Liczba odwiedzin: 16041 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

  (162 opinie w tym 124 zaufane)
Rezerwuj kurs

Siedziba

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
Curie-Skłodowskiej 18
26-610 Radom

Opis szkoły

********************************
ROZPOCZĘCIE NAJBLIŻSZEGO KURSU 23 KWIETNIA 2019 R. O GODZ. 17:30 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
********************************
W ubiegłym roku Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" obchodził 20-lecie założenia - jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie funkcjonujących placówek tego typu w regionie radomskim. Do chwili obecnej szkolenie w zakresie kat. A i B w tym Ośrodku łącznie przeszło ponad 10 000 kandydatów na kierowców. W roku 1998 z pierwszego kursu skorzystało 7 osób - obecnie w organizowanych comiesięcznych kursach, tych, którzy pragną odbyć szkolenie wyłącznie w Ośrodku "AS" bierze udział w liczbie 60-90 osób.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" należy do nielicznych w kraju, który kształci osoby niepełnosprawne, nieustannie współpracując w tym zakresie z WORD w Radomiu. Wykorzystywany jest do tego celu wyposażony w automatyczną skrzynią biegów pojazd marki Mercedes klasy A. Jest przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych. Przy użyciu tego pojazdu osoba niepełnosprawna zarówno przechodzi szkolenie na kierowcę, jak i odbywa w nim egzamin państwowy.

Ośrodek ten jest także organizatorem corocznych warsztatów dla ponad 100 instruktorów nauki jazdy z regionu radomskiego. Prowadzi szkolenia w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO - drony.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" zajmuje 1 miejsce w tzw. zdawalności według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Od dłuższego czasu zajmuje niekwestionowaną pierwszą pozycję w regionalnych rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych państwowych, a także jedną z najwyższych dotyczących egzaminów praktycznych państwowych. Dane te są opublikowane przez Gazetę Wyborczą.

W części teoretycznej szkolenia wykłady osobiście prowadzi Pan Marcin Suwała - właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, współautor książki pt.: "Mazowiecki GAMBIT", pilot samolotu i instruktor z licencją UL.

Kadrę instruktorów stanowią wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni instruktorzy w liczbie 8 osób (jedna kobieta i siedmiu mężczyzn). Wśród nich:
1. Marcin Suwała - wspomniany właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, pilot samolotów z licencją UL, specjalista w dziedzinie prawa drogowego, wybitny znawca branży szkoleniowej
2. Bogusława Janik - instruktor nauki jazdy
3. Marek Dworzecki - instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy z łącznym stażem ponad 45 000 godzin. Pasjonat: motoryzacji, jazdy defensywnej, jazdy sportowej, psychologii transportu i kognitywistyki. Wykładowca, autor prezentacji multimedialnych dotyczących techniki jazdy i safe driving,
koordynator Ośrodka, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy z siedzibą w Krakowie, autor artykułów, Ekspert ogólnopolskiego Tygodnika Prawo Drogowe@News z siedzibą w Warszawie, pomysłodawca i autor innowacyjnego systemu szkolenia kierowców na wzór skandynawski pod hasłem "Projekt Skandynawia", były bankowiec, menedżer, szkoleniowiec, mówca publiczny i sportowiec
4. Ireneusz Marzec - instruktor nauki jazdy, pedagog - nauczyciel współpracujący z młodzieżą w jednej ze szkół
5. Sebastian Strusiński - instruktor nauki jazdy
6. Rafał Ofiara - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
7. Wojciech Rutkowski - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
8. Andrzej Szymański - instruktor nauki jazdy

Nasi instruktorzy swoje kwalifikacje i kompetencje poszerzają poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kongresach, a także eventach. Uczestniczą także w szkoleniach na torach samochodowych w tzw. warunkach specjalnych - zobacz galerię.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" między innymi zapewnia:
- badania lekarskie
- materiały szkoleniowe (podręcznik, płyta DVD, e-learnig)
- nowoczesne środki dydaktyczne w postaci tablic, plansz, projekcji filmowych i prezentacji multimedialnych
- flotę samochodową składającą się z 7 pojazdów marki Hyundai i20 - wersje pojazdów egzaminacyjnych
- własny pełnowymiarowy plac manewrowy, umożliwiający wykonywanie zadań egzaminacyjnych za pomocą kilku pojazdów w tym samym czasie. Jeden z pasów ruchu przeznaczony do wykonywania zadania nr 2 (ruszanie z miejsca oraz jazda pasem ruchu do przodu i tyłu) posiada lekki spadek terenu o kącie nachylenia dokładnie odpowiadającemu pochyleniu terenu obu placów manewrowych WORD - przy ul. Suchej 13 i przy ul. Radomskiego 1, co dla osoby początkującej może mieć niemały wpływ na wynik egzaminu państwowego.
====================
PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 23 KWIETNIA 2019 R. O GODZ. 17:30 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
====================
Szczegółowe informacje:
- od poniedziałku do piątku w godz 9:00-17:00 pod nr tel.: 48 385 86 03
- na stronie internetowej Ośrodka: www.as.radom.pl
- pod adresem e-mail: as.radom@interia.pl

Ostatnie opinie o AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 17.04.2019

Sandra Jopek

Sandra Jopek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam Pana Marka Dworzeckiego Instruktora nauki techniki jazdy, który jest bardzo sympatyczną, cierpliwą i wyrozumiałą osobą, posiada ogromną wiedzę oraz potrafi świetnie przygotować do egzaminu na prawo jazdy. Miałam przyjemność uczyć się od prawdziwego profesjonalisty. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze, co pomagało mi rozładować stres. Jestem Bardzo wdzięczna Panu Markowi za przeszkolenie mnie w technice jazdy, a także za to, że podnosił mnie na duchu i motywował co oczywiście poskutkowało zdaniem egzaminu państwowego. Widać, że to osoba z powołania. Życzę Panu Wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję z całego serca za pomoc, pozdrawiam ???? zachęcam do odwiedzenia strony internetowej http://idtj.pl/

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, miło nam. Dziękujemy za opinię i rekomendacje. Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy - OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 12.04.2019

Karolina Budzińska

Karolina Budzińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam Panią Janik. Bardzo cierpliwa, wyrozumiała i profesjonalna instruktora. Na jazdach zawsze panowała miła atmosfera. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za opinię - OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 09.04.2019

Tomasz Kusio

Tomasz Kusio
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam serdecznie Panią Bogusie Janik. Pani Bogusia jest profesjonalnym instruktorem. Wytłumaczyła mi wszystko od podstaw w prosty, zrozumiały sposób. Zwracała uwagę na błędy, potrafiła dobrze wytłumaczyć na czym one polegają i jak jeździć żeby było ich jak najmniej. Podczas jazd panowała bardzo miła atmosfera. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu udało mi się wczoraj zdać egzamin za pierwszym podejściem. Podczas jazd wielokrotnie jeździłem trasą egzaminacyjną co sprawiło że czułem się pewnie. Pani Bogusława Janik jest najlepszą instruktorką nauki jazdy. Dziękuję za przygotowanie. Jeszcze raz gorąco polecam!

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowny Panie, bardzo nam miło. Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy - OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 08.04.2019

Sylwia Sochaj

Sylwia Sochaj
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam Pana Marka dzięki jazdą doszkalającym udało mi się zdać egzamin. Cierpliwy człowiek, który wszystko wytłumaczy i potrzyma na duchu i . Pierwszy raz udało mi się spotkać tak cudownego człowieka. ????

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, bardzo nam miło. Serdecznie pozdrawiamy. OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 04.04.2019

Klaudia Orlicka

Klaudia Orlicka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam szkołę As. Profesjonalne podejście do kursanta oraz cierpliwość. Przed kursem kompletnie nie posiadałam wiedzy na temat samochodu, natomiast po 30 godzinach jazd i wykładów z panem Marcinem Suwałą, udało mi się zdać zarówno egzamin praktyczny jak i teoretyczny za pierwszym razem. Jeszcze raz gorąco polecam!

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękuję za opinię i GRATULUJĘ ZDANEGO EGZAMINU.

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!