Liczba odwiedzin profilu szkoły: 21841

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO

miasto: Pabianice

odpowiedź: średnio powyżej 3dni.

??PLN RABATU

Zapytaj o rabat

DANE TELEADRESOWE

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO
Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice
tel. 504 222 585
www.turbo.auto.plSkontaktuj się ze szkołą
 
 

Zdawalność egzaminu państwowego:

 • Za 1 razem

   

  176 (59%)
 • Za 2 razem

   

  73 (25%)
 • Za 3 razem

   

  26 (9%)
 • Za 4 razem

   

  13 (4%)
 • Za 5 razem lub w ogóle

   

  9 (3%)

Suma opinii (322)

 • Bardzo dobry

   

  303 oceny (94%)
 • Dobry

   

  17 oceny (5%)
 • Neutralny

   

  1 oceny (0%)
 • Słaby

   

  oceny (0%)
 • Bardzo słaby

   

  1 oceny (0%)

Dodaj opinię | Zobacz opinie

 

FILIE SZKOŁY

NazwaAdresEmailTelefon

Szkoła Motocyklowa TURBO

Zamkowa 23/3
95-200 Pabianice

info@turbo.auto.pl

504 222 585

Szkoła Kierowców TURBO

Zamkowa 23/3
95-200 Pabianice

info@turbo.auto.pl

504 222 585

Szkoła Matematyki 2+2

Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice

pabianice@2plus2.edu.pl

503 122 010

Cyfrowa Akademia

Zamkowa 23A/3
95-200 Pabianice

pabianice@cyfrowaakademia.edu.pl

503 122 010

 

CENNIK I TERMINY KURSÓW

Kat.Cena
kursu
Dodatkowa godzinaBadania lekarskieMateriały dydaktyczneData rozpoczęcia
A1400

80

80

TAK

w każdej chwili

A11300

80

80

TAK

w każdej chwili

B1500

60

80

TAK

w każdej chwili

B11500

60

80

TAK

w każdej chwili

A21400

80

80

TAK

w każdej chwili

AM1000

70

80

TAK

w każdej chwili

C1800

80

-

TAK

w każdej chwili

C+E1800

80

-

TAK

w każdej chwili

OPIS SZKOŁY

Najwyższa zdawalność praktyki 60,95% w WORD Łódź - w OSK TURBO PABIANICE .
Pełna tabela zdawalności Pabianice : http://turbo.auto.pl/foto/zdawalnosc2014.pdf

WYSOKA czy UCZCIWA cena za kurs ?

Porównujesz ceny kursów prawa jazdy? Widzisz rozstrzał od 700 do 1600 lub nawet więcej za kurs prawa jazdy kat. B? Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj koniecznie to co mówią nam kursanci którzy przychodzą do nas na doszkolenie po innych OSK i zastanów się czy warto pozornie oszczędzać wybierając szkołę nauki jazdy.

Instruktorzy załatwiający swoje prywatne sprawy - często nauka jazdy w ruchu miejskim sprowadza się do wożenia instruktora albo członków jego rodziny na zakupy to Tesco, po obiad na wynos dla dzieci w domu lub regularne wypady do apteki akurat tej jednej, gdzie oczekiwanie w kolejce trwa 20 minut.

Co na to OSK TURBO : instruktorzy pracujący w naszej szkole w czasie pracy zajmują się tylko szkoleniem, a nie załatwianiem swoich prywatnych spraw. Oczywiście nasi instruktorzy są tylko ludźmi i zdarza im się kupić kawę podczas tankowania na stacji paliw lub skorzystać z toalety. Ale na pewno nie dzieje się tak, że kursanci tracą czas jazdy na prywatne sprawy instruktora załatwiane to tu to tam.

Zajęcia teoretyczne - najczęściej dowiadujemy się po krótkiej rozmowie, że odbyły się tylko "na papierze". Instrukcje w stylu "naucz się testów i to wystarczy" to przykra codzienność ;( Z moich obserwacji wynika, że najczęściej taka sytuacja ma miejsce w OSK które są bardzo małe, nie mają własnej sali wykładowej i przy rażąco niskiej cenie kursu nie stać ich na wynajem sali do poprowadzenia zajęć dla jednej czy dwóch osób w miesiącu.

Co na to OSK TURBO: od zawsze prowadzimy zajęcia teoretyczne na których staramy się wprowadzić kursantów w świat Prawa o ruchu drogowym w przystępny sposób wyjaśniając o co chodzi! Nie pozwalamy, aby osoby które nie znają podstawowych zasad wyjechały na drogę. Warto pamiętać również o tym, że zgodnie z nowymi przepisami podczas egzaminu teoretycznego kursanci będą musieli zmierzyć się z rzeczywistymi sytuacjami drogowymi przedstawionym na różnych filmach, co za tym idzie nauczenie się pytań na pamięć (jak do tej pory) po 19 stycznia 2013 roku nie będzie już wykonalne.

Szkolenie praktyczne - często widzimy dwóch lub więcej kursantów jeżdżących w samochodzie szkoleniowym. Równie często jedyną osobą mającą zapięte pasy bezpieczeństwa jest kursant siedzący za kierownicą! Oczywiście przepisy dopuszczają aby w samochodzie znajdowała się jeszcze druga osoba szkolona, ale często jej obecność dodatkowo stresuje osobę, która odbywa aktualnie szkolenie.

Co na to OSK TURBO: podczas szkolenia praktycznego w samochodzie znajduje się jeden kursant i instruktor. Prowadzący zajęcia może w ten sposób poświęcić 100% czasu na szkolenie tylko jednej osoby. Unikamy również korzystania z pojazdów nauki jazdy jak z TAXI. Priorytetem jest szkolenie, a nie podwożenie, odwożenie - które często nie ma nic wspólnego z nauką i wykonywaniem zadań przewidzianych programem szkolenia na kursie prawa jazdy.

Atmosfera szkolenia - słyszymy, czytamy i widzimy jak czasem niektórzy instruktorzy są niemili, opryskliwi lub nie mają wystarczającej wiedzy aby profesjonalnie szkolić. Niestety często "Pan Bronek" wychodzi o 15 z pracy w kotłowni i od 16 robi jazdy generalnie śpiąc na prawym fotelu lub myśląc tylko o tym kiedy skończy. Czy tak powinno wyglądać profesjonalne szkolenie bezpiecznych kierowców?

Co na to OSK TURBO: W czasie jazd panuje miła atmosfera, instruktorzy są konkretni, niekiedy surowi, nie ma jednak mowy o krzyczeniu bądź wyzywaniu kursantów. Kursanci mają odczuwać komfort oraz przyjemność z jazdy. Warto wspomnieć tutaj, że instruktorzy pracujący w OSK TURBO mają bardzo wysokie kwalifikacje, a do tego ciągle rozwijają swoją wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem szkolenia i techniką kierowania pojazdu. Potrafią przekazać już podczas kursu cenne wskazówki dotyczące np. eco-drivingu, jazdy defensywnej lub zachowania w skrajnie trudnych warunkach drogowych. Często organizujemy dla naszych kursantów różnorodne zajęcia mające na celu szerzenie wiedzy związanej z bezpieczną jazdą i ryzykiem na drodze. Biorąc udział w naszym kursie prawa jazdy przygotujesz się nie tylko do egzaminu, ale również do przyszłej "przygody za kółkiem"!

Flota pojazdów - kontrole pojazdów prowadzone coraz częściej przez Policję każdorazowo pokazują, że na kilkadziesiąt kontrolowanych samochodów jednego dnia zatrzymanych zostaje kilkanaście dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny samochodu szkoleniowego. Dlaczego tak jest? No cóż - jeżeli OSK sprzedaje kurs za np. 700 zł, odejmie koszty paliwa, marne wynagrodzenie dla instruktora i dodatkowe koszty prowadzenia szkoły zwyczajnie na utrzymanie pojazdu nie zostaje NIC! Warto pamiętać o tym, że od stanu technicznego pojazdu, którym się uczycie zależy Wasze bezpieczeństwo.

Co na to OSK TURBO: korzystamy z regularnie serwisowanych samochodów w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Każdego roku wymieniamy opony na zimowe/letnie oczywiście w zależności od pory roku. Jeździmy z kursantami samochodami w specyfikacji identycznej z tymi w WORD Łódź i Sieradz. Czasem słyszymy od osób, które wykupują u nas jazdy dodatkowe po niezdanym egzaminie i kursie w innym OSK, że nie zdały bo stan techniczny samochodu w WORD był zdecydowanie inny niż auta którym się uczyły. Warto wiedzieć, że WORD ma super sprawne i nowe samochody i jakiekolwiek różnice wynikają tylko wtedy, kiedy podczas nauki jazdy jeździliście samochodem niesprawnym. Dlaczego egzamin praktyczny kosztuje ponad 100 zł? Między innymi dlatego, że WORD musi i chce utrzymywać doskonały stan techniczny sprzętu egzaminacyjnego!

Umawianie terminów jazd - wiele OSK prowadzą osoby, których jest to dodatkowe zajęcie. Ciężko jest się z nimi skontaktować i również ciężko ustalić terminy jazd. Zdarza się, że przerwy między jazdami wynoszą po kilka tygodni i cały kurs trwa tym samym długie miesiące. Umawianie jazd "z lekcji na lekcję" nie pozwala zaplanować kursantom innych zajęć, których przecież teraz każdy z nas ma tak wiele.

Co na to OSK TURBO: dajemy możliwość ustalania terminów jazd nawet na kilka tygodni do przodu. W skrajnych sytuacjach możemy nawet ustalić terminarz całego kursu już na samym początku. Mając do dyspozycji kilka pojazdów i sporą grupę instruktorów nawet w przypadku choroby lub sytuacji losowych staramy się nie odwoływać umówionych terminów jazd, tak aby kurs przebiegał sprawnie. Warto tutaj wspomnieć, że współpraca z ASO Suzuki daje nam możliwość korzystania z samochodów zastępczych przygotowanych do nauki jazdy - nawet jeżeli nasz pojazd ulegnie awarii lub wypadkowi laweta przywozi nam inne auto i kursanci mogą kontynuować jazdę dalej!

Trasy egzaminacyjne nie istnieją! - wielu instruktorów powtarza jak mantrę coś o trasach egzaminacyjnych podróżując z kursantami wciąż tymi samymi ulicami w promieniu kilometra od WORD. Owszem, każdy gdzieś tam pojedzie, ale przecież egzaminator ma na przeprowadzenie egzaminu 40 minut więc spokojnie może zwiedzić o wiele więcej miejsc. Nie daj się nabrać - aby zdać egzamin trzeba umieć jeździć i odnaleźć się w każdej sytuacji drogowej, a nie tylko znać na pamięć sposób przejazdu przez kilka skrzyżowań w okolicach WORD. A co jeżeli na jednym z nich przestanie działać sygnalizacja świetlna?

Co na to OSK TURBO: jeździmy po całej Łodzi , w czasie kursu wyjeżdżamy poza obszar zabudowany, przynajmniej Kilka razy odwiedzamy drogę ekspresową S14 . Nauczymy Cię jeździć i żadne miejsce nie będzie dla Ciebie trudne, bo znając przepisy i potrafiąc obserwować drogę poradzisz sobie w każdym nawet pozornie najtrudniejszym miejscu. Spotkałem się już z pochwałami dla instruktorów OSK TURBO z ust egzaminatorów za to, że kursanci po naszej szkole potrafią myśleć za kierownicą i przewidywać sytuacje na drodze dostosowując się do zmieniających się warunków ruchu drogowego.

Pierwsze pomoc jest obowiązkowa, ale - może być poprowadzona w różny sposób. Niestety najczęściej zajęcia prowadzone są jako pokaz filmu o pierwszej pomocy. Czy w ten sposób nauczysz się jak ratować poszkodowanych gdy będziesz świadkiem wypadku na drodze? Korzystanie z usług profesjonalnych prowadzących takie zajęcia kosztuje, ale przecież nie warto przeliczać ludzkiego życia na pieniądze!

Co na to OSK TURBO: współpracujemy z certyfikowanym pielęgniarzem, który czynnie wykonuje swój zawód w Pogotowiu . Jego ponad 10-letnie doświadczenie oraz niezwykłe umiejętności interpersonalne sprawiają, że kilka godzin takiego szkolenia, pełnego wrażeń i życiowych przykładów, mija jak pięć minut :)

Pozdrawiam

Robert Chmielewski

 

GALERIA

 

INSTRUKTORZY

Robert Chmielewski

motoTomasz

Marzena Seliga

Łukasz Tomaszewski

Sławek Stańczyk

Taburska Emilia

Litorowicz Paweł

 
 

DODAJ NOWĄ OCENĘ SZKOŁY

Dodaj teraz swoją opinię o szkole!

12345Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Plusy
 • Minusy
 
 
Dodaj opinię
Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantow w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin.
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO - opinie:

Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 5
Bardzo dobra szkoła. Miła atmosfera i profesionalne przygotowanie, nie tylko do egzaminu, ale też do jazdy codziennej.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 16.11.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu, instruktorzy podchodzą do każdego indywidualnie, poza tym są bardzo cierpliwi. Polecam każdemu :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.11.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 91.239.169.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Szkoła godna polecenia. Interaktywność oraz multimedialność szkoły główne czynniki dla zapracowanych kursantów. Ceny kursów przystępne. Instruktor-właściciel to raczej pasjonat dwóch kółek i bardzo dobrze!. Bo dzięki temu potrafi przekazać w interesujący i bardzo przejrzysty sposób niezbędną wiedzę którą kursant musi zdobyć aby zdać wymarzone prawo jazdy.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.11.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 31.0.70.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Gorąco polecam p. Roberta. Super instruktor, pełen profesjonalizm i szeroka wiedza :-)
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 31.182.182.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Świetna atmosfera, instruktorzy przemili i zawsze pomocni, dzięki ich pomocy udało mi się zdać za pierwszym razem, najlepsza szkoła kierowców w Pabianicach, bardzo polecam każdemu.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 188.146.106.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Rewelacyjna współpraca i dostosowanie do kursanta, bardzo duże poświęcenie uwagi kursantowi, w autoszkole turbo naprawdę uczą dobrze jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Dzięki nim zdałem za pierwszym razem, a po konsultacji z innymi zdajacymi, upewnilem się tylko w przekonaniu, że byłem dużo lepiej przygotowany, co zapewne znacznie obniżyło poziom stresu. Tam pracują ludzie na których zawsze możesz polegać, a motocykle to ich pasja. Pozdrawiam. Marcin
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Polecam !!!  Co tu dużo mówić - pełen profesjonalizm  Elastyczne godziny, które dopasowujesz pod siebie. Fajna atmosfera i genialni, cierpliwi instruktorzy  Moje pokłony przede wszystkim dla Emilki  PS. Jak Emilka mówi „serio” to jest to serio serio  to tak dla przyszłych kursantów :P Pozdrowienia dla całej ekipy TURBO 
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepszy OSK w pow. Pabianickim :) Kolejna kategoria za mna i zdane rowniez za pierwszym razem. poleca tą szkole wszystkim osobą,! Stresujesz sie? Nie lubisz dodatkowych kosztow? Wybierz OSK Turbo Pabianice! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobry instruktor Łukasz, z którym zdałem już drugą kategorię za pierwszym razem.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Turbo to najlepsza szkoła do jakiej mogłam pójść ☺ atmosfera bardzo przyjazna , a wręcz mogę nazwać bardzo rodzinna . Wykłady z Panem Robertem wyśmienite , a jazdy z instruktorami bardzo przyjemne . Ludzie , którzy oddają 110 % siebie w tym co robią . Są cudowni ❤ Gorąco polecam każdemu Szkołę Turbo , warto pójść .
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Najlepsza szkoła w Pabianicach. Świetne przygotowanie teoretyczne i wspaniali instruktorzy jazdy praktycznej.
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsza szkoła w Pabianicach.Profesjonalne wykłady prowadzone przez Pana Roberta które nie tylko pozwolą zdać egzamin,ale i nauczą być dobrym i myślącym kierowcą.Fantastyczni i rzetelni Marzena,Emila i Łukasz.Polecam tą szkołę TURBO
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 10.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Instruktorzy z powołaniem, atmosfera super, bardzo dobre przygotowanie do egzaminów. Polecam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 06.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła zdałem teorię i praktyczny za pierwszym razem. Miła atmosfera i instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą i są cierpliwi. Serdecznie polecam tą szkołę i pozdrowienia dla Pani Emilii :). Najlepsza Szkoła Jazdy w Pabianicach
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Uczą jeździć a nie tylko zdać egzamin - polecam!11
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.10.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Serdecznie polecam tę szkołę, a szczególnie Panią Emilie, która ma bardzo dużo cierpliwości do kursanta. Potrafi wszystko wytłumaczyć, powtórzyć jeśli coś jest niejasne. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem :D
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 29.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Ciekawe wykłady, profesjonalni instruktorzy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam osobom, które chcą nauczyć się poruszać w ruchu drogowym, a nie tylko zdać egzamin.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

długi czas trwania kursu, problemy z umawianiem na jazdy

 

ocena z dnia: 27.09.2017

Odpowiedź:
Zawsze powtarzam że u nas w dwa tygodnie jazd się nie wyjeździ bo my uczymy jeździć a nie tylko wyjeżdżamy jazdy. 5-6 tygodni muszą jazdy trwać żeby teoria się odpowiednio utrwaliła i połączyła z działaniem praktycznym.W dwa tygodnie to tylko można jazdy wyjeździć niczego nie rozumiejąc a potem zdawać 15 razy.Jak kursant robi wszystko zgodnie z naszymi zaleceniami kurs trwa 8-9 tygodni to jest optymalny czas na to żeby dobrze jeździć.Twoje jazdy tyle trwały więc chyba doszło do niezrozumienia że my nie ustalamy jazd codziennie a szczególnie w niedziele bo to jest nie MATODYCZNIE a w niedzielę gdy nie ma ruchu niczego się nie nauczymy.Kierowca musi jeździć w duzym ruchu.Powodzenia i bezpiecznej jazdy Robert :D
 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 83.29.88.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Bez cienia wątpliwości najlepszy ośrodek szkoleniowy kierowców w Pabianicach, i z pewnością jeden z najlepszych w całym województwie łódzkim. Od interesujących wykładów pana Roberta aż po jazdy z życzliwymi i rzetelnymi instruktorami, nauka jazdy z OSK Turbo była przyjemna, beztresowa i efektywna. Jestem w stu procentach pewien, że nie mogłem lepiej wybrać.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Super szkoła! Nauczono mnie jak poruszać się w ruchu drogowym a nie tylko zdać egzamin. Instruktorzy w miłej atmosferze uczą poruszania się pojazdem. Zawsze odpowiadają na nasze wątpliwości nawet jeśli pytam po raz 10 o to samo. Ta szkoła to była moja najlepsza decyzja. Świadczy o tym egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wszystkim polacam! Super atmosfera, genialni instruktorzy, którzy cechują się dużą cierpliwością. Cóż więcej, zdałam oba egzaminy państwowe za pierwszym razem, co mówi samo za siebie. Naprawdę świetna szkoła, warto dojeżdżać nawet z poza Pabianic
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 159.205.137.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 5
Szkoła super ;) instruktorzy bardzo sympatyczni i profesjonalni w swoim fachu ;) Polecam tą szkołę każdemu kto chce zostać kierowcą ;) Najbardziej cenie tą szkołe za to że instruktorzy podchodzą do każdego nowego kursanta indywidualnie i na spokojnie ;) Polecam naprawde ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Lepiej wybrać nie mogłam!!!! Cierpliwość,zaangażowanie,elastyczność,tłumaczenie do znudzenia dla opornych !!!!Nawet jak postanowiłam powiększyć plac manewrowy (ale płot jednak był nieugięty hahaha) nie czułam zniechęcenia tylko większą motywację i zero wyrzutów od Roberta :) Dzięki :) Dużym plusem okazała się nauka pod okiem różnych instruktorów- od każdego, dowiedziałam się czegoś innego i bardzo przydatnego dla mnie!!!!! Strzał w 10 !!!! Dodam, że egzaminy zdane za pierwszym razem, a przed kursem nigdy sama nawet nie odpalałam motocykla :) Polecam wszystkim!!!!! Dzięki chłopaki :) Do zobaczenia na torze :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Polecam gorąco ! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, elastyczny grafik. Instruktorzy z pasją, którzy potrafią świetnie tłumaczyć i nie tracą cierpliwości. Wszyscy znajomi bardzo zadowoleni, nikt nie miał najmniejszych zastrzeżeń. Mam porównanie z innymi instruktorami, z innej szkoły i w TURBO są zdecydowanie NAJLEPSI.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wykłady prowadzone przez Pana Roberta były serio genialne. Zwyczajnie przyjemnie szło się posłuchać. Jeśli chodzi o jazdy, to również nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko prowadzone było mega profesjonalnie
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 15.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Fantastyczna Szkola!! Fantastyczni instruktorzy!! Przede wszystkim Robert!! Rzeczowy, fachowy, cierpliwy, zyczliwy. Powtarza do upadłego, nigdy sie nie zlosci :) uczą ludzie którzy na codzień są czynnymi motocyklistami. Nie ma jazdy samochodem za kursantem!! Zawsze instruktor na motocyklu, a nawet jeżdżacy od czasu do czasu "na plecaku" - bardzo dużo to daje, wychwyci błedy ktorych nie zauważy w trakcie jazdy innym pojazdem. Egzamin zdany za 1 razem, mimo tego że musial poprawiać błedy poprzedniej Szkoły i złego szkolenia. Mozliwosc zdawania na sprzecie na którym odbywa się nauka. Plac manewrowy przestronny, asfalt dobry, nie ma piachu, liści czy innych dziur. Jest mozliwosc doszkalania się potem na torach. Jest możliwość jazdy na różnych maszynach i pojemnosciach w ramach kursu celem przyzwyczajenia sie. Fantastyczny!! Będę zachęcać wśród znajomych i namawiać każdego na tą Szkołę!!!! <3 <3
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam tą szkołę. Instruktor Robert Chmielowski wie jak najlepiej nauczyć kursanta techniki jady na motorze i jazdy nim. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość szkolenia się pod okiem takiego spaniałego instruktora.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.09.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Niesamowita szkoła jazdy!. Od wielu lat motocykl nie był mi obcy i myślałem,że już niczego więcej się nie nauczę zmieniłem zdanie po pierwszej godzinie z Robertem Chmielewskim.... Robert to doskonały instruktor z prawdziwym powołaniem i wielka wiedzą. Nie musi nawet dwa razy powtarzać bo wszystkie sugestie są strzałem w 10 :). Świetnie przygotowane filmy instruktażowe, dobry sprzęt i plac manewrowy. Egzamin to tylko formalność bez najmniejszego stresu. Dodatkowo warto poprosic Roberta o kopniaka na szczęście ze " szczęśliwej nogi" :). Dzięki za wszystko i LwG !!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 5
Pełny profesjonalizm na wykładach i jazdach i w biurze polecam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Profesjonalna szkoła. Na chwilę obecną w Łodzi i okolicach najlepsza. W dwie godziny otrzymałem taką dawkę wiedzy, że pozwoliła mi zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem i bezstresowo. Dziękuję z całego serca. Pozdrawiam Roberta. ("ósemka na dwójce, to jest to...").100% poświęcenia dla kursanta, brakuje takich szkół w Polsce, i nie ma co narzekać na WORD-y. Ryba psuje się od głowy, to szkoły są nie profesjonalne, taka prawda.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: AM
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo profesjonalen szkolenie nie tylko do zdania egzaminu ale także do jazdy w ruchu drogowym .Jestem bardzo zadowolony z działania tej Szkoły. Polecam każdemu przyszłemu kierowcy ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: AM
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Turbo jest najlepszą szkołą którą mogłem wybrać Szczerze Polecam!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Super szkoła !!!!! Profesjonalne podejście do tematu. Cierpliwość do kursantów. Instruktor szukający rozwiązania jak wyszkolić kierowcę aby ten nie tylko zdał egzamin ale faktycznie nadawał się do jazdy w ruchu ulicznym. Według mojej opinii prawdopodobnie najlepsza szkoła w województwie a kto wie może i w kraju. Polecam innym Szkołę Turbo Roberta.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 16.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo profesjonalne podejście do kursantów, jestem zadowolony z nauki w tej szkole jazdy. Serdecznie polecam osobom, które nie chcą się tylko przygotować do zadania egzaminu, ale także chcą zostać dobrym, inteligentnym kierowcą.
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo profesjonalne szkolenie, zaangażowani , rzetelni instruktorzy, którzy naprawdę uczą jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Szczerze polecam. Nauczą każdego ????
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Świetni instruktorzy . Nauczą wszystkiego od podstaw, nawet osoba taka jak ja niskiego wzrostu zostanie tak przeszkolona, ze żaden motocykl nie będzie sprawiał problemu. Zdałam za drugim razem, ale za każdym miałam wsparcie instruktora. Za co bardzo dziękuję. Polecam każdemu kto naprawdę chcę się nauczyć dobrej techniki jazdy motocyklem.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Profesjonalni instruktorzy z powołania, którzy nie tylko przygotują was do zdania egzaminu, ale nauczą was jak zostać dobrym kierowcą. Serdecznie polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 23.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem. Niezwykle profesjonalne szkolenie, ogromna wiedza oraz doświadczenie Roberta przyniosły wspaniałe rezultaty w postaci znakomitego przygotowanie do egzaminu i jego pozytywnego zakończenia. Nie przypuszczałem, że 20 godzin szkolenia pozwoli pozyskać tak ogromną ilość wiedzy. Celne wskazówki, zwrócenie uwagi na "drobiazgi" jak bardzo istotne na egzaminie utwierdzają mnie w przekonaniu, że szkoła TURBO jest to najlepsza szkoła jaką mogłem wybrać. Robercie!!! Wielkie dzięki za poświęcony czas na szkolenie, wypracowanie niezbędnych dla dobrego motocyklisty nawyków !!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu i do jazdy już własnym motocyklem w przyszłości. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu szkolenia, bardzo dobre podejście do kursanta.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 4
Jak chcesz nauczyć sie jeździć i przy okazji zdać egzamin to polecam !!! Profesjonaliści i pasjonaci dwóch kółek naucza cie od podstaw skorygują złe nawyki pokażą jak siedzieć i jeździć żebyś wyglądał i jeździł jak motocyklista !!! Do tego sporo "life hacków" . Z turbo placyk manewrowy będziesz robił jedna ręka "ósemkę" z przeciw siadem na drugim biegu albo na stojąco jak wolisz Do tego świetna teoria z Tomkiem Kuligiem a wisienką na torcie są wyjazdy szkoleniowe na torach motocyklowych czego chcieć więcej !!! Polecam jeszcze raz a wiem o czym mówię mam porównanie bo to jest mój drugi kurs na kat A i zdałem dopiero z Turbo Ps warto było dojeżdżać aż z uniejowa prawie 70 km w jedną stronę
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Jestem zadowolony z tej szkoły ,bardzo miła atmosfera zarówno na kursach w szkole jak i podczas nauki jazdy
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam ! Super instruktorzy którzy posiadają ogromne umiejętności uczenia. Warto wybrać się właśnie do nich, to instruktorzy oraz motocykliści którzy przekazują dużo ciekawej wiedzy nie tylko potrzebnej do zdania egzaminu ale również do wykorzystania podczas jazdy. Mieszkam w Łodzi a szkoła jest w Pabianicach i warto dojechać kilka km aby zdobyć dużo umiejętności oraz newnie zdać egzamin za pierwszym razem.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 29.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Profesjonalne podejście do kursanta, elastyczność i dyspozycyjnoś instruktorów. Polecam gorąco, a pozytywny egzamin będzie tylko uwieńczeniem odbytego kursu.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 94.254.130.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Podziękowania za zaangażowanie, wsparcie, indywidualne podejście do kursanta i oczywiście profesjonalna naukę! Mówili, że nauczą jeździć i nauczyli ;) POLECAM!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Szkola godna polecenia.Wszyscy instruktorzy przekazuja cala swoja wiedze bardzo dużo tłumaczą sa bardzo pomocni jednocześnie wymagający co przekłada się na to iż kursant naprawde nauczy się dobrze jeździć.Goraco polecam Pozdowionka
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsi instruktorzy ! Żałuję że dopiero teraz wystawiam tutaj opinie. Minęło troszkę czasu od mojego szkolenia się . Najlepiej objaśniona teoria i praktyka. Atmosfera super. Aż chce sie jezdzic i uczyc. Pozdrawiam ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Egzamin zdany za pierwszym razem !!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Świetna szkoła,pełny profesjonalizm. Instruktorzy bardzo dobrze i rzetelnie przygotowują do zdania egzaminu i przede wszystkim do późniejszej jazdy! Są przemili i zaangażowani w swoją pracę. Zarówno teorię jak i egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem. W 100% polecam i dziękuję! Pozdrawiam całą ekipę!????
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Jeden bardzo zadowolona z całego kursu, wszystko przebiegało tak jak powinno. Mili i bardzo dobrze wyszkoleni instruktorzy. Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Bardzo dobrzy instruktorzy, wiedzą jak podejść to kazdego indywidualnie. Potrafią wybadać najmniejszy błąd w twojej jeździe. Plac motocyklowy trudniejszy niż ten w wordzie, dlatego lepiej się przygotujesz do zdania na placu na egzaminie
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Pabianicach! Instruktorzy cierpliwi, uprzejmi, a przede wszystkim elastyczni! Polecam serdecznie! :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.05.2017

 
 

Aby edytować kartę szkoły wpisz poniżej adres e-mail na który chcesz otrzymać dostęp do logowania.

 

MIASTA

Zobacz wszystkie

WOJEWÓDZTWA