Liczba odwiedzin: 14036 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

  (152 opinie w tym 114 zaufanych)

Siedziba

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
Curie-Skłodowskiej 18
26-610 Radom

Opis szkoły

********************************
ROZPOCZĘCIE NAJBLIŻSZEGO KURSU 26 LUTEGO 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
********************************
W ubiegłym roku Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" obchodził 20-lecie założenia - jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie funkcjonujących placówek tego typu w regionie radomskim. Do chwili obecnej szkolenie w zakresie kat. A i B w tym Ośrodku łącznie przeszło ponad 10 000 kandydatów na kierowców. W roku 1998 z pierwszego kursu skorzystało 7 osób - obecnie w organizowanych comiesięcznych kursach, tych, którzy pragną odbyć szkolenie wyłącznie w Ośrodku "AS" bierze udział w liczbie 60-90 osób.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" należy do nielicznych w kraju, który kształci osoby niepełnosprawne, nieustannie współpracując w tym zakresie z WORD w Radomiu. Wykorzystywany jest do tego celu wyposażony w automatyczną skrzynią biegów pojazd marki Mercedes klasy A. Jest przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych. Przy użyciu tego pojazdu osoba niepełnosprawna zarówno przechodzi szkolenie na kierowcę, jak i odbywa w nim egzamin państwowy.

Ośrodek ten jest także organizatorem corocznych warsztatów dla ponad 100 instruktorów nauki jazdy z regionu radomskiego. Prowadzi szkolenia w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO - drony.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" zajmuje 1 miejsce w tzw. zdawalności według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Od dłuższego czasu zajmuje niekwestionowaną pierwszą pozycję w regionalnych rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych państwowych, a także jedną z najwyższych dotyczących egzaminów praktycznych państwowych. Dane te są opublikowane przez Gazetę Wyborczą.

W części teoretycznej szkolenia wykłady osobiście prowadzi Pan Marcin Suwała - właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, współautor książki pt.: "Mazowiecki GAMBIT", pilot samolotu i instruktor z licencją UL.

Kadrę instruktorów stanowią wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni instruktorzy w liczbie 8 osób (jedna kobieta i siedmiu mężczyzn). Wśród nich:
1. Marcin Suwała - wspomniany właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, pilot samolotów z licencją UL, specjalista w dziedzinie prawa drogowego, wybitny znawca branży szkoleniowej
2. Bogusława Janik - instruktor nauki jazdy
3. Marek Dworzecki - instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy, ze stażem ponad 45 000 godzin, wykładowca, autor prezentacji multimedialnych dotyczących techniki jazdy, pasjonat motoryzacji, psychologii transportu i kognitywistyki, koordynator Ośrodka, sekretarz i członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy z siedzibą w Krakowie, autor artykułów, Ekspert ogólnopolskiego Tygodnika Prawo Drogowe@News z siedzibą w Warszawie, Autor inmowacyjnego skandynawskiego systemu szkolenia kierowców pt.: "Projekt Skandynawia", były bankowiec, menedżer, szkoleniowiec, mówca publiczny i sportowiec
4. Ireneusz Marzec - instruktor nauki jazdy, pedagog - nauczyciel współpracujący z młodzieżą w jednej ze szkół
5. Sebastian Strusiński - instruktor nauki jazdy
6. Rafał Ofiara - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
7. Wojciech Rutkowski - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy
8. Andrzej Szymański - instruktor nauki jazdy

Nasi instruktorzy swoje kwalifikacje i kompetencje poszerzają poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kongresach, a także eventach. Uczestniczą także w szkoleniach na torach samochodowych w tzw. warunkach specjalnych - zobacz galerię.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" między innymi zapewnia:
- badania lekarskie
- materiały szkoleniowe (podręcznik, płyta DVD, e-learnig)
- nowoczesne środki dydaktyczne w postaci tablic, plansz, projekcji filmowych i prezentacji multimedialnych
- flotę samochodową składającą się z 7 pojazdów marki Hyundai i20 - wersje pojazdów egzaminacyjnych
- własny pełnowymiarowy plac manewrowy, umożliwiający wykonywanie zadań egzaminacyjnych za pomocą kilku pojazdów w tym samym czasie. Jeden z pasów ruchu przeznaczony do wykonywania zadania nr 2 (ruszanie z miejsca oraz jazda pasem ruchu do przodu i tyłu) posiada lekki spadek terenu o kącie nachylenia dokładnie odpowiadającemu pochyleniu terenu obu placów manewrowych WORD - przy ul. Suchej 13 i przy ul. Radomskiego 1, co dla osoby początkującej może mieć niemały wpływ na wynik egzaminu państwowego.
====================
PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 26 LUTEGO 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
====================
Szczegółowe informacje:
- od poniedziałku do piątku w godz 9:00-17:00 pod nr tel.: 48 385 86 03
- na stronie internetowej Ośrodka: www.as.radom.pl
- pod adresem e-mail: as.radom@interia.pl

Ostatnie opinie o AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.02.2019

Ola Śmietanka

Ola Śmietanka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Mili i profesjonalni instruktorzy. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 14.02.2019

Ola Dadak

Ola Dadak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam Pana Marka Dworzeckiego, bardzo cierpliwy i profesjonalny instruktor. Dobrze przygotowuje do egzaminu, potrafi zmotywować :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię i rekomendacje. Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy! OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 13.02.2019

Angelika Fidut

Angelika Fidut
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Gorąco polecam ośrodek As, interesujące wykłady, wiedza przekazana w zrozumiały sposób. Polecam naukę pod okiem Instruktora Nauki Jazdy oraz Instruktora Techniki Jazdy Pana Marka Dworzeckiego. Niezwykle profesjonalny i oddany kursantom instruktor. Cierpliwy i posiadający ogromną wiedzę. Pan Marek oprócz kierowania pojazdem, uczy odpowiedzialności oraz rozsądku na drodze.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Szerokiej drogi! OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.02.2019

Sylvia Cataleya

Sylvia Cataleya
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Chciala bym wszystkim z calego serca polecic Pana Marka Dworzeckiego jest to instruktor z powołania wspanialy człowiek z powolania ❤ mimo trudnosci z moja osoba nauczyl mnie jak jezdzic bezpiecznie profesjonalnie przygotowal mnie do jazdy, perfekcjonalista w kazdym stopniu i czlowiek o wielkim sercu????

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Pani Sylwio, bardzo nam miło. Dziękujemy za opinię. OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 08.02.2019

Marzena Gniadek

Marzena Gniadek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam As !Marek Dworzecki wspaniały instruktor,wyrozumialy,cierpliwy.Jest nauczycielem syworzonym do tego co robi jak uczy i rozumie innych.Daje materiały, które pomagaja kiedy uczymy sie jeździć. POLECAM

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za opinię i rekomendacje. OSK AS.

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!