Liczba odwiedzin: 19300 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

  195 opinii w tym 146 zaufanych
Rezerwuj kurs

Siedziba

AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
Curie-Skłodowskiej 18
26-610 Radom

Opis szkoły

********************************
ROZPOCZĘCIE NAJBLIŻSZEGO KURSU 31 PAŹDZIERNIKA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
********************************
W ubiegłym roku Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" obchodził 20-lecie założenia - jest jednym z najdłużej i nieprzerwanie funkcjonujących placówek tego typu w regionie radomskim. Do chwili obecnej szkolenie w zakresie kat. A i B w tym Ośrodku łącznie przeszło ponad 10 000 kandydatów na kierowców. W roku 1998 z pierwszego kursu skorzystało 7 osób - obecnie w organizowanych comiesięcznych kursach, tych, którzy pragną odbyć szkolenie wyłącznie w Ośrodku "AS" bierze udział w liczbie 60-90 osób.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" należy do nielicznych w kraju, który kształci osoby niepełnosprawne, nieustannie współpracując w tym zakresie z WORD w Radomiu. Wykorzystywany jest do tego celu wyposażony w automatyczną skrzynią biegów pojazd marki Mercedes klasy A. Jest przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych. Przy użyciu tego pojazdu osoba niepełnosprawna zarówno przechodzi szkolenie na kierowcę, jak i odbywa w nim egzamin państwowy.

Ośrodek ten jest także organizatorem corocznych warsztatów dla ponad 100 instruktorów nauki jazdy z regionu radomskiego. Prowadzi szkolenia w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO - drony.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" zajmuje 1 miejsce w tzw. zdawalności według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, opublikowanego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Od dłuższego czasu zajmuje niekwestionowaną pierwszą pozycję w regionalnych rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych państwowych, a także jedną z najwyższych dotyczących egzaminów praktycznych państwowych. Dane te są opublikowane przez Gazetę Wyborczą.

W części teoretycznej szkolenia wykłady osobiście prowadzi Pan Marcin Suwała - właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor techniki jazdy, współautor książki pt.: "Mazowiecki GAMBIT", pilot samolotu i instruktor z licencją UL.

Kadrę instruktorów stanowią wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni instruktorzy w liczbie 9 osób (jedna kobieta i ośmiu mężczyzn).
Wśród nich:

1. Marcin Suwała - wspomniany właściciel i kierownik Ośrodka, instruktor nauki jazdy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, pilot samolotów z licencją UL, specjalista w dziedzinie prawa drogowego, wybitny znawca branży szkoleniowej.

2. Bogusława Janik - instruktor nauki jazdy.

3. Marek Dworzecki - instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy z łącznym stażem ponad 45 000 godzin, trener jazdy defensywnej; Wykładowca, autor prezentacji multimedialnych dotyczących techniki jazdy i safe driving;
Koordynator Ośrodka, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy z siedzibą w Krakowie, Ekspert ogólnopolskiego Tygodnika Prawo Drogowe@News z siedzibą w Warszawie; Pomysłodawca i autor innowacyjnego systemu szkolenia kierowców według modelu skandynawskiego pod hasłem "Projekt Skandynawia"; Były bankowiec, menedżer, szkoleniowiec, mówca publiczny i sportowiec; Pasjonat: kognitywistyki, psychologii transportu, andragogiki, astrofizyki i fizyki kwantowej.

4. Ireneusz Marzec - instruktor nauki jazdy, pedagog - nauczyciel współpracujący z młodzieżą w jednej ze szkół.

5. Sebastian Strusiński - instruktor nauki jazdy.

6. Rafał Ofiara - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy.

7. Wojciech Rutkowski - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy.

8. Andrzej Szymański - instruktor nauki jazdy.

9. Michał Nowicki - instruktor nauki jazdy, kierowca zawodowy.

Nasi instruktorzy swoje kwalifikacje i kompetencje poszerzają poprzez udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kongresach, a także eventach. Uczestniczą także w szkoleniach na torach samochodowych w tzw. warunkach specjalnych - zobacz galerię.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów "AS" między innymi zapewnia:
- badania lekarskie
- materiały szkoleniowe (podręcznik, płyta DVD, e-learnig)
- nowoczesne środki dydaktyczne w postaci tablic, plansz, projekcji filmowych i prezentacji multimedialnych
- flotę samochodową składającą się z 7 pojazdów marki Hyundai i20 - wersje pojazdów egzaminacyjnych
- własny pełnowymiarowy plac manewrowy, umożliwiający wykonywanie zadań egzaminacyjnych za pomocą kilku pojazdów w tym samym czasie. Jeden z pasów ruchu przeznaczony do wykonywania zadania nr 2 (ruszanie z miejsca oraz jazda pasem ruchu do przodu i tyłu) posiada lekki spadek terenu o kącie nachylenia dokładnie odpowiadającemu pochyleniu terenu obu placów manewrowych WORD - przy ul. Suchej 13 i przy ul. Radomskiego 1, co dla osoby początkującej może mieć niemały wpływ na wynik egzaminu państwowego.
====================
PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 31 PAŹDZIERNIKA 2019 R. O GODZ. 17:00 W SIEDZIBIE OŚRODKA PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ 18 W RADOMIU.
====================
Szczegółowe informacje:
- od poniedziałku do piątku w godz 9:00-17:00 pod nr tel.: 48 385 86 03
- na stronie internetowej Ośrodka: www.as.radom.pl
- pod adresem e-mail: as.radom@interia.pl

Ostatnie opinie o AS Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 08.10.2019

Martyna Stanik

Martyna Stanik
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobra szkoła, zarówno jeśli chodzi o wykłady jak i jazdy. Przemiła atmosfera połączona z profesjonalizmem. Pani Bogusia, z którą miałam jazdy wykazała się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem, potrafi wszystko wyjaśnić, ćwiczy pewne elementy wielokrotnie, tak żeby na egzaminie nas nic nie zaskoczyło. Polecam Asa wszystkim, którzy chcą nauczyć się zsad ruchu drogowego i sprawnego poruszania po mieście.

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, bardzo nam miło, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za opinię. Życzymy bezpiecznej jazdy :) OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 07.10.2019

Kacper D .....k ip: 188.146.103.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam bardzo gorąco! Nauka z panem Markiem Dworzeckim to przyjemność.Mila atmosfera,zero stresu na jazdach, a przy tym przygotowanie do egzaminu pierwsza klasa.

Plusy

atrakcyjna cena, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za opinię. Szerokiej drogi! OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 05.10.2019

Dominika Kraska

Dominika Kraska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam szkołę nauki jazdy AS, szczególnie zajęcia pod okiem Pana Marka Dworzeckiego, który wykazuje pełen profesjonalizm zachowując miła i przyjazna atmosferę. Instruktor z powołania :) Podczas zajęć dostajemy wiele cennych rad oraz rzetelnych informacji na temat prawidłowych technik jazdy. Polecam osobą, które chcą dołączyć do grona świadomych kierowców a przede wszystkim bezpieczeństwo to ich priorytet.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Szanowna Pani, bardzo nam miło. Dziękujemy za wyrażenie opinii. Życzymy bezpiecznej jazdy i niezapomnianych wrażeń ze szkolenia samochodowego z techniki jazdy w warunkach specjalnych w ramach Projektu Skandynawia pod okiem Pana Marka, w dniu 26 października br :) OSK AS

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 01.10.2019

Michał P .....a ip: 37.47.26.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam szkołę nauki jazdy As. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu - wykłady Pana Marcina, a także zajęć praktycznych z Panią Bogusią Janik zdałem obydwa egzaminy państwowe za pierwszym podejściem. Pani Bogusia Janik to naprawdę instruktor z powołania. Polecam!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Panie Michale, bardzo nam miło. Dziękujemy za recenzję. Życzymy miłej i bezpiecznej jazdy - OSK AS.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 23.09.2019

Mikołaj Kowalski

Mikołaj Kowalski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam, Marek Dworzecki, wszystko wytłumaczone na spokojnie, dokładnie, więcej nauczy jeśli będziesz tego chciał

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za opinię-OSK AS.

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!