Super Testy na prawo jazdy

TESTY NA PRAWO JAZDY 2022!

Oficjalna, aktualna i pełna baza pytań na wszystkie kategorie prawa jazdy w aplikacji Super Testy od SuperPrawoJazdy.pl - największego portalu szkół jazdy w Polsce.

Super testy na prawo jazdySuper testy na prawo jazdy

Wszystkie aktualne pytania z WORD

W aplikacji Super Testy znajdziesz wszystkie aktualne pytania na prawo jazdy, dokładnie takie same, jak na egzaminie państwowym w WORD. Jest to oficjalna baza pytań na prawo jazdy zatwierdzona przez Ministerstwo Infrastruktury.

Aktualizacja testów: 19.01.2022

Darmowe testy na prawo jazdy

Aplikacja Super Testy gwarantuje Ci dostęp do całej bazy pytań ZA DARMO! Wszystko dzięki nauce w trybie "Krok po kroku", gdzie podzieliliśmy pytania testowe na poszczególne działy tematyczne, a działy na mniejsze światy.
Aby odblokować kolejny świat nie można popełnić więcej niż dwa błędy w danej rozgrywce. Ten element grywalizacji nie pozwala się nudzić i sprawia, że nauka staje się przyjemną formą spędzania czasu.

Symulacja egzaminu państwowego

W aplikacji Super Testy znajdziesz też możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą symulacji egzaminu państwowego, który przebiega w dokładnie taki sam sposób, jak oficjalny egzamin państwowy w WORD. Dotyczy to zarówno zasad, czasu trwania oraz doboru pytań.

Super Testy – na smartfonie i w przeglądarce!

Testy na wszystkie kategorie

Posiadamy wszystkie pytania egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii:
B, B1, A, A2, A1, AM, C, C1, D, D1 oraz wyjaśnienia do każdego z nich.

Ekologiczny E-podręcznik

Papierowe książki, płyty CD… to przeszłość! Proponujemy nowoczesne rozwiązania i dbamy o naszą planetę, dlatego podręcznik do nauki na prawo jazdy znajdziesz w aplikacji Super Testy. Bądź EKO – ekologiczny i ekonomiczny!

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Nauka jest dostępna na wszystkich platformach: Android, iOS, komputer, laptop, tablet. Dzięki aplikacji na swoim smartfonie możesz uczyć się online i offline. Jeżeli wolisz naukę na większym ekranie, możesz skorzystać z dostępu do materiałów w przeglądarce, wykorzystując do tego komputer lub laptop.

Uczmy się razem i ZDAJMY TO!

Jak działa aplikacja Super Testy?

Rozpocznij test za darmo

i sprawdź czy zdasz

Pobierz aplikację Super Testy na smartfon

Wybierz testy od SuperPrawoJazdy.pl i otrzymaj dostęp do wszystkich oficjalnych pytań na prawo jazdy (dokładnie takich, jak na egzaminie w WORD):

  • Android / iOS
  • te same filmy i zdjęcia
  • identyczne pytania i odpowiedzi
  • wyjaśnienia do wszystkich pytań
  • możliwość oznaczenia trudnych pytań
  • powrót do pytań z błędnymi odpowiedziami

Cała baza pytań testów na prawo jazdy jest zatwierdzona oraz udostępniona przez Ministerstwo Infrastruktury i właśnie te wszystkie pytania są zawarte w aplikacji Super Testy od SuperPrawoJazdy.pl!

Dzięki korzystaniu z aplikacji Super Testy masz pewność, że poznasz w 100% aktualne pytania na prawo jazdy całkowicie ZA DARMO!

Super testy na prawo jazdySuper testy na prawo jazdy

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem i chciałbyś dowiedzieć się więcej..

Infolinia

880 900 950

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Facebook Instagram

@superprawojazdy.pl

E-mail

kontakt@superprawojazdy.pl