dla ponad 100 instruktorów nauki jazdy z regionu radomskiego. Prowadzi szkolenia w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO - drony.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" zajmuje 1 miejsce w tzw. zdawalności według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Od dłuższego czasu zajmuje niekwestionowaną pierwszą pozycję w regionalnych rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych państwowych, a także jedną z najwyższych dotyczących egzaminów praktycznych państwowych. Dane te są opublikowane przez Gazetę Wyborczą.

W części teoretycznej szkolenia wykłady osobiście prowadzi Pan Marcin Suwała - właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, współautor książki pt.: "Mazowiecki GAMBIT", pilot samolotu i instruktor z licencją UL.

Kadrę instruktorów stanowią wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni instruktorzy w liczbie 8 osób (jedna kobieta i siedmiu mężczyzn).
Wśród nich:

1. Marcin Suwała - wspomniany właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, pilot samolotów z licencją UL, specjalista w dziedzinie prawa drogowego, wybitny znawca branży szkoleniowej.

2. Bogusława Janik - instruktor nauki jazdy.

3. Marek Dworzecki - instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy z łącznym stażem ponad 45 000 godzin, trener jazdy defensywnej; Wykładowca, autor prezentacji multimedialnych dotyczących techniki jazdy i safe driving;
Koordynator Ośrodka, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy z siedzibą w Krakowie, Ekspert ogólnopolskiego Tygodnika Prawo Drogowe@News z siedzibą w Warszawie; Pomysłodawca i autor innowacyjnego systemu szkolenia kierowców według modelu skandynawskiego pod hasłem "Projekt Skandynawia"; Były bankowiec, menedżer, szkoleniowiec, mówca publiczny i sportowiec; Pasjonat: kognitywistyki, psychologii transportu, andragogiki, astrofizyki i fizyki kwantowej.

4. Ireneusz Marzec - instruktor nauki jazdy, pedagog - nauczyciel współpracujący z młodzieżą w jednej ze szkół.

5. Sebastian Strusiński - instruktor nauki jazdy.

6. Rafał Ofiara - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy.

7. Wojciech Rutkowski - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy.

8. Andrzej Szymański - instruktor nauki jazdy.

Nasi instruktorzy swoje kwalifikacje i kompetencje poszerzają poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kongresach, a także eventach. Uczestniczą także w szkoleniach na torach samochodowych w tzw. warunkach specjalnych - zobacz galerię.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" między innymi zapewnia:
- badania lekarskie
- materiały szkoleniowe (podręcznik, płyta DVD, e-learnig)
- nowoczesne środki dydaktyczne w postaci tablic, plansz, projekcji filmowych i prezentacji multimedialnych
- flotę samochodową składającą się z 7 pojazdów marki Hyundai i20 - wersje pojazdów egzaminacyjnych
- własny pełnowymiarowy plac manewrowy, umożliwiający wykonywanie zadań egzaminacyjnych za pomocą kilku pojazdów w tym samym czasie. Jeden z pasów ruchu przeznaczony do wykonywania zadania nr 2 (ruszanie z miejsca oraz jazda pasem ruchu do przodu i tyłu) posiada lekki spadek terenu o kącie nachylenia dokładnie odpowiadającemu pochyleniu terenu obu placów manewrowych WORD - przy ul. Suchej 13 i przy ul. Radomskiego 1, co dla osoby początkującej może mieć niemały wpływ na wynik egzaminu państwowego.
====================
PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 20 SIERPNIA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
====================
Szczegółowe informacje:
- od poniedziałku do piątku w godz 9:00-17:00 pod nr tel.: 48 385 86 03
- na stronie internetowej Ośrodka: www.as.radom.pl
- pod adresem e-mail: as.radom@interia.pl

Ostatnie opinie o AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 19.08.2019

Agata Kaźmierczak

Agata Kaźmierczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z czystym sumieniem mogę polecić jazdy z panem Markiem Dworzeckim, który wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą, jeśli jest potrzeba wyjaśni coś nawet kilka razy. Atmosfera podczas jazdy była bardzo miła i wiem że ten czas nie był zmarnowany. Dzięki panu Markowi udało mi się zdać egzamin państwowy za co bardzo dziękuję. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Pani Agato, jest nam bardzo miło. Gratulacje w imieniu całej naszej kadry trenerów :) OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 13.08.2019

Ada Pawłowska

Ada Pawłowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam jazdy doszkalające z p. Bogusławą Janik. Po moim kursie w innej szkole byłam bardzo niepewna jeśli chodzi o zdolności kierowania samochodem, ale dzięki wspomnianej instruktorce, udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem. Miła atmosfera i punktualność to jedne z wielu pozytywnych cech, których miałam okazję doświadczyć.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, bardzo nam miło. Proszę przyjąć gratulacje od całego teamu Ośrodka. Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy! :) OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 12.08.2019

Weronika Madej

Weronika Madej
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo miła atmosfera i profesjonalizm. Przygotowanie tak by na egzaminie nie było żadnej niespodzianki. Pani Bogusia Janik posiada naprawdę ogromną cierpliwość, nawet do ciężkich przypadków. Nigdy się nie denerwuje, tłumaczy nawet sto razy. Każda mankament jest trenowany do skutku. Do każdego kursanta podchodzi życzliwie. Mnie do egzaminu przygotowała najlepiej jak się dało.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię oraz rekomendacje naszego Ośrodka i szkoleniowca. Cieszymy się razem z Panią :) Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy! OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 11.08.2019

Kasia Owczarek

Kasia Owczarek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z czystym sumieniem polecam jazdy doszkalające u Pana Marka Dworzeckiego, który jest profesjonalistą w każdym calu z umiejętnością przekazania wiedzy, którą posiada. Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze, a to dzięki osobie Pana Marka, którego nie da się nie lubić. Wsiadając już do samego samochodu to była czysta przyjemność. Instruktor z powołania - gdyby wszyscy mieli takie podejście na naszych drogach byłoby dużo dużo bezpieczniej. Pozdrawiam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Bardzo nam miło :) Dziękujemy za opinię i rekomendacje. Życzymy bezpieczniej jazdy - OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 09.08.2019

Magdalena Korcz

Magdalena Korcz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Świetna szkoła dzięki Panu Markowi Dworzeckiemu. Niezwykły człowiek, który jak nikt odnajduje się w nauczaniu młodych kierowców. Wymagający, dokładny, skrupulatny a przy tym wszystkim przesympatyczny. Oby więcej takich szkoleniowców.

Plusy

brak

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, miło nam, że mogliśmy pomóc spełnić Pani marzenia :) Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy! - OSK AS

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!