Liczba odwiedzin profilu szkoły: 21285

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO

miasto: Pabianice

odpowiedź: średnio powyżej 3dni.

??PLN RABATU

Zapytaj o rabat

DANE TELEADRESOWE

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO
Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice
tel. 504 222 585
www.turbo.auto.plSkontaktuj się ze szkołą
 
 

Zdawalność egzaminu państwowego:

 • Za 1 razem

   

  165 (59%)
 • Za 2 razem

   

  68 (24%)
 • Za 3 razem

   

  24 (9%)
 • Za 4 razem

   

  13 (5%)
 • Za 5 razem lub w ogóle

   

  8 (3%)

Suma opinii (302)

 • Bardzo dobry

   

  283 oceny (94%)
 • Dobry

   

  17 oceny (6%)
 • Neutralny

   

  1 oceny (0%)
 • Słaby

   

  oceny (0%)
 • Bardzo słaby

   

  1 oceny (0%)

Dodaj opinię | Zobacz opinie

 

FILIE SZKOŁY

NazwaAdresEmailTelefon

Szkoła Motocyklowa TURBO

Zamkowa 23/3
95-200 Pabianice

info@turbo.auto.pl

504 222 585

Szkoła Kierowców TURBO

Zamkowa 23/3
95-200 Pabianice

info@turbo.auto.pl

504 222 585

Szkoła Matematyki 2+2

Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice

pabianice@2plus2.edu.pl

503 122 010

Cyfrowa Akademia

Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice

pabianice@cyfrowaakademia.edu.pl

503 122 010

 

CENNIK I TERMINY KURSÓW

Kat.Cena
kursu
Dodatkowa godzinaBadania lekarskieMateriały dydaktyczneData rozpoczęcia
A1300

80

50

TAK

w każdej chwili

A11300

80

50

TAK

w każdej chwili

B1500

60

50

TAK

w każdej chwili

B11500

60

50

TAK

w każdej chwili

A21300

80

50

TAK

w każdej chwili

AM1000

70

50

TAK

w każdej chwili

C2000

100

-

-

C+E2000

100

-

-

OPIS SZKOŁY

Najwyższa zdawalność praktyki 60,95% w WORD Łódź - w OSK TURBO PABIANICE .
Pełna tabela zdawalności Pabianice : http://turbo.auto.pl/foto/zdawalnosc2014.pdf

WYSOKA czy UCZCIWA cena za kurs ?

Porównujesz ceny kursów prawa jazdy? Widzisz rozstrzał od 700 do 1600 lub nawet więcej za kurs prawa jazdy kat. B? Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj koniecznie to co mówią nam kursanci którzy przychodzą do nas na doszkolenie po innych OSK i zastanów się czy warto pozornie oszczędzać wybierając szkołę nauki jazdy.

Instruktorzy załatwiający swoje prywatne sprawy - często nauka jazdy w ruchu miejskim sprowadza się do wożenia instruktora albo członków jego rodziny na zakupy to Tesco, po obiad na wynos dla dzieci w domu lub regularne wypady do apteki akurat tej jednej, gdzie oczekiwanie w kolejce trwa 20 minut.

Co na to OSK TURBO : instruktorzy pracujący w naszej szkole w czasie pracy zajmują się tylko szkoleniem, a nie załatwianiem swoich prywatnych spraw. Oczywiście nasi instruktorzy są tylko ludźmi i zdarza im się kupić kawę podczas tankowania na stacji paliw lub skorzystać z toalety. Ale na pewno nie dzieje się tak, że kursanci tracą czas jazdy na prywatne sprawy instruktora załatwiane to tu to tam.

Zajęcia teoretyczne - najczęściej dowiadujemy się po krótkiej rozmowie, że odbyły się tylko "na papierze". Instrukcje w stylu "naucz się testów i to wystarczy" to przykra codzienność ;( Z moich obserwacji wynika, że najczęściej taka sytuacja ma miejsce w OSK które są bardzo małe, nie mają własnej sali wykładowej i przy rażąco niskiej cenie kursu nie stać ich na wynajem sali do poprowadzenia zajęć dla jednej czy dwóch osób w miesiącu.

Co na to OSK TURBO: od zawsze prowadzimy zajęcia teoretyczne na których staramy się wprowadzić kursantów w świat Prawa o ruchu drogowym w przystępny sposób wyjaśniając o co chodzi! Nie pozwalamy, aby osoby które nie znają podstawowych zasad wyjechały na drogę. Warto pamiętać również o tym, że zgodnie z nowymi przepisami podczas egzaminu teoretycznego kursanci będą musieli zmierzyć się z rzeczywistymi sytuacjami drogowymi przedstawionym na różnych filmach, co za tym idzie nauczenie się pytań na pamięć (jak do tej pory) po 19 stycznia 2013 roku nie będzie już wykonalne.

Szkolenie praktyczne - często widzimy dwóch lub więcej kursantów jeżdżących w samochodzie szkoleniowym. Równie często jedyną osobą mającą zapięte pasy bezpieczeństwa jest kursant siedzący za kierownicą! Oczywiście przepisy dopuszczają aby w samochodzie znajdowała się jeszcze druga osoba szkolona, ale często jej obecność dodatkowo stresuje osobę, która odbywa aktualnie szkolenie.

Co na to OSK TURBO: podczas szkolenia praktycznego w samochodzie znajduje się jeden kursant i instruktor. Prowadzący zajęcia może w ten sposób poświęcić 100% czasu na szkolenie tylko jednej osoby. Unikamy również korzystania z pojazdów nauki jazdy jak z TAXI. Priorytetem jest szkolenie, a nie podwożenie, odwożenie - które często nie ma nic wspólnego z nauką i wykonywaniem zadań przewidzianych programem szkolenia na kursie prawa jazdy.

Atmosfera szkolenia - słyszymy, czytamy i widzimy jak czasem niektórzy instruktorzy są niemili, opryskliwi lub nie mają wystarczającej wiedzy aby profesjonalnie szkolić. Niestety często "Pan Bronek" wychodzi o 15 z pracy w kotłowni i od 16 robi jazdy generalnie śpiąc na prawym fotelu lub myśląc tylko o tym kiedy skończy. Czy tak powinno wyglądać profesjonalne szkolenie bezpiecznych kierowców?

Co na to OSK TURBO: W czasie jazd panuje miła atmosfera, instruktorzy są konkretni, niekiedy surowi, nie ma jednak mowy o krzyczeniu bądź wyzywaniu kursantów. Kursanci mają odczuwać komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto wspomnieć tutaj, że instruktorzy pracujący w OSK TURBO mają bardzo wysokie kwalifikacje, a do tego ciągle rozwijają swoją wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem szkolenia i techniką kierowania pojazdu. Potrafią przekazać już podczas kursu cenne wskazówki dotyczące np. eco-drivingu, jazdy defensywnej lub zachowania w skrajnie trudnych warunkach drogowych. Często organizujemy dla naszych kursantów różnorodne zajęcia mające na celu szerzenie wiedzy związanej z bezpieczną jazdą i ryzykiem na drodze. Biorąc udział w naszym kursie prawa jazdy przygotujesz się nie tylko do egzaminu, ale również do przyszłej "przygody za kółkiem"!

Flota pojazdów - kontrole pojazdów prowadzone coraz częściej przez Policję każdorazowo pokazują, że na kilkadziesiąt kontrolowanych samochodów jednego dnia zatrzymanych zostaje kilkanaście dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny samochodu szkoleniowego. Dlaczego tak jest? No cóż - jeżeli OSK sprzedaje kurs za np. 700 zł, odejmie koszty paliwa, marne wynagrodzenie dla instruktora i dodatkowe koszty prowadzenia szkoły zwyczajnie na utrzymanie pojazdu nie zostaje NIC! Warto pamiętać o tym, że od stanu technicznego pojazdu, którym się uczycie zależy Wasze bezpieczeństwo.

Co na to OSK TURBO: korzystamy z regularnie serwisowanych samochodów w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Każdego roku wymieniamy opony na zimowe/letnie oczywiście w zależności od pory roku. Jeździmy z kursantami samochodami w specyfikacji identycznej z tymi w WORD Łódź i Sieradz. Czasem słyszymy od osób, które wykupują u nas jazdy dodatkowe po niezdanym egzaminie i kursie w innym OSK, że nie zdały bo stan techniczny samochodu w WORD był zdecydowanie inny niż auta którym się uczyły. Warto wiedzieć, że WORD ma super sprawne i nowe samochody i jakiekolwiek różnice wynikają tylko wtedy, kiedy podczas nauki jazdy jeździliście samochodem niesprawnym. Dlaczego egzamin praktyczny kosztuje ponad 100 zł? Między innymi dlatego, że WORD musi i chce utrzymywać doskonały stan techniczny sprzętu egzaminacyjnego!

Umawianie terminów jazd - wiele OSK prowadzą osoby, których jest to dodatkowe zajęcie. Ciężko jest się z nimi skontaktować i również ciężko ustalić terminy jazd. Zdarza się, że przerwy między jazdami wynoszą po kilka tygodni i cały kurs trwa tym samym długie miesiące. Umawianie jazd "z lekcji na lekcję" nie pozwala zaplanować kursantom innych zajęć, których przecież teraz każdy z nas ma tak wiele.

Co na to OSK TURBO: dajemy możliwość ustalania terminów jazd nawet na kilka tygodni do przodu. W skrajnych sytuacjach możemy nawet ustalić terminarz całego kursu już na samym początku. Mając do dyspozycji kilka pojazdów i sporą grupę instruktorów nawet w przypadku choroby lub sytuacji losowych staramy się nie odwoływać umówionych terminów jazd, tak aby kurs przebiegał sprawnie. Warto tutaj wspomnieć, że współpraca z ASO Suzuki daje nam możliwość korzystania z samochodów zastępczych przygotowanych do nauki jazdy - nawet jeżeli nasz pojazd ulegnie awarii lub wypadkowi laweta przywozi nam inne auto i kursanci mogą kontynuować jazdę dalej!

Trasy egzaminacyjne nie istnieją! - wielu instruktorów powtarza jak mantrę coś o trasach egzaminacyjnych podróżując z kursantami wciąż tymi samymi ulicami w promieniu kilometra od WORD. Owszem, każdy gdzieś tam pojedzie, ale przecież egzaminator ma na przeprowadzenie egzaminu 40 minut więc spokojnie może zwiedzić o wiele więcej miejsc. Nie daj się nabrać - aby zdać egzamin trzeba umieć jeździć i odnaleźć się w każdej sytuacji drogowej, a nie tylko znać na pamięć sposób przejazdu przez kilka skrzyżowań w okolicach WORD. A co jeżeli na jednym z nich przestanie działać sygnalizacja świetlna?

Co na to OSK TURBO: jeździmy po całej Łodzi , w czasie kursu wyjeżdżamy poza obszar zabudowany, przynajmniej Kilka razy odwiedzamy drogę ekspresową S14 . Nauczymy Cię jeździć i żadne miejsce nie będzie dla Ciebie trudne, bo znając przepisy i potrafiąc obserwować drogę poradzisz sobie w każdym nawet pozornie najtrudniejszym miejscu. Spotkałem się już z pochwałami dla instruktorów OSK TURBO z ust egzaminatorów za to, że kursanci po naszej szkole potrafią myśleć za kierownicą i przewidywać sytuacje na drodze dostosowując się do zmieniających się warunków ruchu drogowego.

Pierwsze pomoc jest obowiązkowa, ale - może być poprowadzona w różny sposób. Niestety najczęściej zajęcia prowadzone są jako pokaz filmu o pierwszej pomocy. Czy w ten sposób nauczysz się jak ratować poszkodowanych gdy będziesz świadkiem wypadku na drodze? Korzystanie z usług profesjonalnych prowadzących takie zajęcia kosztuje, ale przecież nie warto przeliczać ludzkiego życia na pieniądze!

Co na to OSK TURBO: współpracujemy z certyfikowanym pielęgniarzem, który czynnie wykonuje swój zawód w Pogotowiu . Jego ponad 10-letnie doświadczenie oraz niezwykłe umiejętności interpersonalne sprawiają, że kilka godzin takiego szkolenia, pełnego wrażeń i życiowych przykładów, mija jak pięć minut :)

Pozdrawiam

Robert Chmielewski

 

GALERIA

 

INSTRUKTORZY

Robert Chmielewski

motoTomasz

Marzena Seliga

Łukasz Tomaszewski

Sławek Stańczyk

Taburska Emilia

Litorowicz Paweł

 
 

DODAJ NOWĄ OCENĘ SZKOŁY

Dodaj teraz swoją opinię o szkole!

12345Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Plusy
 • Minusy
 
 
Dodaj opinię
Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantow w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin.
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO - opinie:

Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 159.205.137.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 5
Szkoła super ;) instruktorzy bardzo sympatyczni i profesjonalni w swoim fachu ;) Polecam tą szkołę każdemu kto chce zostać kierowcą ;) Najbardziej cenie tą szkołe za to że instruktorzy podchodzą do każdego nowego kursanta indywidualnie i na spokojnie ;) Polecam naprawde ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Lepiej wybrać nie mogłam!!!! Cierpliwość,zaangażowanie,elastyczność,tłumaczenie do znudzenia dla opornych !!!!Nawet jak postanowiłam powiększyć plac manewrowy (ale płot jednak był nieugięty hahaha) nie czułam zniechęcenia tylko większą motywację i zero wyrzutów od Roberta :) Dzięki :) Dużym plusem okazała się nauka pod okiem różnych instruktorów- od każdego, dowiedziałam się czegoś innego i bardzo przydatnego dla mnie!!!!! Strzał w 10 !!!! Dodam, że egzaminy zdane za pierwszym razem, a przed kursem nigdy sama nawet nie odpalałam motocykla :) Polecam wszystkim!!!!! Dzięki chłopaki :) Do zobaczenia na torze :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Polecam gorąco ! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, elastyczny grafik. Instruktorzy z pasją, którzy potrafią świetnie tłumaczyć i nie tracą cierpliwości. Wszyscy znajomi bardzo zadowoleni, nikt nie miał najmniejszych zastrzeżeń. Mam porównanie z innymi instruktorami, z innej szkoły i w TURBO są zdecydowanie NAJLEPSI.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wykłady prowadzone przez Pana Roberta były serio genialne. Zwyczajnie przyjemnie szło się posłuchać. Jeśli chodzi o jazdy, to również nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko prowadzone było mega profesjonalnie
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 15.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Fantastyczna Szkola!! Fantastyczni instruktorzy!! Przede wszystkim Robert!! Rzeczowy, fachowy, cierpliwy, zyczliwy. Powtarza do upadłego, nigdy sie nie zlosci :) uczą ludzie którzy na codzień są czynnymi motocyklistami. Nie ma jazdy samochodem za kursantem!! Zawsze instruktor na motocyklu, a nawet jeżdżacy od czasu do czasu "na plecaku" - bardzo dużo to daje, wychwyci błedy ktorych nie zauważy w trakcie jazdy innym pojazdem. Egzamin zdany za 1 razem, mimo tego że musial poprawiać błedy poprzedniej Szkoły i złego szkolenia. Mozliwosc zdawania na sprzecie na którym odbywa się nauka. Plac manewrowy przestronny, asfalt dobry, nie ma piachu, liści czy innych dziur. Jest mozliwosc doszkalania się potem na torach. Jest możliwość jazdy na różnych maszynach i pojemnosciach w ramach kursu celem przyzwyczajenia sie. Fantastyczny!! Będę zachęcać wśród znajomych i namawiać każdego na tą Szkołę!!!! <3 <3
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam tą szkołę. Instruktor Robert Chmielowski wie jak najlepiej nauczyć kursanta techniki jady na motorze i jazdy nim. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość szkolenia się pod okiem takiego spaniałego instruktora.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Niesamowita szkoła jazdy!. Od wielu lat motocykl nie był mi obcy i myślałem,że już niczego więcej się nie nauczę zmieniłem zdanie po pierwszej godzinie z Robertem Chmielewskim.... Robert to doskonały instruktor z prawdziwym powołaniem i wielka wiedzą. Nie musi nawet dwa razy powtarzać bo wszystkie sugestie są strzałem w 10 :). Świetnie przygotowane filmy instruktażowe, dobry sprzęt i plac manewrowy. Egzamin to tylko formalność bez najmniejszego stresu. Dodatkowo warto poprosic Roberta o kopniaka na szczęście ze " szczęśliwej nogi" :). Dzięki za wszystko i LwG !!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 5
Pełny profesjonalizm na wykładach i jazdach i w biurze polecam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Profesjonalna szkoła. Na chwilę obecną w Łodzi i okolicach najlepsza. W dwie godziny otrzymałem taką dawkę wiedzy, że pozwoliła mi zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem i bezstresowo. Dziękuję z całego serca. Pozdrawiam Roberta. ("ósemka na dwójce, to jest to...").100% poświęcenia dla kursanta, brakuje takich szkół w Polsce, i nie ma co narzekać na WORD-y. Ryba psuje się od głowy, to szkoły są nie profesjonalne, taka prawda.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: AM
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo profesjonalen szkolenie nie tylko do zdania egzaminu ale także do jazdy w ruchu drogowym .Jestem bardzo zadowolony z działania tej Szkoły. Polecam każdemu przyszłemu kierowcy ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: AM
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Turbo jest najlepszą szkołą którą mogłem wybrać Szczerze Polecam!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Super szkoła !!!!! Profesjonalne podejście do tematu. Cierpliwość do kursantów. Instruktor szukający rozwiązania jak wyszkolić kierowcę aby ten nie tylko zdał egzamin ale faktycznie nadawał się do jazdy w ruchu ulicznym. Według mojej opinii prawdopodobnie najlepsza szkoła w województwie a kto wie może i w kraju. Polecam innym Szkołę Turbo Roberta.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 16.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo profesjonalne podejście do kursantów, jestem zadowolony z nauki w tej szkole jazdy. Serdecznie polecam osobom, które nie chcą się tylko przygotować do zadania egzaminu, ale także chcą zostać dobrym, inteligentnym kierowcą.
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo profesjonalne szkolenie, zaangażowani , rzetelni instruktorzy, którzy naprawdę uczą jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Szczerze polecam. Nauczą każdego ????
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Świetni instruktorzy . Nauczą wszystkiego od podstaw, nawet osoba taka jak ja niskiego wzrostu zostanie tak przeszkolona, ze żaden motocykl nie będzie sprawiał problemu. Zdałam za drugim razem, ale za każdym miałam wsparcie instruktora. Za co bardzo dziękuję. Polecam każdemu kto naprawdę chcę się nauczyć dobrej techniki jazdy motocyklem.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Profesjonalni instruktorzy z powołania, którzy nie tylko przygotują was do zdania egzaminu, ale nauczą was jak zostać dobrym kierowcą. Serdecznie polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 23.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem. Niezwykle profesjonalne szkolenie, ogromna wiedza oraz doświadczenie Roberta przyniosły wspaniałe rezultaty w postaci znakomitego przygotowanie do egzaminu i jego pozytywnego zakończenia. Nie przypuszczałem, że 20 godzin szkolenia pozwoli pozyskać tak ogromną ilość wiedzy. Celne wskazówki, zwrócenie uwagi na "drobiazgi" jak bardzo istotne na egzaminie utwierdzają mnie w przekonaniu, że szkoła TURBO jest to najlepsza szkoła jaką mogłem wybrać. Robercie!!! Wielkie dzięki za poświęcony czas na szkolenie, wypracowanie niezbędnych dla dobrego motocyklisty nawyków !!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu i do jazdy już własnym motocyklem w przyszłości. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu szkolenia, bardzo dobre podejście do kursanta.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 4
Jak chcesz nauczyć sie jeździć i przy okazji zdać egzamin to polecam !!! Profesjonaliści i pasjonaci dwóch kółek naucza cie od podstaw skorygują złe nawyki pokażą jak siedzieć i jeździć żebyś wyglądał i jeździł jak motocyklista !!! Do tego sporo "life hacków" . Z turbo placyk manewrowy będziesz robił jedna ręka "ósemkę" z przeciw siadem na drugim biegu albo na stojąco jak wolisz Do tego świetna teoria z Tomkiem Kuligiem a wisienką na torcie są wyjazdy szkoleniowe na torach motocyklowych czego chcieć więcej !!! Polecam jeszcze raz a wiem o czym mówię mam porównanie bo to jest mój drugi kurs na kat A i zdałem dopiero z Turbo Ps warto było dojeżdżać aż z uniejowa prawie 70 km w jedną stronę
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Jestem zadowolony z tej szkoły ,bardzo miła atmosfera zarówno na kursach w szkole jak i podczas nauki jazdy
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam ! Super instruktorzy którzy posiadają ogromne umiejętności uczenia. Warto wybrać się właśnie do nich, to instruktorzy oraz motocykliści którzy przekazują dużo ciekawej wiedzy nie tylko potrzebnej do zdania egzaminu ale również do wykorzystania podczas jazdy. Mieszkam w Łodzi a szkoła jest w Pabianicach i warto dojechać kilka km aby zdobyć dużo umiejętności oraz newnie zdać egzamin za pierwszym razem.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 29.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Profesjonalne podejście do kursanta, elastyczność i dyspozycyjnoś instruktorów. Polecam gorąco, a pozytywny egzamin będzie tylko uwieńczeniem odbytego kursu.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 94.254.130.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Podziękowania za zaangażowanie, wsparcie, indywidualne podejście do kursanta i oczywiście profesjonalna naukę! Mówili, że nauczą jeździć i nauczyli ;) POLECAM!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Szkola godna polecenia.Wszyscy instruktorzy przekazuja cala swoja wiedze bardzo dużo tłumaczą sa bardzo pomocni jednocześnie wymagający co przekłada się na to iż kursant naprawde nauczy się dobrze jeździć.Goraco polecam Pozdowionka
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsi instruktorzy ! Żałuję że dopiero teraz wystawiam tutaj opinie. Minęło troszkę czasu od mojego szkolenia się . Najlepiej objaśniona teoria i praktyka. Atmosfera super. Aż chce sie jezdzic i uczyc. Pozdrawiam ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem !!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Świetna szkoła,pełny profesjonalizm. Instruktorzy bardzo dobrze i rzetelnie przygotowują do zdania egzaminu i przede wszystkim do późniejszej jazdy! Są przemili i zaangażowani w swoją pracę. Zarówno teorię jak i egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem. W 100% polecam i dziękuję! Pozdrawiam całą ekipę!????
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Jeden bardzo zadowolona z całego kursu, wszystko przebiegało tak jak powinno. Mili i bardzo dobrze wyszkoleni instruktorzy. Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Bardzo dobrzy instruktorzy, wiedzą jak podejść to kazdego indywidualnie. Potrafią wybadać najmniejszy błąd w twojej jeździe. Plac motocyklowy trudniejszy niż ten w wordzie, dlatego lepiej się przygotujesz do zdania na placu na egzaminie
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Pabianicach! Instruktorzy cierpliwi, uprzejmi, a przede wszystkim elastyczni! Polecam serdecznie! :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 62.87.193.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
W punktach i na temat: Atmosfera - koleżeńska, bez wywyższania się, duża chęć przekazania wiedzy szczegółowej i zachowań w ruchu drogowym, nawet najbardziej opornym. Cena kursu - widziałem dużo promocji, sam załapałem się na jedną :) Wykłady, ciekawe, z humorem (kiedy można), bez przynudzania, jeśli są pytania, są odpowiedzi. Punktualność, zawsze. Organizacja - zawsze mieli dla mnie czas, jak byłem osobiście czy dzwoniłem. Wszystko miałem rozpisane, zgodnie z planem. Profesjonalizm - no tego tu nie brakuje, zobaczcie jak szeroka oferta okołokursowa jest proponowana, wyjazdy dodatkowe, szkolenia na torach itd. itp.. Motocykliści z zamiłowania! Elastyczność - musiałem dokupić godziny (chciałem się doszkolić) nie było problemem zorganizowania dla mnie terminu i instruktora. Dodatkowo - duży przestronny plac manewrowy z właściwym podłożem, nie jakaś kostka itp... Motywacja na każdym kroku! nie tylko nastawienie na zysk i złapanie kolejnego kursanta. Elastyczność, plan jazd dopasowany do mojego czasu wolnego a nie kiedy oni mogli. Tylko polecać, ja jestem zadowolony. Jak bym miał wymienić jakieś poważniejsze rzeczy, z których mogłem być nie zadowolony .. to pogoda :) zazwyczaj na moich jazdach padało!...
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Profesjonalne podejście, dobra cena, wykłady przydatne, a sama jazda z instruktorami bardzo przyjemna i potrafią wytłumaczyć błędny jak i pochwalić za dobrą jazdę. Jazdy dostosowane pod osobę i dobrze rozłożone godziny. Polecam !
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 4
Instruktorzy profesjonalni , jeżeli chce ktoś nauczyć się perfekcyjnie jeździć polecam tę szkołę.
Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobry stan pojazdów, profesjonalizm

 
Minusy

częste zmiany instruktorów, długi czas trwania kursu, problemy z umawianiem na jazdy

 

ocena z dnia: 20.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Super ośrodek , gorąco polecam .Nauczą jeździć , a nie tylko zdać egzamin!! Duży plus
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 19.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 188.146.128.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Polecam tę szkołę jazdy, bardzo miła obsługa, a jazdy z instruktorami to sama przyjemność! Polecam :)
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, elastyczność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 217.113.238.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam naukę w Turbo stawiają na profesjonalizm. Najbardziej opornych nauczą jeździć na moto ;-) Później można zapisać się na jazdy na torze lub inne ciekawe zajęcia, więc nauka nie kończy się tylko na egzaminie. Instruktorzy to ludzie doświadczeni potrafiący trafić do kursanta i przekazać mu właściwą wiedzę.
Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.05.2017

Odpowiedź:
LwG ???? Dawid
 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo staranne podejście do kursanta i sposób przekazywania wiedzy daje poczucie indywidualnego podejścia do podopiecznego. Gorąco polecam. Sam wracam wkrótce na jazdy doszkalające a za przygotowanie do egzaminu jeszcze raz Dziękuje. Tomasz Morawski
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Po kursie w Turbo za pierwszym razem zdałem teorię i praktykę na kategorię A. Warto dodać, że przed kursem nigdy nie jeździłem na motocyklu. Instruktorzy uczą TECHNIKI DOBREJ I BEZPIECZNEJ JAZDY a nie tylko, jak zdać egzamin. Bardzo, bardzo polecam autoszkołę Turbo! Pozdrawiam, Hubert.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Oba egzaminy zdane za 2 razem! Polecam serdecznie Szkołr Kierowców Turbo!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 21.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 84.10.106.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła, zarówno teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem :D Przemili instruktorzy, którzy​ świetnie przygotowują do bezproblemowego zdania egzaminu oraz późniejszej jazdy :D Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Teoria za pierwszym razem 71/74, egzamin praktyczny za pierwszym razem, zdane bez problemu :D Instruktorzy bardzo mili, gdy czegoś nie rozumiesz/ nie wiesz zawsze można się zapytać i bez problemu Ci to wytłumaczą, polecam ! :D
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 31.182.231.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Profesjonalna kadra. Dobry Plac i chęć do pracy. W skrócie tak można opisać Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO. Gdybym miał wybierał kolejny raz również wybrał bym TURBO.
Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 11.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 31.0.124.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła i profesjonalni instruktorzy. Zarówno dobre przygotowanie do teorii, jak i praktyki. Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 07.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Witam. Szkoła super, bardzo przyjazna atmosfera połączona z profesjonalnym szkoleniem. Wystarczy uwaznie sluchac i wyciagac wnioski z uwag, nie bać sie pytac o wszystko co dotyczy techniki wykonywania danych zadań. Czasami moze sie wydawac ze szkolenie trwa dlugo, jednak jest to spowodowane indywidualnym i profesjonalnym podejsciem do kazdego kursanta oraz jego jak najszybsza chęcią dorwania sie do (w moim przypadku) motocykla. Szczerze polecam.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 06.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Co tu dużo pisać. Profesjonalne podeście do nauki jazdy tak aby nie tylko dać egzamin ale także nauczyć się prawidłowego zachowania na motocyklu. Instruktor wie co robi i udziela celnych wskazówek. Przy okazji wszystko odbywa się w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 06.04.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Piękne podejście Instruktora Roberta wyłapane złe trzymanie nóg na podnóżkach + nie docisnieta nóg do baku co skutkowało negatywne wyniki na egzaminie na kat A na tzw. ósemce.Kontakt co jest chyba ewenementem że można umówić się na dodatkowe jazdy w Niedzielę gdzie inne auto szkoły mają pozamykane lub wymigują się pogodą. Naprawdę z czystym sumieniem polecam Autoszkołe Turbo Pabianice i podesłałem nawet tu swoją Żonę :) P.S skala ocen jest 5 gwiazdkowa szkoda bo dałbym 6
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.04.2017

Odpowiedź:
Jurek dzięki,to motywuje do dalszej pracy LwG Robert ????
 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 87.206.0.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Super najlepsza szkoła w Pabianicach :) Pan Robert jest świetnym instruktorem potrafi wiele wytłumaczyć. Polecam !:) szerokości :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.03.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 94.254.137.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła, instruktorzy myślą o nauczeniu techniki jazdy, nie tylko przygotowują do zdania egzaminu.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.03.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Jestem bardzo zadowolony. Szkoła w której uczy się jazdy ze zrozumieniem a nie na 'blachę' byleby zdać egzamin :) Miła atmosfefra, super instruktorzy. Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.03.2017

 
 

Aby edytować kartę szkoły wpisz poniżej adres e-mail na który chcesz otrzymać dostęp do logowania.

 

MIASTA

Zobacz wszystkie

WOJEWÓDZTWA