Liczba odwiedzin: 17306 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

  (177 opinii w tym 133 zaufane)
Rezerwuj kurs

Siedziba

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
Curie-Skłodowskiej 18
26-610 Radom

Opis szkoły

********************************
ROZPOCZĘCIE NAJBLIŻSZEGO KURSU 9 LIPCA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
********************************
W ubiegłym roku Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" obchodził 20-lecie założenia - jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie funkcjonujących placówek tego typu w regionie radomskim. Do chwili obecnej szkolenie w zakresie kat. A i B w tym Ośrodku łącznie przeszło ponad 10 000 kandydatów na kierowców. W roku 1998 z pierwszego kursu skorzystało 7 osób - obecnie w organizowanych comiesięcznych kursach, tych, którzy pragną odbyć szkolenie wyłącznie w Ośrodku "AS" bierze udział w liczbie 60-90 osób.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" należy do nielicznych w kraju, który kształci osoby niepełnosprawne, nieustannie współpracując w tym zakresie z WORD w Radomiu. Wykorzystywany jest do tego celu wyposażony w automatyczną skrzynią biegów pojazd marki Mercedes klasy A. Jest przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych. Przy użyciu tego pojazdu osoba niepełnosprawna zarówno przechodzi szkolenie na kierowcę, jak i odbywa w nim egzamin państwowy.

Ośrodek ten jest także organizatorem corocznych warsztatów dla ponad 100 instruktorów nauki jazdy z regionu radomskiego. Prowadzi szkolenia w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO - drony.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" zajmuje 1 miejsce w tzw. zdawalności według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Od dłuższego czasu zajmuje niekwestionowaną pierwszą pozycję w regionalnych rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych państwowych, a także jedną z najwyższych dotyczących egzaminów praktycznych państwowych. Dane te są opublikowane przez Gazetę Wyborczą.

W części teoretycznej szkolenia wykłady osobiście prowadzi Pan Marcin Suwała - właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, współautor książki pt.: "Mazowiecki GAMBIT", pilot samolotu i instruktor z licencją UL.

Kadrę instruktorów stanowią wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni instruktorzy w liczbie 8 osób (jedna kobieta i siedmiu mężczyzn). Wśród nich:
1. Marcin Suwała - wspomniany właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, pilot samolotów z licencją UL, specjalista w dziedzinie prawa drogowego, wybitny znawca branży szkoleniowej
2. Bogusława Janik - instruktor nauki jazdy
3. Marek Dworzecki - instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy z łącznym stażem ponad 45 000 godzin. Pasjonat: motoryzacji, jazdy defensywnej, jazdy sportowej, psychologii transportu i kognitywistyki. Wykładowca, autor prezentacji multimedialnych dotyczących techniki jazdy i safe driving,
koordynator Ośrodka, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy z siedzibą w Krakowie, autor artykułów, Ekspert ogólnopolskiego Tygodnika Prawo Drogowe@News z siedzibą w Warszawie, pomysłodawca i autor innowacyjnego systemu szkolenia kierowców na wzór skandynawski pod hasłem "Projekt Skandynawia", były bankowiec, menedżer, szkoleniowiec, mówca publiczny i sportowiec
4. Ireneusz Marzec - instruktor nauki jazdy, pedagog - nauczyciel współpracujący z młodzieżą w jednej ze szkół
5. Sebastian Strusiński - instruktor nauki jazdy
6. Rafał Ofiara - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
7. Wojciech Rutkowski - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
8. Andrzej Szymański - instruktor nauki jazdy

Nasi instruktorzy swoje kwalifikacje i kompetencje poszerzają poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kongresach, a także eventach. Uczestniczą także w szkoleniach na torach samochodowych w tzw. warunkach specjalnych - zobacz galerię.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" między innymi zapewnia:
- badania lekarskie
- materiały szkoleniowe (podręcznik, płyta DVD, e-learnig)
- nowoczesne środki dydaktyczne w postaci tablic, plansz, projekcji filmowych i prezentacji multimedialnych
- flotę samochodową składającą się z 7 pojazdów marki Hyundai i20 - wersje pojazdów egzaminacyjnych
- własny pełnowymiarowy plac manewrowy, umożliwiający wykonywanie zadań egzaminacyjnych za pomocą kilku pojazdów w tym samym czasie. Jeden z pasów ruchu przeznaczony do wykonywania zadania nr 2 (ruszanie z miejsca oraz jazda pasem ruchu do przodu i tyłu) posiada lekki spadek terenu o kącie nachylenia dokładnie odpowiadającemu pochyleniu terenu obu placów manewrowych WORD - przy ul. Suchej 13 i przy ul. Radomskiego 1, co dla osoby początkującej może mieć niemały wpływ na wynik egzaminu państwowego.
====================
PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 9 LIPCA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
====================
Szczegółowe informacje:
- od poniedziałku do piątku w godz 9:00-17:00 pod nr tel.: 48 385 86 03
- na stronie internetowej Ośrodka: www.as.radom.pl
- pod adresem e-mail: as.radom@interia.pl

Ostatnie opinie o AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 14.06.2019

Kinga Mortka

Kinga Mortka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bogusia Janik bardzo miła, dokładnie i spokojnie wszystko wytłumaczy, świetna Pani instruktor.

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Pani Kingo, dziękujemy za opinię - OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 07.06.2019

Wiktoria Romanowska

Wiktoria Romanowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam zarówno szkole jak i intsruktora pana Marka Dworzeckiego, jazdy doszkalające rozjaśniły mój pogląd na samą jazdę samochodem jak i również myślenie za kierownicą. Instruktor okazał wyjątkową wyrozumiałość oraz wyjątkowy profesjonalizm. Posiada niepodważalną wiedzę nie tylko odnośnie nauki prowadzenia pojazdów ale i dydaktyczną pozwalającą dotrzeć nawet i do trudnych przypadków które marzą o upragnionych uprawnieniach do prowadzenia pojazdów

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię i rekomendacje Pana Marka oraz naszego Ośrodka. Życzymy szerokiej drogi! OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 05.06.2019

Patrycja Krawczyk

Patrycja Krawczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam szkołę AS! Wykłady przeprowadzane przez Pana Marcina są bardzo interesujące i zrozumiałe. Zajęcia praktyczne też miałam z Panem Marcinem, który sprawia że nauka jazdy staje się przyjemnością z pewnością mogę powiedzieć że jest sympatyczną i bardzo cierpliwą osobą. Zajęcia praktyczne przeprowadza w sposób skuteczny uczy jak szybko i skutecznie oceniać sytuację na drodze. Podczas jazd panowała bardzo miła atmosfera. Dziękuje za przygotowanie i jeszcze raz gorąco polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Wielką satysfakcję sprawia mi nauczanie osób które są bardzo zaangażowane w naukę jak Ty Patrycjo. Dziękuję za opinię i oczywiście jeździj ostrożnie.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 30.05.2019

Anastasiia Samihulina

Anastasiia Samihulina
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Super Szkoła. Teorię oraz praktykę zdałam za pierwszym razem. Wszystko to zawdzięczam mojemu wykładowcy i instruktorowi czyli Panu Marcinowi. Dziękuję

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękuję za miłe słowa - Marcin S.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 27.05.2019

Mateusz Michalak

Mateusz Michalak
Opinia niezweryfikowna

Zdecydowanie polecam tę szkołę. Zachęcam również osoby z niepełnosprawnością do skorzystania z usług ,ponieważ w As'ie jest taka możliwość , można nawet uzyskać dofinansowanie do kursu. Jedna z niewielu szkół w okolicy ucząca osoby niepełnosprawne. Naprawdę SERDECZNE polecam. Jeżeli stoisz przed wyborem szkoły trafiłeś w odpowiednie miejsce :)Mimo moich dojazdów na kurs (+-60 km) było warto i naprawdę nie żałuję wyboru. Pozdrawiam Wszystkich pracowników , Do zobaczenia na drodze.

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za zaufanie do naszej firmy i życzymy szerokiej drogi.

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!